Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Gerai, gerai tos saldainių formelės. O valgyt tiek nebūtina, galima iš draugų susirinkt lotuliukas.gif , lai jie tiek valgo.

Aš kadangi net nepradėjau su naująja derva dirbt, tai ir grąžinau, o kadangi uosle nesiskundžiu, net per jautri kartais būna, tai vistiek negalėčiau dirbt, nebent su dujokauke lotuliukas.gif Be to, toksiški dalykai man visiškai nereikalingi - ir taip visokio brudo aplink pilna. Net lauke stovint man visas žarnas vertė lauk, tai kas būtų jei atidaryčiau ir dar užmaišyčiau.
Tad manau, kiekvienam yra pasirinkimo laisvė, kad nori, dirba, kas nori ne biggrin.gif Gal Kristal resino užvež, tai nusipirksim ir čia.
Atsakyti
Turiu geru naujienu - artinn jau turi dervos thumbup.gif ir dar nauju yra - spalvotu smile.gif
Atsakyti
Tai va smile.gif
Ačiū Geramike, kad pasirodei smile.gif Ar paveikė mūsų provokacijos ir susierzinę postai, ar tiesiog nebuvo kada prie sm prisėst, jau nesvarbu. Labai gražu iš tavo pusės, kad priimi dervą. Bet galvojau galvojau ir apsisprendžiau negrąžint tongue.gif Panaudosiu ją kaip bazę, apliesiu Crystal Resinu ir bus liuks. Ne viskam naudosiu, bet naudosiu. Gal ką naujo sugalvosiu, pvz pilt ant kokios kėdės ar padėklo.. O gal vyras grįš prie modeliukų ar kokių kitų darbelių ir jis naudos smile.gif gerai, kad mes turime, kur ją laikyt ax.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 26, 20:19)
Turiu geru naujienu - artinn jau turi dervos  thumbup.gif ir dar nauju yra - spalvotu smile.gif

o taip! bigsmile.gif mačiau! bigsmile.gif super! labai patiko ta perlamutrinė ax.gif Galėtų atsirasti daugiau prekiaujančių derva (vienok ir darbukų su ja atsirastų daugiau hihihi.gif, nebūtų taip unikalu biggrin.gif), bet kaina gal būtų konkurencingesnė ax.gif
Atsakyti
Cia kuri perlamutrine? g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Kas dar is KAUNO nores grazinti derva?
Gal susimestume kartu siusti?
As viena karta kokius 20ml papilsciau ir supratau, kad negaliu su tuo kvapu draugauti nei kieme, nei kur kitur doh.gif lotuliukas.gif Sustingusi laaaabai skaidri, bet...Fuj ir viskas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 27, 10:30)
Cia kuri perlamutrine? g.gif

nu šita lyg g.gif bent jau paveiksliukyje tai super atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 27, 12:22)
nu šita lyg  g.gif bent jau paveiksliukyje tai super atrodo  ax.gif


A, sita... Man ji kazkaip panasi i balta buvo, tai net neziurejau ax.gif As tai perlamutrine derva pasidarau su pigmentais. Labai neblogai atrodo ir nereikia atskiros dervos pirkti smile.gif Daugiausia naudoju pearl ex pigmentus.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 27, 11:45)
A, sita... Man ji kazkaip panasi i balta buvo, tai net neziurejau  ax.gif As tai perlamutrine derva pasidarau su pigmentais. Labai neblogai atrodo ir nereikia atskiros dervos pirkti smile.gif Daugiausia naudoju pearl ex pigmentus.

OO! Pigmentai daug ekonomiškiau ir geriau smile.gif o kur jų perki?
Atsakyti
Kazkada su panikem siuntemes is uzsienio, bet dabar perku cia: http://www.polymercl...ja-rasalas.html
Man cia dar patinka, kad galima ir po 1 gr pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 27, 13:09)
Man cia dar patinka, kad galima ir po 1 gr pirkti.

O 1 g tai normaliai? užtenka ne vienam kartui? biggrin.gif
Atsakyti
Ziurint ka darysi... Man 1 gr nevienam pakabukui uztenka smile.gif As pigmenta dedu su peiliuku, tai vienam pakabukui imu ant peilio galo. Kitu pigmentu reikia daugiau... O po 1 gr patogu pirkti - issibandau ramiai, jei patinka - nusiperku daugiau, jei ne, tai bent jau pinigu per daug neismetu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

gal kur uzmatete ruosinuku sasagoms, tinkamu uzliejimui? 4u.gif
Atsakyti