Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Gil, labai gražu, o spalva, kaip tik švelni su paslaptimi smile.gif
Atsakyti
Gil, pasidalink - o ką ten įliejai?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 05, 10:25)
Gil, pasidalink - o  ką ten įliejai?


Ten tulpės žiedlapis. biggrin.gif
Atsakyti
Gil thumbup.gif - nežinojęs neatspėtum kas ten yra.

Pažiūrėjau spalvotas dervas. Įdomus reikalas, tik jos aišku tinka kai yra ryškiai išreikšta forma. Paderinus su skaidriais galima visai įdomių dalykų sukurti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 07 gegužės 2012 - 08:52
Aš dar bandžiau šviestis, kokiais klijais ar kitaip vadinama priemone tept popieriukus, kad jie impregnuotųsi ir negražiai nepermirktų užlieti. PVA gal neblogai, jei ploną sluoksnį tept, bet gal kažkokių dekupažinių klijų būna, kurie tam geriau tinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 05 07, 10:35)
Aš dar bandžiau šviestis, kokiais klijais ar kitaip vadinama priemone tept popieriukus, kad jie impregnuotųsi ir negražiai nepermirktų užlieti. PVA gal neblogai, jei ploną sluoksnį tept, bet gal kažkokių dekupažinių klijų būna, kurie tam geriau tinka? smile.gif


Esu dar visiška naujokė ir darbas su ice resin man dar tik pirminėje eksperimentavimo stadijoje, tai galbūt patarėja iš manęs ne kokia, bet... blush2.gif Aš naudoju šitą priemonę popieriaus skiautelėms nuo resino persigėrimo apsaugoti:

user posted image

Tik tą popieriaus skiautelę reikia kelis kartus pakartotinai gerai ištepti su šia priemone ir leisti gerai išdžiūti, kitaip koks kamputis vis tiek gali persigerti.

Ir dar norėčiau paklausti kelių klausimų:

1) Kokiu būdu jūs pragręžiate skylutes savo darbeliuos, kad juos būtų galima pakabinti? Kokį grąžtą naudojate ar ką?
2) Kaip apgludinate negražius kraštelius?

Čia tik keli mano pabandymai iš visų. Atsiprašau už nekokybišką nuotrauką, fotografavau su telefonu. Foto aparatą dar tik planuoju kada nors įsigyti... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šarlatanė @ 2012 05 07, 12:40)

Ir dar norėčiau paklausti kelių klausimų:

1) Kokiu būdu jūs pragręžiate skylutes savo darbeliuos, kad juos būtų galima pakabinti? Kokį grąžtą naudojate ar ką?
2) Kaip apgludinate negražius kraštelius?



1) skylutės pragręžiamos grąžteliu , tam tinka plonas , berods jis vieno milimetro grąžtelis , jei nera pačio grąžtuvo , tai grąžtelį galima paklijavus įsistatyti į kokį pagrindą ir gręžti rankomis ..., procesas ilgesnis, bet pragręžti tikrai galima, dervą gan lengvai pasiduoda smile.gif
2) liejinio krašteliai apdirbami smulkiu švitriniu smile.gif

gaila, kad nuotraukos prastokos ..., neina visų grožių įžiūrėti...bet tas centrinis liejinukas rodos įdomus rolleyes.gif

Gil , popieriui impregnuoti visai tinka purškiamas sintetinis lakas
o, pva kartais gali duoti užliejus baltumus
Atsakyti
ateinu pasigirti biggrin.gif
ne kiek auskarais , kiek nuotrauka rolleyes.gif... man ji tikrai patinka biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Grazu,bet cia ziedeliai juk nedziovinti? Atrodo, kad ka tik nuskinti.
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 08, 13:51)
ateinu pasigirti  biggrin.gif
ne kiek auskarais , kiek nuotrauka  rolleyes.gif... man ji tikrai patinka  biggrin.gif

ir gerai kad giriesi - nugi fain thumbup.gif

o tikrai - gėlytes nedžiovinusi liejai?
Atrodo tai kaip "tikros" wink.gif
Atsakyti
Aliete, grazu, kaip ir visada thumbup.gif

O as cia toki verinuka sumeistravau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Aliete, Bjauruska!!!!! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti