Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

blink.gif aliete, taniux, nesvietiski groziai!!!
Atsakyti
QUOTE(taniux @ 2012 03 17, 14:06)
nugis susiradau, bet nepigus tokie... http://www.facebook....3...e=3

bet tipo sidabruoti g.gif biggrin.gif
Bet rėmeliai tikrai gilūs! super!
Atsakyti
Sveikos,
prisiziurejau Jusu grozybiu ir prisireike gi butiniausiai ir man pabandyti smile.gif nusipirkau jau Titano ir.... kazkaip issivaizdavau, kad taip tiesiai ir pilsiu is svirkstuko, o pasiskaiciau ant pakuotes, kad reikia sumaisyti ir tepti mentele... bet ar uzsiteps lygiai graziai? per kelis kartus, sluoksniukais ar kaip? ar galiu uzpylineti nedziovinta augaliuka? dar idomu, ar smirda tas reikalas, galvoju, kur cia isikurti, kad neapsiuostyciau smile.gif aciu is anksto uz konsultacijas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2012 03 18, 01:54)
Sveikos,
prisiziurejau Jusu grozybiu ir prisireike gi butiniausiai ir man pabandyti smile.gif
sveika atvykusi į mūsų palatą drinks_cheers.gif (įspėjimas - liga su recidyvais ir gresiančia priklausomybe) lotuliukas.gif
QUOTE
nusipirkau jau Titano ir.... kazkaip issivaizdavau, kad taip tiesiai ir pilsiu is svirkstuko, o pasiskaiciau ant pakuotes, kad reikia sumaisyti ir tepti mentele... bet ar uzsiteps lygiai graziai? per kelis kartus, sluoksniukais ar kaip?

Su mentele jis išmaišomas (apie maišymą paieškok atsakymo ankstesnėje ir šioje temoje, tikrai rasi, yra tam tikra maišymo specifika, nes dar neužpylus galima sugadinti dervą) ir užpilti su švirkštu, tiksliau - vis ne "užlašinti" atsargiai su švirkštu.

g.gif O apskritai - tik III tema, ne tiek ir daug skitymo, bet informacijos "perlų" rasi keliasdešimt, nepatingėk perskaityti, nes skaitymas - tik mažoji dalis, darbams kantrybės reikės daaaaaaaaaaug daugiau mirksiukas.gif ir esant reikalui, rasi kur ieškoti informacijos kritiniu atveju.
QUOTE
ar galiu uzpylineti nedziovinta augaliuka?

NE.
Tik sausus, ir labai labai gerai išdžiovintus (pusiau išdžiūvę - ir tie supūna)
QUOTE
dar idomu, ar smirda tas reikalas, galvoju, kur cia isikurti, kad neapsiuostyciau smile.gif

Ar smirda - pauostyk ir suprasi. mirksiukas.gif
Smirda, ir gana kenksmingas. Dirbti gerai vėdinamoje patalpoje, ir jokiu būdu ne miegamajame .

Įspėjimas:
Malonumas brangus, priemonės kainuoja daug mirksiukas.gif Kantrybės reikalauja begalinės, daug sugadintų darbelių atsiduria šiukšliadėžėje kol išmokstama, ir be galo daug eksperimentavimo kelio tenka praeiti . Taip kad kol neužsikabliavai - pagalvok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taniux @ 2012 03 17, 15:06)

nugis susiradau, bet nepigus tokie... http://www.facebook....3...e=3


man tai kaina pasirodė visai normali ..., esu mačiusi musiškėse e.parduotuvėse ir ženkliai brangesniu smile.gif ,
pasižvalgiau dar po tą kabašonų albumėlį -pamačiau kvadratinius remukus rolleyes.gif , turiu iš anksčiau kvadratinį žiedo pagrindą , tai galvojau ,kur kokį kvadratuką pakabučiui gauti ..., tai taniux , dėkui už nuorodą smile.gif


QUOTE(*Sausainiukas* @ 2012 03 18, 01:54)
Sveikos,
nusipirkau jau Titano ir.... kazkaip issivaizdavau, kad taip tiesiai ir pilsiu is svirkstuko, o pasiskaiciau ant pakuotes, kad reikia sumaisyti ir tepti mentele... bet ar uzsiteps lygiai graziai? per kelis kartus, sluoksniukais ar kaip? ar galiu uzpylineti nedziovinta augaliuka? dar idomu, ar smirda tas reikalas, galvoju, kur cia isikurti, kad neapsiuostyciau smile.gif aciu is anksto uz konsultacijas  4u.gif  4u.gif  4u.gif


čia , matyt, jei su švirkštais apie šia dervą kalbame Titan , pati būtent šitos nesu bandžiusi , bet jei tai "titan" , tai ,matyt, panašus į "titan" buteliukuose ..., darbo principas toks- pasiemi kokį vienkartinį indelį ,lygiom dalim susišvirkšti derva ir kietiklį ir pradėti mentele maišyti , maišai neskubant ,ilgai ir kantriai biggrin.gif , kad pamažėtu burbuliukų ir derva paskystėtu gali pašildyti , dervą turi pilti į remelius , kai ji jau išsimaišo iki skaidrumo , nes kitu atveju turėsi matinį rezultatą ...,mentelę dar galima naudoti jau užpilus remelį, kad dervą iki remelių kraščiukų privesti ... su "titan" sudetinga- visiškas skaidrumas tikrai sunkiai pasiekiamas...
na ,o apie gelytes ir kvapą , Nuotaikinga jau pakalbėjo smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , aciu uz komplimentus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papasakosiu baike lotuliukas.gif
Pabandziau i resina ideti tusinio sirdeles tuso. Dejau melyna, ismaisius gavau kraujo raudonumo spalva - tokio grozio spalva, kad net sokinejau is dziaugsmo, galvodama: "va cia tai stebuklai - dedi melyna - gauni raudona!". Kita ryta einu paziureti kaip sustingo ir matau vietoj grazios raudonos - tusinuko melynumo melyna lotuliukas.gif Pasijutau apgauta doh.gif lotuliukas.gif , kur tamsesne spalva buvo, tai daba visai juoda....

Nedziovintus augaliukus
deti galima, bet kad nesuputu reikia palikti augalo kotuka ar kita dali neuzpilta. Spalva greiciausiai isbluks iki baltumo, bet gausi nesuploto augalo vaizda. Kai jau visai isbala, po savaites - kitos, galima upilti pilnai. biggrin.gif Tai tokia mano patirtis.

Titan derva naudoju tik kai reikia priklijuoti segtuka prie pagrindo, ar siaip koka detalyte prie dugno, greit sustingsta ir nenuplaukia kur nereik, bet skaidrumo nebus. Toks kudros vandenelis, be to augalu spalva toje dervoje keiciasi nuolat, po puses metu jau bus neatpazystamai pasikeites vaizdelis, negali pardavineti tokiu, nebent sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 18 kovo 2012 - 16:04
taniux , na ir spalvų transformacija biggrin.gif įdomu kuri čia chemija suregavo biggrin.gif
o derva sustingo gerai? ,neteplus paviršius?

o , dėl spalvos keitimo tai drįsčiau paprieštarauti - turiu pirmus liejinius, jiems jau kokie trys metai , lieta ir "prosvet" ir "titan" , augalėlai spalvos nepakeitė ...
šiaip manau jei augalas gerai išdžiovintas ir užliejus dervą per parą nepakeičia spalvos , ir ateityje turėtu nepakeisti...
nors tikrai esu skaičiusi kažkur i-nete , kad per laiką pati derva gali keisti spalvą ,geltonuoti ..., bet pati dar to nepastebėjau smile.gif

bandymų pradžioje esu užliejusi ir aš nedžiovintu augalų - augalo spalvą derva "suvalgydavo" visada , ir dažniausia pati derva apie augalą pabaldavo , na lyg tai ant jos būtų užlašinta vandens...

nežinau, taniux, kaip tau ten pavyko tą gelytę gerai užlieti, nors įtariu dėl to, kad ji nebuvo iš pat pradžiu visą užlieta , dalis jos buvo palikta džiūti smile.gif

Atsakyti
Taniux, spalvų eksperimentatorė thumbup.gif , bet klausyk aš irgi supykus būčiau, jei taip spalvos kaitaliotųsi biggrin.gif

O rėmeliai tai geri, ir kaina nėra didelė. Svarbiausias, kad gilūs, tik man nelabai tas pritvirtinimas viršuj toks patinka, Kažkaip galėtų stabiliau ką sugalvoti.

Aliete- tavo mėlyni grožiai dar akyse stovi. bigsmile.gif



o čia gėliukas biggrin.gif

KALNINĖ AUSTĖJA


user posted image

Atsakyti
Grazuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 03 19, 09:31)
KALNINĖ AUSTĖJA

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif 4u.gif

Taniux, lotuliukas.gif įdomi ta chemija! Bet kaip gali pakišti koją tokios spalvų transformacijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 03 19, 10:31)
KALNINĖ AUSTĖJA

gražūs labai thumbup.gif

O į kokias formeles lieji tokias formas?
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 03 18, 22:20)

o derva sustingo gerai? ,neteplus paviršius?


sustingo kuo puikiausiai biggrin.gif
reiktu nuvaziuoti iki rastines prekiu ir papirkti spalvotu tusinuku thumbup.gif
Bet siandien man tinginio diena - oras veikia baisingai blink.gif , visai rankos nekyla nieko daryti. Taigi apsisprendziau likti namie ir iskart palengvejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2012 03 19, 10:31)


O rėmeliai tai geri, ir kaina nėra didelė. Svarbiausias, kad gilūs, tik man nelabai tas pritvirtinimas viršuj toks patinka, Kažkaip galėtų stabiliau ką sugalvoti.


KALNINĖ AUSTĖJA

Na tos kilputes man irgi nelabai, bet to remelio kur turejau buvo gana tvirtai prilituota.
Pareklamavau, tai reik greiciau apsiprekint, bo jauciu tuoj neliks lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ta panele galetu man nuolaida kokia pritaikyt uz reklama lotuliukas.gif

Tavo darbas eilini karta irodo jog grozis - paprastume! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti