Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

užliejau dar vieną liejimą. lyg kietiklio šiek tiek daugiau įdėjau. bet turiu įtarimą, kad liejinys bus dar trapesnis. anuos apipjaustant tiesiog skilo į skeveldras, nesipjovė, kaip pvz CrystalResin'as. Skilinėjo į visas puses.. Gerai, kad akiniuota lotuliukas.gif
šį kartą dirbau su rimta puskauke. kadangi nežinau, kaip vertint savo uoslę (hihihi.gif), tai negaliu atsakyti, ar man vis dar nesmirdėjo dėl uoslės praradimo, ar apsaugojo ta puskauke biggrin.gif
bet kokiu atveju dirbti su kaukėmis džiaugsmo neprideda rolleyes.gif
Atsakyti
man taip pat skilinėjo pjaustant , dar neatsekiau kuriuo laiku ji būna lanksti ...bet čia tai , manau menka bėda , palyginus su dozavimo problema...

o ,dar šiandien užkliuvo man akis senukuose už dvikomponenčio lako grindim lakuoti , jo dozavimas kietiklio (apžiūrėjau etikėtes kietiklio ir lako ) identiškas kaip šios dervos ... vat ir susimąsčiau , gal čia lakas doh.gif g.gif
Atsakyti
as nenoriu jokiu priekaistu reiksti, bet man idomu kur pradingo sitos "stebuklingai" pigios dervos atradeja? mastau.gif
gal ka patartu mum... sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 04 24, 14:11)
idomu kur pradingo sitos "stebuklingai" pigios dervos atradeja?  mastau.gif

negera nuojauta, kad tik komercinis veiksmas buvo su mumis atliktas... g.gif
Būtų gerai, jei apsirikčiau blink.gif
Atsakyti
aš iš tikro nemanau, kad mus suviliojo ir paliko hihihi.gif mes pačios labai jau greitai susigundėme tuo "daug ir pigiai, skaidriai, nors smardžiai" smile.gif gal geramikė dabar paskaito, bet bijo mūsų rolleyes.gif
Geramike, nebijok biggrin.gif geriau padėk mums su ta derva susidraugauti ir ją suprasti.. Nes kol kas ji nėra mūsų draugas unsure.gif

Aliete, prisiminiau, kad kažkada man ir Prosvietas taip skilinėjo apipjaustomas. Tai gal čia nebūtinai lakas g.gif Tiesiog tai yra ne papuošalams gaminti skirta derva. Jos paskirtis visai kita ir mes tą žinojom 4u.gif Mikroschemoms "koncervuoti" ji gal tinka idealiai, o mes, patyrusios kitų dervų gėrį, dabar supanikavome, kad ši derva ne tokia visapusiškai gera rolleyes.gif 4u.gif

Aš vis tiek pasiryžusi ją perkąsti lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ir aš dar vilties neprarandu biggrin.gif , bandau ,bandau biggrin.gif

tik , atvirai sakant , truputi nervina doh.gif , juk klausinėjom Geramikes, per kiek derva džiusta , juk buvo galima pasisakyti , kad iki galo tiksliai nežino viso proceso... , kažko nežinoti, juk normalu smile.gif
čia pyk , nepykus biggrin.gif , kibirėlis "žydruolio" stovi ,nu gi reik įveikti jį biggrin.gif ..., aišku jei tai ne lakas ,man visiškai sudžiuvo tai tikrai plonas sluoksnis..., jei tai vis gi lakas , tai ne papuošalus turėsim daryti , o lakuoti grindis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 24, 15:17)
Aš vis tiek pasiryžusi ją perkąsti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif )))) Jeckau, nevalgyk tu jos biggrin.gif (tipo - nekąsk)

O man mistika:
sumaišiau ir užpylinėjau vienu metu kelis darbelius.
Vieni, kurie silikoninėje formelėje, sukietoėjo normaliai, reikia 2 sluoksnį užpiilti, o kiti kaip buvo skysti, taip ir yra beviltiškai limpantys.
Taigi pilta tuo pat metu, iš to paties indelio, nieko ne kitaip... ir tas skirtingas stingimas man visai nesmagus doh.gif Kas su ta derva darosi???

Mano vaikas apžiūrėjo ką aš ten smardinau, ir pasakė, kad visiškai tokią pat dervą naudoja laivų modeliavimo būrelyje, vadovas irgi perka baltarusišką plastikiniais kanistrais dideliais kiekiais (vaikai tos dervos daug sunaudoja su stiklo pluoštu sluoksniuodami, kai mini jachtų modelius daro). Ta mėlyna spalva labai "išskirtinė" ir kvapas toks pat bei maišymo proporcijos.

Tai va... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 24, 14:49)
lotuliukas.gif )))) Jeckau, nevalgyk tu jos  biggrin.gif  (tipo - nekąsk)

O man mistika: Kas su ta derva darosi???

Mano vaikas apžiūrėjo ką aš ten smardinau, ir pasakė, kad visiškai  tokią pat dervą naudoja laivų modeliavimo būrelyje, ... (vaikai tos dervos daug sunaudoja...) ...

kąsiu kąsiu lotuliukas.gif kai perkąsiu ir jums papasakosiu, ar skani lotuliukas.gif lotuliukas.gif

doh.gif unsure.gif bet tai kai neteisybė, jei net to pačio maišymo derva skirtingai elgiasi..

omg.. tai kiek tie vaikai jos prisiuosto? blink.gif unsure.gif Sūnus nieko nepasakojo apie mistišką jos stingimą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 24, 15:49)

O man mistika:
sumaišiau ir užpylinėjau vienu metu kelis darbelius.
Vieni, kurie silikoninėje formelėje, sukietoėjo normaliai, reikia 2 sluoksnį užpiilti, o kiti kaip buvo skysti, taip ir yra beviltiškai limpantys.
Taigi pilta tuo pat metu, iš to paties indelio, nieko ne kitaip... ir tas skirtingas stingimas man visai nesmagus  doh.gif Kas su ta derva darosi???



bigsmile.gif nu va, ne aš viena tokia.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 24, 15:49)

Mano vaikas apžiūrėjo ką aš ten smardinau, ir pasakė, kad visiškai  tokią pat dervą naudoja laivų modeliavimo būrelyje, vadovas irgi perka baltarusišką plastikiniais kanistrais dideliais kiekiais (vaikai tos dervos daug sunaudoja su stiklo pluoštu sluoksniuodami, kai mini jachtų modelius daro). Ta mėlyna spalva labai "išskirtinė" ir kvapas toks pat bei maišymo proporcijos.

Tai va...  g.gif


nu jooo ...tai prašyk mūsų visų vardu savo vaikio , kad paklaustų vadovo kaip tas daiktas vadinasi , gal markę kokią turi ,ar pan... o geriausia , kaip sakoma -pasipuošk biggrin.gif ir nukeliauk pas vadovą , manau sužinosi visą tiesą apie šią dervą ir dar kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 24, 15:27)
nu jooo ...tai prašyk mūsų visų vardu savo vaikio , kad paklaustų vadovo kaip tas daiktas vadinasi , gal markę kokią turi ,ar pan... o geriausia , kaip sakoma -pasipuošk  biggrin.gif ir nukeliauk pas vadovą , manau sužinosi visą tiesą apie šią dervą  ir dar kainą  biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif
markės nr tikrai norėtume ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 24, 16:31)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

einu tada skambinti telefu. Ką iškvosiu, tą parašysiu
Atsakyti