Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Gil @ 2012 05 02, 18:04)
O, šitas linkas man padėjo atrast taip pat brangias formeles, bet jos atrodo kur kas blizgesnės, na, pvz.:
http://www.etsy.com/...ppliesdeep flex
Bet jų amazone nėra.  rolleyes.gif

Ai, tai kaip supratau, dar jokių produktų neturite, šitą easy cast dervą aš irgi žiūrinėjau, šiaip sako nebloga, tik kaip minusą forumuose nurodo jos minkštumą, jeigu išlietas liejinys plonas, o suminkštėja ji nuo šilumos ir pradeda lankstytis. Daugiau nieko blogo negirdėjau. biggrin.gif


Aga, panasu, kad blizgesnes. Palyginau su saviske, tai formeles tokios pat, bet isdestymas skiriasi, tai gal tikrai kitokios bus g.gif Reiktu paklausti pas pardaveja.
Atsakyti
na tikrai pasinagrinėjau tas formelių nuorodas , na nėr pažymėta ar paviršius gausis matinis , ar blizgus... g.gif

bet , pagalvojau ,o šitas purškiklis , kartais nesuteikia formeliai lygumo g.gif , jis naudojamas atseit , kad lengviau iš formos liejinys išsiimtu ..., bet gal kartu ir suteikia blizgumą formai g.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 05 03, 09:07)
...,o šitas purškiklis ,

lotuliukas.gif ))))) Pasižiūrėjau tą purškikiį lotuliukas.gif ))))
ir negaliu nusiraminti iš juoko, kiek kainuoja per tą ebay pardavėją siuntimas į LT:

US $253.03 Lithuania UPS Worldwide SaverSM

o purškiklio kaina US $11.50 lotuliukas.gif ))))))

O va kaip tas purškalas atrodo realiai gamintojo saite:

user posted image

informacija su aprašymu apie gaminį: http://www.castaldo....s_eg/rs/rs.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 03 gegužės 2012 - 08:22
o kaip jūs manot, gal ši priemonė skirta suteikti tą blizgumą.. na, pavadinimas tą sako, bet kaip yra iš tikro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 05 03, 11:58)
o kaip jūs manot, gal ši priemonė skirta suteikti tą blizgumą.. na, pavadinimas tą sako, bet kaip yra iš tikro  g.gif


Kas ten zino... mane tai nervina, kad prekiu aprasymai ten "labai issamus". O, prisiminiau, viena pazystama nuejo ten dirbti, tai reikes ja pakamantineti prie progos biggrin.gif Gal kita savaite pavyks uzsukti pas juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 03, 09:18)
lotuliukas.gif ))))) Pasižiūrėjau tą purškikiį  lotuliukas.gif ))))
ir negaliu nusiraminti iš juoko, kiek kainuoja per tą ebay pardavėją siuntimas į LT:


kaina, iš tiesų, kelia juoką biggrin.gif , bet aš jos nepastebėjau smile.gif , žiūrinėjau Gil įdėtas nuorodas formelių ir galvojau kodėl gi nerašo kokį paviršių liejiniams jos suteikia g.gif , gal būtent dėl to ir nerašo, kad , atseit savaime aišku biggrin.gif , užpurškus ta formos padengėja dingsta formos paviršiaus matiškumas g.gif ..., bet čia tik pasvarstymai...

QUOTE(Miško uoga @ 2012 05 03, 11:58)
o kaip jūs manot, gal ši priemonė skirta suteikti tą blizgumą.. na, pavadinimas tą sako, bet kaip yra iš tikro  g.gif

jo,taip pat, informacijos apie gaminį daug biggrin.gif , čia kas -lakas dervos liejiniams lakuoti ? g.gif , na taip blizgus lakas, manau, gaminį pablizgins , matiškumas dings ..., na bet nežinau, kažkaip epoksodinės dervos lakavimas man skamba keistai g.gif
Atsakyti
Man taip gražu, bet bijau pradėti, kai perskaičiau, kiek reikėtų visokių priemonių, tiesiog palikau geresniems laikams blush2.gif
Atsakyti
Aliete, 4u.gif
Aš čia su tokiu klausimu ax.gif

Va, pvz šituose nuostabiuose ( wub.gif ) auskaruose
user posted image
suraitytas lyg atkaitintas plienas? Ar jį veikia atmosferos poveikiai? Lietus? nelinkusi viela ..rūdyti? unsure.gif
Atsakyti
La la la... sunglasses2.gif

Kadangi mūsų skyrelyje pastaruoju metu pamažėjo vaizdų, pabūsiu "sekliu Morka", ir ...
Agnera , radau tavo darbelių smile.gif Kadangi pati nesimatai forume, įkelsiu pasidžiaugti superinėmis žibuoklėmis thumbup.gif

............ g.gif niekaip neleidžia foto įkelti ... doh.gif

(na ką gi... rodau čia, kur ir radau: http://agnera.wordpr...otinos-dienai/#)
Atsakyti
user posted image

Spalva gerokai nuėjo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 05 04, 12:31)
Aliete4u.gif
suraitytas lyg atkaitintas plienas? Ar jį veikia atmosferos poveikiai? Lietus? nelinkusi viela ..rūdyti?  unsure.gif

taip, Miško uoga, ten atkaitintas ir pakaldintas plienas , atkaitinimas duoda minkštumą, tai gali raityti , o pakaldinimas sukietina forma
kaip ir kiekvienas metalas, taip ir plienas reguoja į atmosferos poveikius , tai reikia dėti papildomai metalui skirta apsauginį laką , o tą plona plietinė vielutė -bižuterinė , tai ji jau pirkta padengta

QUOTE(Gil @ 2012 05 04, 14:09)
Spalva gerokai nuėjo... biggrin.gif


man tai spalva patinka rolleyes.gif ..., tokia subtiliai prigesinta..., man ir preitas pakabukas spalviškai patiko ,būtent dėl to prigesinto , lyg seno daikto spalvos...
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 05 04, 06:12)
Man taip gražu, bet bijau pradėti, kai perskaičiau, kiek reikėtų visokių priemonių, tiesiog palikau geresniems laikams  blush2.gif


Sutinku, as darausi sarasiuka pirmajam uzsakymui, atrodo nieko ypatingo, kad tik pigiau butu renku, ice resin, formele viena, keleta kabliuku, kabasonu formu, bet susiskaiciavau - 400 lituku:) Tas velniskas siuntimo mokestis - galetu jo nebuti:)
Atsakyti