Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 09, 20:11)
O as cia toki verinuka sumeistravau  ax.gif

Che... "laukinė forma" thumbup.gif
Nagi gražu.

O ką ten "įsūdei"? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 09, 22:35)
Che... "laukinė forma"  thumbup.gif 
Nagi gražu.

O ką ten "įsūdei"?  bigsmile.gif


Aciu smile.gif Man dabar "laukiniu" formu periodas lotuliukas.gif O ten ilietos plunksnos. Tik, kad tos plunksnos apgavikes pasitaike biggrin.gif Realiai jos yra blizgancios, zaliai melsovs, o kai iliejau viskas blizgesys kazkodel dingo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 09, 22:41)
plunksnos Realiai jos yra blizgancios, zaliai melsovs, o kai iliejau viskas blizgesys kazkodel dingo  blink.gif

aneee? g.gif
Man atvežė lauktuvių fazanės plunksnų. Fazanas spalvingesnis, "mergina" blankesnė, bet irgi įspūdingos.
Gal pabandyti kokią įlieti, eksperimento dėlei? Tik jos - daugiau rudų atspalvių kolekcija.
Atsakyti
Manau, kad su fazano plunksnom viskas bus gerai. Pas mane povo plunksnos buvo - tokios , tik realiai jos zyyyymiai grazesnes smile.gif O uzliejus grozio nebeliko sad.gif
Atsakyti
Aliete - auuu - kodėl neprisipažįsti kokie ten žiedai lotuliukas.gif - čiut nuo kėdės nenukritau- iš karto norėjau trenkt ofiso durim ir eit laukais tokią nuotrauką pamačius lotuliukas.gif

Bjauruska - thumbup.gif Man patinka, kai vat taip- žiūri ir galvoji - o kas ten paslėpta? lotuliukas.gif
Atsakyti
Aruna, aciu smile.gif
O Aliete, manai iliejo dziovintu pliukiu ziedelius, bent jau man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
ten plukės ax.gif , bet jau nerasite pievose, spėjo nužydėti biggrin.gif

aš ir spėliojau ką ten Bjauruska , įliejo ... galvojau kokie šapeliai... , o pasirodo plunksnos bigsmile.gif
gražus vėrinys- debesų laiptai rolleyes.gif

Atsakyti
Puikūs jūsų darbeliai first.gif
O čia mano bandymas susidraugauti su derva. Turbūt pirmas į bendrą visumą sujungtas kūrinys, o ne pavienis liejinukas. Vėl atsiprašau už nekokybišką nuotrauką: blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 05 13, 19:04)
pirmas į bendrą visumą sujungtas kūrinys, o ne pavienis liejinukas. 

mano akiai - darbelis perkrautas.
Kai pridėjai tiek daug ice resin liejinukų, neliko paties svarbiausio - įlieto daikto subtilumo.
Gaila, kad neina įžiūrėti geriau ką ten padarei... g.gif

O dėl foto - galima gi ir pasiskolinti fotoaparatą ar paprašyti kad kas nufotografuotų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 13, 18:18)
mano akiai - darbelis perkrautas.
Kai pridėjai tiek daug ice resin liejinukų, neliko paties svarbiausio - įlieto daikto subtilumo.
Gaila, kad neina įžiūrėti geriau ką ten padarei...  g.gif

O dėl foto - galima gi ir pasiskolinti fotoaparatą ar paprašyti kad kas nufotografuotų wink.gif


Dėkui už pastabą. smile.gif Na, mintis buvo tokia: linksma, vasariška, ne visai taisyklingos formos liejinuku kekė, kurią "laiko" smagus kaspinėlis. Įlieti įvairūs augaliukai, medžio drėvelės, vienas su kažkokiom kiniškom sėklytėm ir pan. Kabanti ta kekė vientisiau atrodo, nei gulinti. hihihi.gif

Dar daug ko man reikia išmokti. Grožiui sukurti neužtenka vien kažką įlietį į dervą. Dar ir kompoziciją ir kitką reikia išmanyti, o kai aš visą gyvenimą buvau tiksliukė ir tik gal prieš mėnesiuką staigiai atsirado potraukis atskleisti meniškąją pusę, nors niekada gyvenime nerankdarbiavau, tai... 4u.gif

Dėl fotoaparato, tai MB yra kažkokį planuojamą išleisti modelį nusižiūrėjęs ir laukia kol jis pasirodys prekyboje. Bet aš vis tiek noriu pasirodyti kam nors, o dėl vieno, kito darbelio skolintis fotoaparatą kažkaip nelabai verta, tai tenka draugauti su tuo, kas yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 05 13, 21:11)
kai aš visą gyvenimą buvau tiksliukė ir tik gal prieš mėnesiuką staigiai atsirado potraukis atskleisti meniškąją pusę, nors niekada gyvenime nerankdarbiavau, tai...  4u.gif

Bet aš vis tiek noriu pasirodyti kam nors, o dėl vieno, kito darbelio skolintis fotoaparatą kažkaip nelabai verta, tai tenka draugauti su tuo, kas yra  doh.gif


Šarlatanė , smagus man toks požiūris ,
kūrybinis procesas turi kelis etapus- norą daryti, sugalvojimą ką daryti , pati darymo procesą ir pasirodymą ką esi padaręs smile.gif ir negalima numenkinti to pasirodymo , nes tai baigiamasis kūrybos procesas, kai kūrėjas sulaukę savo darbo įvertinimo ..., nes jei tik laikys darbus savyje , pradės "virti savo sultyse" biggrin.gif mirksiukas.gif

kadangi aš tikrai nesu minimalizmo megėja , dauguma maniškių darbų perkrauti biggrin.gif , tai man verinys savo gausa patinka , na yra į ką kaip aš sakau "akis paganyti" , pažiūrinėti kas ten įlieta bigsmile.gif ..., gal būt pasiūlyčiau , kad margumo būtų mažiau pakeisti kaspinuką į vienspalvį

fotografamimas... galima šiek tiek ir šią situacija, belaukian fotoaparato pagerinti , -reiktų pabandyti fotografuoti ant lygaus fono pvz. ant paprasčiausio balto popieriaus -kontrastas bus didesnis tarp fono ir darbo ...ir dar prisiminti , kad yra nuotraukų koregavimo programos biggrin.gif , kur galima nuotrauką pašviesinti, suteikti kontrasta ir pan. , nereikia pradžiai tam mandrų programų , galima išsiversti ir su paprasčiausia microsoft pakete esančia smile.gif
Atsakyti
Mano akim, tai to bantuko nereiktų ir kiek perkrauta iš tikrųjų, bet svarbiausia bandyti, daryti.


teko prie auskariukų sulipdyt visa koplektuka biggrin.gif

PAKRANTĖ
Ice resin, kriauklės

user posted image

Atsakyti