Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

ou jėėėė. biggrin.gif
nu šiaip įdomu, kiek ji realiai kainuoja, gal ta iš senukų blogesnė, neskaidri pvz. biggrin.gif biggrin.gif
bet vienu žodžiu. aš tai mažiau pirkau ir formose man jos savybės patinka, rėmuose tai vark nevargęs. ir banguojasi, ir nesustingsta. o klausykit, nebūna formelių, prie kurių nelimpa tiesiog? kad nenaudot tų vazelinų. gal ir pasikartosiu, bet LDPE (čia mažo tankio polietilenas) tai tikrai neprilipo. jei tokių formų rasčiau, turbūt sunaudočiau dervą. tik su kaina ai ai ai ai kaip negražu būtų. biggrin.gif
ai dar šiaip turiu dekoracijų idėjų, su LEDais, stiklinėm visokiom... smile.gif
Atsakyti
Na, siaip tai ji mums tos dervos per prievarta nekiso. Pacios pradejom dometis, bent jau as. Labai jau tas skaidrumas suzavejo biggrin.gif O del kainos... Jei realiai ta derva kainuoja apie 30 lt, tai nelabai grazu is jos puses...
Atsakyti
Nuotaikinga, tai poliesteriniai dervai ko gero ne plastikinės formos tinka..., čia dar į automobilininkų kažkokį puslapį įlindau biggrin.gif , jie tą polieterinę derva automobilių tiuningui naudoją ir kalba apie metalo ir gipsines formas ...

o , su Geramike , tai ką čia "medžiokle " užsiimti biggrin.gif
Atsakyti
Bet juk jūs žinojot tas dervos savybes iki tol, reikėjo domėtis tada, o db kai gavot, pilat š... kibirus ant Geramikės... Iki tol visos nepasidomėjusios susipirkot ir ji kalta nebent tik dėl kainos, kiek teko skaityt, tai ji žinojo tiek, kiek jums pasakė...
Atsakyti
joooo, kaip ir sakiau, visos susiviliojom "daug, pigiai ir skaidriai" smile.gif
kiek klausėm, tiek atsakinėjo.. Gal ir dėl kainos mūsų labai neapmovė.. sakykim, kad senukų ta poliesterinė derva ne tokia skaidri doh.gif
tik va vis klausėm, o markės niekaip nesakė unsure.gif

Gal tą dervą naudoti, kaip bazinę? o aplieti jau spec derva? ir rėmeliuose, ir be rėmo.. tiesiog viršutinį sluoksnį aplieti.. žinoma, šita derva trapesnė, ji neturi to plastiškumo ir gali kitaip smūgius atlaikyti (pvz ar nukritus nesudužtų)? Vienok nėra ko mėtyti papuošalų biggrin.gif
Atsakyti
~♥KaipTaiKaip♥~
aš , o manau, ir kitos pirko epoksidinę dervą , o ne kažkokią poliesterinę
Geramikes nusakytos savybės visiškai atitiko epoksidinės dervos savybės , manau su tuo sutiks ir kitos smile.gif, beje , kai Geramike , paprašius nenurodė jokio pavadinimo ,markės dervos , nes "po blatu" gauna ir nežino

gal ir pati Geramike nežinojo ką parduoda... , bet gi pardavė smile.gif , ir pardavė manau, už tikrai gerokai didesnę kainą negu tą baltarusišką poliesterinė derva verta
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 24, 17:58)
~♥KaipTaiKaip♥~
aš , o manau, ir kitos pirko epoksidinę dervą , o ne kažkokią poliesterinę
Geramikes nusakytos savybės visiškai atitiko epoksidinės dervos savybės , manau su tuo sutiks ir kitos smile.gif, beje , kai Geramike , paprašius nenurodė jokio pavadinimo ,markės dervos , nes "po blatu" gauna ir nežino

gal ir pati Geramike nežinojo ką parduoda... , bet gi pardavė smile.gif , ir pardavė manau, už tikrai gerokai didesnę kainą negu tą baltarusišką poliesterinė derva  verta


Gali būt kad nežinojo, o gali būt kad ir žinojo... Bet ji ir pati įkėlus buvo darbelių savo g.gif
aš nei pirkau,nei ką, bet dabar, kai jau visos apsiprekinusios, pagal savybes greit susižinojot kam ji skirta labiau... Juk visas savybes žinojot, kodėl tada negalėjot būrelių vadovų patardyt g.gif
Ir kodėl tada tas žmogus perka iš baltarusių, o ne senukų g.gif
Čia UK kiek matau irgi yra eoxidinės dervos modeliavimui lėktuvų ir t.t.... Ji ir pigesnė nei juvelyrinė. Gaila vis dar džiovinu gėles ir nebandžiau praktiškai...
Ir nesu tinkama šiai diskusijai, nes esu dar neišbandžius šio meno rolleyes.gif Tik kadangi seku temą nuo pradžių, tai dėl pirkimo pasisakiau kaip man atrodo iš neapsipirkusios pozicijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 24, 20:02)
Gali būt kad nežinojo, o gali būt kad ir žinojo... Bet ji ir pati įkėlus buvo darbelių savo  g.gif
aš nei pirkau,nei ką, bet dabar, kai jau visos apsiprekinusios, pagal savybes greit susižinojot kam ji skirta labiau... Juk visas savybes žinojot, kodėl tada negalėjot būrelių vadovų patardyt  g.gif
Ir kodėl tada tas žmogus perka iš baltarusių, o ne senukų  g.gif
Čia UK kiek matau irgi yra eoxidinės dervos modeliavimui lėktuvų ir t.t.... Ji ir pigesnė nei juvelyrinė. Gaila vis dar džiovinu gėles ir nebandžiau praktiškai...
Ir nesu tinkama šiai diskusijai, nes esu dar neišbandžius šio meno  rolleyes.gif Tik kadangi seku temą nuo pradžių, tai dėl pirkimo pasisakiau kaip man atrodo iš neapsipirkusios pozicijos  biggrin.gif


Del bureliu vadovu tardymo niekam tokia mintis net nekilo, nes visos manem, jog perkam epoksidine derva. pagal savybes jos gan panasios. Dabar galvoju, kad masinuko buferi greiciausiai taisiau ne epoksidine, o butent su poliesterine derva g.gif
Is baltarusiu perka, greiciausiai del to, kad gerokai pigesne yra. Negi pirksi brangesni daikta, jei toks pat yra pigiau?
Del paties pirkinio pretenziju neturiu - rizikavau, kaip ir visos kitos, bet jei kaina yra per pus mazesne, tai tiesiog apmaudu, kad permokejau.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 24, 20:02)

Ir kodėl tada tas žmogus perka iš baltarusių, o ne senukų  g.gif



gal ta baltarusiška turi kažkokių reikiamų savybių būtent poliesteriniai dervai smile.gif , o gal paprasčiausiai, kad pigiau biggrin.gif ,į šitą klausimą tik Geramike galetu atsakyti ...

esmė tame , kad visos šioje temoje bendraujančios iki šiol dirbo su įvairaus pavadinimo epoxsidinėm dervom ,ir pirko epoxsidinę dervą ,net neįtardami ,kad tai ne ji , o dabar susidūria su polieterine derva , tai info apie jos naudojama reikia susirankioti
Atsakyti
Čia toks skaičius žmonių net girdėję apie poliesterines dervas nebuvo, nemanot, kad gal ir pardavėja galėjo nežinot, jei tik vieną gyvenime mačius? smile.gif
Informacijos apie liejinių rėmeliuose savybes išvis nebuvo, o visos perka po kilogramą tokiems darbams, eksperimentams. Aš manau, negražu turėt tiek priekaištų, na, gal tik iš šono visi šitie pokalbiai baisiai atrodo, aš išsigąsčiau jos vietoj. Grąžinimais grasina. biggrin.gif
Šiuo klausimu pritariu ~♥KaipTaiKaip♥~.

Šiaip dar iškilo klausimas dėl tų 2 %, gal čia masės procentas, ne tūrio? Jeigu tankiai dervos ir to stingdiklio skiriasi, tai turėtų būt kažkoks skirtumas ir dozavimas svarstyklėm visai logiškas. Kad ir tūrį matuoti patogiau, bet...
Ir dar, mano hipotezę, kad derva pilnai nesustingsta, jei džiūna sąlytyje su oru, pasitvirtino gūglo pagalba. Daug kur rašo, kad labai geras paviršius gaunasi tik toje pusėje, kuri liečiasi su formele, o ta viršutinė... Minkšta. Heh. Tai jei jau ir 5 ml maišant visiškai užteko atidžiai atmatuoti su švirkštu stingdiklio/kietiklio/kad ir kas jis toks, nemanau, kad terliosiuos su svėrimais.
O ar bloga ta derva formelėms? Nu kvapu tada nebent.

Epoxy adheres tenaciously to cured polyester but the reverse is not true.
Tas paminėtas eko variantas - epoksidine, kieta, patikrinta ir brangia kaip velnias dengt tik paviršius. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 24 balandžio 2012 - 20:08
Gil o tu nesujauti apgauta ?

iš ties manau, apie šios dervos grąžinima kalba neina , bent jau aš tikrai neužsiimsiu siuntinėjimu , nebent Geramike ims ir pasakys- merginos siunčiant man atgalios dervą ,o aš jums pinigus biggrin.gif

visai gali būti , kad pati Geramike nežinojo , suklydo
klysti žmoniška , normalu , bet už klaidas reikia atsakyti... nes visgi kalba eina ne tik ,kad tai ne tokia derva, o kalba eina apie permoketus pinigus ...
paiskaitinėjus darosi pakankamai aišku , kad tos dervos 1kg nekainuoja 64Lt , jos kaina svyruoja nuo 20-30Lt ..., na , aš suprantu , kad antkainį būtina užsidėti biggrin.gif , bet toks man rodos per "riebus"

Nuotaikingos vaiko būrelyje , ar pas automobilininkus pigiau gausis biggrin.gif




Atsakyti
Tai reikia surasti lygiai tokią pačią dervą pas kokį nors pardavėją, tada ir bus aišku. Ir epoksidinių kainos svyruoja... Kol kas nenoriu išvadų daryti, klausimas, žinoma, dar atviras. Kas suras, kas suras. Kažin, klausė to būrelio vadovo Nuotaikinga? biggrin.gif

O ten apie tuos vaškus, kuriais dengia poliesterį, kad sukietėtų viršutiniai sluoksniai, irgi šį tą radau, vieni netinka itin skaidriems liejiniams, kiti jau tinka, nepadaro apmusijusio paviršiaus. Dauguma purškiami, nu gal ir nieko, patogu, nereik dar vieno maišymo daryti, bet kai miniatiūriniai liejiniai, tai išeiga purškiant nekokia.

Na tik žiemą su tokia derva nepadirbsi, ir kas dar ten, negalėsi pjaustyt, užlieti didelių daiktų be rėmelių, ne visus didžiuosius minusus atsimenu. :>
Atsakyti