Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 04 26, 12:01)
Sveikos, nepykit uz nuomuone, bet nemanau, kad reikalaut kompensacijos uz sugadintus darbelius jums reiketu. Jau kazkaip ir savo atsakomybes dali turite prisiimti. Sutinku, kad panele issigando policijos, grazina jums moketus pinigus. Eikit i kompromisa gal. Juk ir jus gyvenime suklystat ir norit svelnesnes bausmes. smile.gif

as tai negrazinsiu dervos, kazkaip nematau tragedijos istikro.. man viskas sukieteja, atradau butu kaip pilstyt, negaliu skustis.. derva toksiska tikrai.. bet juk vasara ant nosies puiku dirbti su ja kieme.. ta ir zadu daryt.. na greitu metu pafotkinsiu ir ikelsiu darbeliu kas man gavosi is sios tokios visoms fuiiiii dervos doh.gif o man pvz darbai mano grazus gaunas ax.gif 4u.gif

nesipykit panos, eikit dirbt.. tokie pykciai sekina, dingsta idejos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 26, 13:06)
as tai negrazinsiu dervos, kazkaip nematau tragedijos istikro.. man viskas sukieteja, atradau butu kaip pilstyt, negaliu skustis.. derva toksiska tikrai.. bet juk vasara ant nosies puiku dirbti su ja kieme.. ta ir zadu daryt.. na greitu metu pafotkinsiu ir ikelsiu darbeliu kas man gavosi is sios tokios visoms fuiiiii dervos doh.gif  o man pvz darbai mano grazus gaunas ax.gif  4u.gif

nesipykit panos, eikit dirbt.. tokie pykciai sekina, dingsta idejos thumbup.gif


smile.gif
Taip, dirbkit su ja lauke arba su kaukėm, rankom nelieskit, nes dermatitą gausit, ir palikit kietėti būtinai kokioj negyvenamoj patalpoj irgi, nes ji kol visiškai nesukietėja, išskiria nuodingus garus (gal net labiau išskiria nei būdama atskirose pakuotėse, nors sumaišyta smirdi mažiau). Juolab ir sunaudoti per šešis mėnesius reikia, nesu tikra, kas jai atsitinka vėliau, gal labai degi pasidaro, susijungia kas nors ten...
Ne viskas, kas labiausiai smirdi, yra nuodingiausia. Pavyzdžių ir bobutės gryčioj turim.
Netingint poliruot ne iki galo sustingusį sluoksnį, kuris būna minkštesnis nei dervos vidus, galima nutrint.


Žiemai reiks Crystal Resin nusipirkt. cool.gif

Papildyta:
Dar pridėsiu, perskaičiau vieną tekstuką apie egzistuojančias dervas, tai yra dar trečia rūšis - poliuretaninės. Jos pvz. visai bekvapės, bet reikalaujama dirbti labai gerai vėdinamose patalpose, ir yra pačios toksiškiausios iš šių trijų dervų. Savybės jos irgi neblogos. smile.gif
Dar kiek teko rasti, poliesterinės mažiau jautrios UV spinduliams nei epoksdinės, kurios, kaip žinome, geltonuoja. Čia, aišku, paėmus didžiąją dalį egzistuojančių rinkoje ir palyginus. Papuošalinės gi turėtų būti atsparesnės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 26 balandžio 2012 - 13:03
QUOTE(Rene @ 2012 04 26, 08:56)

Kaip supratau, kad Ice resin ir Crystal resin yra žymiai "skanesnės" ir Ice resin yra pati pačiausia kokybės atžvilgiu?

ir Ice resin ir Crystal resin , manau , sako kokybe yra panašios , negalėčiau pasakyti kuom viena geresnė už kita smile.gif


QUOTE(kristucia @ 2012 04 26, 13:06)
nesipykit panos, eikit dirbt.. tokie pykciai sekina, dingsta idejos thumbup.gif


tai kristucia, tik vienintelis pyktis ant Geramikes buvo smile.gif , kaip bebūtų tyčia , ar netyčia ji pardavinėjo ne epoksidinę dervą , o poliesterine...
nežinau , kristucia, tavo patirties darbuose būtent su epoksidinėmis dervomis ..., aš su jomis jau pora metų terliojuos biggrin.gif tai tikrai , atsakingai galiu pasakyti , kad skirtumas tarp du dviejų rūšių dervų yra

bet dabar tas pyktis išsisprendžia - Geramikei galima sugrąžinti dervą ir atsiimti pinigus ..., jeigu nebūtume supykę , tai gal to ir nebūtų biggrin.gif
o,dabartinėj situacijoje Geramikės sprendimas tikrai pagirtinas smile.gif

kristucia, o darbų pasirodant ,tai laukiam thumbup.gif
iš ties pastaruoju metu daugiau kalbų ,nei darbų smile.gif

tarp kitko, savo smirdančios žydruolės aš taip pat negąžinu smile.gif , man gaila įdirbio ,kuris atsirado bepilstant tą poliesterinę žydruolę smile.gif , jau lyg tai su skiedimo proporcijom išsiaiškinau, jau ir aiškiau kokius darbus su ją geriau atlikti ... taigi maniškė žydruolė liks gyventi pavesinėje biggrin.gif

ar , dar anot Arunos , didvyrių biggrin.gif , pasilikusių šią dervą liko ?

Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 04 26, 13:34)
smile.gif
Taip, dirbkit su ja lauke arba su kaukėm, rankom nelieskit, nes dermatitą gausit, ir palikit kietėti būtinai kokioj negyvenamoj patalpoj irgi, nes ji kol visiškai nesukietėja, išskiria nuodingus garus (gal net labiau išskiria nei būdama atskirose pakuotėse, nors sumaišyta smirdi mažiau). Juolab ir sunaudoti per šešis mėnesius reikia, nesu tikra, kas jai atsitinka vėliau, gal labai degi pasidaro, susijungia kas nors ten...
Ne viskas, kas labiausiai smirdi, yra nuodingiausia. Pavyzdžių ir bobutės gryčioj turim.
Netingint poliruot ne iki galo sustingusį sluoksnį, kuris būna minkštesnis nei dervos vidus, galima nutrint.

Žiemai reiks Crystal Resin nusipirkt.  cool.gif

sauniai surasei viska drinks_cheers.gif
Atsakyti
Liko liko biggrin.gif As dar bandysiu ja kankinti (o gal ji mane kankins) lotuliukas.gif
Atsakyti
aliete, as daug patirties ir neturiu.. blush2.gif pilstau nepilnus metus.. iskart nusipirkau crystal rezino savo pirmiems bandymams.. man labai patiko.. turiu jo ir dabar ax.gif bet man jo gaila kai reik uzpilt didesni kieki, kokiai formai.. o jei dar ax.gif epavyktu koks grozis tai isvis doh.gif ... o dabar pilstau atsiputus negaila man visai zydrosios.. kad ir nepavyks.. tiesa i metalinius remelius daugiau nepilsiu.. bet plastikiniuose viskas man sustingsta blush2.gif

sekmes visoms kurios nepasiduoda taip lengvai 4u.gif
Atsakyti
aliete, ačiū už atsakymą smile.gif 4u.gif
Atsakyti
kristucia, o į kokios medžiagos formeles liejot? specialias papuošalams?
prisibandžiau su silikonu, nieko gero. koks nors plastikas tikrai geriau. bet taip norisi gauti labai blizgių formelių, nė kiek ne matinių, kiek čia teko skaityt, jų labai skirtingų esti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 04 26, 14:38)
kristucia, o į kokios medžiagos formeles liejot? specialias papuošalams?
prisibandžiau su silikonu, nieko gero. koks nors plastikas tikrai geriau. bet taip norisi gauti labai blizgių formelių, nė kiek ne matinių, kiek čia teko skaityt, jų labai skirtingų esti. biggrin.gif

visokias nereikalingas plastikines dezutes panaudoju... kaip pavyzdi pasakysiu kad tortines buna tai ju dugnas turi fainu formyciu.. siaip maximoj kazkada prisirinkau visokiu plastikiniu deziu ir pilstau.. beda tik ta kad jos vienkartines bet uztai nemokamos thumbup.gif turiu viena ir spec resinui bet matiskumas siektiek islieka.. beje tose plastikinese irgi siektiek matiniai, bet man netrukdo, grazu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as i dezute smulkiems daiktams uzpyliau, ten pas mane kvadratukai mazdaug 2.5cmx2.5cm. Dezutes medziaga kaip polietieno, tik, kad storesne. Siandien bandysiu isimti paziureti, kas is to isejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 26, 14:55)
O as i dezute smulkiems daiktams uzpyliau, ten pas mane kvadratukai mazdaug 2.5cmx2.5cm. Dezutes medziaga kaip polietieno, tik, kad storesne. Siandien bandysiu isimti paziureti, kas is to isejo biggrin.gif

kazkada uzpyliau net dezute kurioj buvo sokolado gabaliukai.. turiu idomia apyranke.. tik pabaigt uzsegima reik.. tai va ir skanu ir dar panaudota iki galo.. thumbup.gif
Atsakyti
O, man patinka tokia ekonomija. Tik tada reikia daugiau saldumynų pradėt valgyt. biggrin.gif Nu gerai, kad iš to polistireno nedaug maistinių indelių gamina. Tik tas prakeiktas vienkartines stiklines, kurios tirpsta. biggrin.gif
Atsakyti