Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

lotuliukas.gif )))) Ei eeeeiii... Kas nepirkote, gal bent vaido nekiršinkit, OK? Nemaloni situacija darosi.

Kiekviena derva turi savo kodus, kurie rodo jos skiedimo su kietintoju (mes tik kietintoją ir žinojom (realiai iki šiol tik su epoxy dervomis dirbdamos) proporcijas. Ant kiekvienos pakuotės, o jau kur kur, bet ant didelių "techninių" pakuočių tie kodai tikrai yra, ir pasakius kodus, nusimanantys diedai mums būtų iššifravę kokios tai dervos, ir ar jos mums tinka išvis pagal charakteristikas papuošalams. O išsiaiškinusios būtume tikrai jos net nepirkusios... doh.gif (bent jau aš tai tikrai ne). Informacija buvo "įslaptinta"... blink.gif

Taip kad nereikia lia lia...

Mergina simpatiška labai, ir fainutė, bet ne kvailutė... Paklausti tėvelio tikrai galėjo kodo: nuo taros nurašyti raides ir skaičius daug mokslo nereikia, ir telefonu sudiktuoti, bet neklausė, nes googlas ir Baltarusijoje veikia, ir ten mes matyt būtume radusios kad ta derva kainuoja visa 20 kg kanistrė tiek , kiek gal iš mūsų už 2 kg gavo. Niekas nesitemptų per sieną tos smarados, jei ji nebūtų daug pidesnė, nes ir Lietuvoje visokios yra, ir tokiomis pat techninėmis charakteristikomis, tik kainos skiriasi.

Išfasavo irgi į šiai dervai netinkamą plastikinę tarą, nes kibiriukas kainuoja iki lito, bet ir čia "užsidirbo" dvigubai už abu indelius (tokius kibiriukus pirkau draugės tėčiui medui pilstyti, ir juos pirkau Šiaurės miestelyje, netoli merginos namų kaip tik yra tas sandėlys, kur juos parduoda, todėl abiejų indų kainas netyčia žinau).

Tai tokios lyg ir "smulkmenos", bet nemalonios...
Jei ta derva mums bent tikusi būtų, gal tokie dalykai nebūtų užkliuvę... Dabar kaip bebuvę, bet mes jaučiamės apgautos. doh.gif

QUOTE
Nuotaikingos vaiko būrelyje , ar pas automobilininkus pigiau gausis


na šito pasakyti negaliu, nes reikia aiškintis būtent charakteristikas...
Man svarbiau jau ne 3 litų skirtumas, bet kad tiktų rankdarbiavimui, va kodėl eisiu kalbėti su tuo būrelio vadovu. Ir jis pasiūlė, kad atsineščiau kažką užlieti pabandymui. Eksperimentuoti ir jam įdomu pasidarė. lotuliukas.gif

Žmogus dirba su vaikais daug metų, nuo sovietmečio išbandė kalnus visokių dervų, ir prisimena laikus kai tos dervos buvo tik gal išvis kelių markių, o dabar iš didelės gausos jau renkasi kas tinka mažiems daiktams daryti (modeliukams).
O automobiliai dideli, ir užmaišyti reikia didelius kiekius.

Jis sakė, kad jei tiks ir patiks savybės, man duos tiesioginius adresus kur ir po kiek jie perka tą dervą. Taip kad rinktis sakytis arba ne - spręsti bus mums.

doh.gif O man po viso šito "balagano" vis labiau noras kyla iš UK atsisiųsti Crystal resin didesnę pakuotę doh.gif ir spjauti į visas technines smirdančias nesąmones...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 24 balandžio 2012 - 20:37
Ok, gerų argumentų padavė. biggrin.gif
Kažkas dar, pamenu, organizuojant pirkimą/siuntimą į kitus miestus, draugiškai pasiūlė užsimest už vargą... biggrin.gif
Atsakyti
Nuotaikinga , teisingai tu čia surašiai ...
klausykite , gal kas nors bebendraudami su Geramike telefoną jos išsaugojot ? nes aš tik per až bendravau
pasidalinkite smile.gif , juk įdomu būtų išgirsti ką ji pasakys ..., bet svarbiausia norisi tos dervos tikslę markę sužinoti

manau, jei ji čia pasidalintu tą informaciją -visiems palengvėtų ir nuoskaudų mažiau būtų smile.gif
Atsakyti
Nei dervą pirkau, nei ice resin užsiimu, bet pro jūsų kamaraitės rakto skylutę žiūriu, tai vėl įkišiu trigrašį, nes dar išgavau kai ką.
Ši derva netinka storam liejimui. Kai apibūdinau jūsų darbelių storį, man iškart buvo paaiškinta, kad nieko gero nebus. Storas sluoksnis, ypač jei nepakankamai išmaišytas, staiga ima kietėti dėl storio, nes būtent storam sluoksnyje "užverda"...Laivų statyboje ji naudojama sluoksniuojant stiklo audinį, gali būti dirbama su anglies pluoštu, bet va taip, be jokio užpildo, nea...Žodžiu, bangelės gaunasi, nes gumuluose vyksta reakcija...Laivų statyboje prasidėjusį "virimo" procesą stengiamasi stabdyti liejant plonu sluoksniu, t.y., tokiu būdu šaldant bepradedančią reaguoti dervą, o papuošalams toks storas sluoksnis tik skatina "užvirimą".
Patarta ieškoti plastifikatoriaus, kuris bent jau epoksidinėse naudojamas. Kartais galima pilti specialaus skiediklio, norint prailginti stingimo pradžios laiką, bet papuošalų gamybai tai netiktų, nes silpnintų pačią dervą, įtakotų trapumą.
Apskritai, kaip supratau, šios dervos simpatiškas ir viliojantis tėra skaidrumas, o kitos savybės nelabai ir tinka.
Dar kalbėta apie aplinkos temperatūrą-žemiau 15 laipsnių jau nereiktų dirbti, o kuo aukštesnė, tuo greičiau vyksta reakcija. Taigi, jei per greit reaguoja, galima kokiu nors būdu viską daryti mažesnėje temperatūroje.
Žodžiu, aiškintis galima daug, kriterijų ir sudedamųjų dar daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 24 balandžio 2012 - 23:38
QUOTE(Gil @ 2012 04 24, 19:45)
Šiaip dar iškilo klausimas dėl tų 2 %, gal čia masės procentas, ne tūrio? Jeigu tankiai dervos ir to stingdiklio skiriasi, tai turėtų būt kažkoks skirtumas ir dozavimas svarstyklėm visai logiškas. Kad ir tūrį matuoti patogiau, bet...

mano vyras irgi turėjo versiją, kad 2% yra nuo masės, nes tūriai gali skirtis. ir tie siurbimai švirkštu yra totali nesąmonė, nes mes prisiurbiam tikriausiai daug daugiau greitintuvo, nei reikia. Derva tikriausiai tankesnė ir sunkesnė už tą greitintuvą.. Vienžo, namų sąlygomis atlikinėjome rimtus cheminius eksperimentus doh.gif blink.gif
Tik man įdomu, tai, kad Geramikė irgi su švirkštais dozavo.. Juk jei jos tėtis svertų, tai negi dukrai sakytų, kad gali ir su švirkštais... jei jau kelis metus dirbą tą darbą..

QUOTE(Gil @ 2012 04 24, 20:34)
Kažkas dar, pamenu, organizuojant pirkimą/siuntimą į kitus miestus, draugiškai pasiūlė užsimest už vargą... biggrin.gif

aš aš! doh.gif

paskaičius visą šitą Nuotaikingos, bites, alietes rašliavą (be galo ačiū joms!), jaučiuosi tikrai apgauta. Aš iš tikro linkus tikėti gerumu ir visa kita, na, bet mes taip greitai užsidegėm pirkti, taip greitai atsirado ta derva (o man jos taip reikėjo, taip ilgai neturėjau..), kad iki galo proto balso neklausiau (o tas protas (vyras) vis abejones sėjo, hmm bet greitai pasidaviau). Manau, kad mūsų prašyta markė buvo sąmoningai nuslėpta ir neparašyta.. na iš tikro, kaip gali nežinot? jei pats perka? jei gauna dar iš trečio asmens, kitoje taroje, bet jei pats tėtis gauna originalias pakuotes, kaip galėjo nežinot markės? kai aš išsakius abejones dėl jos toksiškumo, darbo sąlygų norėjau pagooglint, tai neatsakė nieko... nes juk būtume ir kainą sužinojusios.....

Taip, visos pirkome technines dervas, dėl jos dabartinio panaudojimo yra daug klaustukų.. ir dar tos vidinės reakcijos, bangavimas, temperatūros doh.gif tų reakcijų metu dar ir visokios cheminės medžiagos gal skiriasi į orą, garuoja.. bet kokiu atveju, ką su ta derva daryti, kad netrukdytų jos trapumas?

Mes dabar turime daug klausimų. Geramike, tai kaip ten viskas yra???!!!
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 25, 06:33)
Mes dabar turime daug klausimų. Geramike, tai kaip ten viskas yra???!!!

Sveikos merginos

kadangi mane suintrigavo šita jūsų derva ir visas užsakymo veiksmas (... o gal gerą daiktą normalia kaina atradot? Tada ir man reikės bigsmile.gif ), perskaičiau visą temą ir pasidalinsiu savo "žvilgsniu iš šono", nes procese nedalyvavau.

Susidarė įspūdis, kad ta Geramikė atsirado "iš niekur", jos niku pačios pirmos ir deja vieninelės žinutės yra tik šioje temoje. Atėjo parodyti savo net ne darbelius, o tokius eksperimentinius variantus paskaičiusi kad jums - dervos "badas (artinn neturi, ir tik gal po mėnesio žada, iš kitur kaip ir negaunate), parodė gražiąsias dervos savybes, t.y. skaidrumą, ir "užkabliavo".

Toliau smalsumas, poreikis, ir capt - tipo "užsakymas" padarytas. (abejoju ar jis išvis buvo daromas, manau kad tėtis gyvena kitame miete, ir tik atpylė iš "darbinės" taros dukros bizniui išvis už dyką kažkokį kiekį).
Jaučiu, kad jūs tos Gerakimės temoje nebematysite. Ji nebeateis šiuo niku, nes žino ką padarė.

Pagal niką paieškojau kada buvo prisijungusi:

Paskutinį kartą aktyvus 2012 04 22, 13:15

doh.gif Tai kad mano viltis surasti pigesnę gerą dervą subliuško lotuliukas.gif )))
Merginos, rašykit į nuostolius tą užsakymą, ir tegul visoms mums bus pamoka, kad su nepatikrintu nauju žmogumi jokiais kad ir gerais bizniais neužsiimti.

Galima visoms apgautoms susitarus policijai ir Mokesčių inspekcijai "priduoti", tik ar verta nervus ėstis ir tokius principus daryti?
Nebent panorėtumėte jauną žmogų pamokyti kad aferizmas gali būti ir baudžiamas dalykas. Ji atliko sukčiavimo veiksmą nelabai stambiu mastu, bet sukčiavimas įvyko.
Atsakyti
bite,ačiū už info , dabar aišku , kodėl man plonas sluoksnis išdžiuvo ir kodėl beveik lauko sąlygom galėjau ramiai dirbti...

klausimų daug su ta polieterio derva doh.gif

ir Geramike į juos tikrai neatsakys,
skambinau - tas numeris nenaudojamas , akivaizdu ,bijodama atsakomybės šio telefono nr. atsisakė

manau su šia derva ji apgavo ,ir matyt, apie 10 žmonių ,o gal ir daugiau..., nes ir kitame forume aptikau pranešimu, kad siulo pirkti dervą ...
kaip bitės į "medų" suskridome biggrin.gif

tai akivaizdi apgaulė ..., nes paprastai sąžiningas žmogus ,jei ir suklysta bando atitaisyti klaidą ..., o čia prasidėjo slapstymasis doh.gif

tai ką siūlote daryti su ta Geramike-Monika?


Atsakyti
merginos, as manau kad cia yra ir musu kaltes, juk ji nekiso mums per prievarta, o ir pacios pinigus pervedem.. na realiai ir preke gavom.. o jos kokybe, savybes ir dar daug kitu dalyku jau nebepardavejo reikalas.. na negalima tik ant geramikes stumti.. nes nu ji parase kaina, mums ji tiko.. neginu jos.. delsiau iki paskutines minutes pervesti jai pinigus, nes bijojau tik vieno.. bijojau kad nebutu apsisaukele,nes dabar supermamose daug tokiu.. kurie ale kazka parduoda.. pervedi pinigus ir dingsta.. tai va as visai dziaugiuos kad gavau preke, tebunie ne tokia kokia isivaizdavau, bet visgi su ja kazka daryt tikrai galima..
manau reik maziau diskutuot apie tai kas yra blogai.. ieskot variantu ka is jos galima islausti ( kalbu apie derva)..
cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 25, 07:28)
rasti jos tėtį?

ne tėtį ieškoti, o pareiškimą policijai
Atsakyti
Sveikos,

oho, koks kriminalas tongue.gif pati vis ruošiuosi pabandyti liejinukus, jau ir i rėmelius sudėta viskas, ir titano prisipirkta, tik laukiu, kada nuo vaiku laisva valandėlę rasiu smile.gif
beveik gailėjausi, kad nespėjau tos stebuklingos dervos nusipirkti, o čia va kaip.... gerai, nes gal su pirmu pabandymu bučiau ir metusi šį reikalą.
Merginos, manau dar galite paprašyti moderatorių, kad pagal IP atrastų kitą/kitus geramikės niką/us, nes matosi, kad forume ne naujokė 4u.gif
Atsakyti
kristucia
tikrai sutinku , kad pirkau savanoriškai smile.gif , bet pirkau epoksidinę dervą ! , o gavau prekę - ne epoksidinę derva !
keistai skamba, kad tai ne pardavėjo rūpestis kokią prekę jis parduoda...

manau, visos, kurios daugiau padirbusios su epoksidine derva sutinka, kad tą Geramikės derva , neturi epoksidiniai dervai priskiriamu savybių ... ir kokybiškai dirbti, kol iki galo neišsiaiškintos jos savybės , dėja negalima...

taip įžvelgti blogose dalykuose gera , tikrai galima smile.gif , šiuo atveju , man susipažinimas su nauja poliesterine derva..., nors tikrai sąmoningai to nesiekiau biggrin.gif

šiaip mes turime jos vardą pavardę asmens koda atsektumėm per bankinius pavedimus , realiai galima kreiptis į policiją
manau nukentėjusių būrys susirinktu smile.gif

manau , kad panelė Monika paskaito šią temą ... , ir gal pamąsto ....
užtektu tik vieno, kad ir mano pareiškimo, policijai , ir gyvenimas Monikos nebūtų tos paprastai saulėtas...
taigi , patarimas būtų Monikai , įvardinti ką ji realiai pardavė ir visgi grąžinti permokėtus pinigus
ir baigti tą "nesusipratimą" draugiškai smile.gif
jei nepatogu čia , per až kontaktuoti galima smile.gif

Atsakyti
labai sutinku su aliete. mums įkišo ne tą prekę. ir nėra ko čia dabar galvoti, kad ji nežinojo... kuo toliau, tuo labiau viskas aiškėja, kad viskas buvo sistemingai suplanuota ir veikta.

Monika, nejaugi savo istorijoje nori įrašo policijoje? blink.gif
Atsakyti