Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Miško uoga , na nieko sau , kaip tu čia tuos mililitrų kainas apskaičiavai , kaip vaistinėje biggrin.gif , niekados taip tiksliai nesu apsiskaičiavusi , vis apytiksliai ,maždaug ...

LeeLu, man tie liejiniai su pūkais patinka rolleyes.gif toks gražus tamsaus fono kontrastas , o kas ten fone ?

Atsakyti
Aliete, man tas fonas irgi patinka, o atradau ji visai visai netyciom smile.gif ten paprasta malta kava biggrin.gif (tie su pukais ir kava, tai jau vos ne firminis derinukas, jau net nzn kiek auskareliu tokiu pridaryta smile.gif )
Atsakyti
tikrai gražus derinukas , dar kai parašei , kad tai kava , iš karto ir faktūra įsivaizdavau smile.gif

aš tai kažkaip merginos pasigendu plačiau po jūsų darbus pasižvalgyti ..., juk ne viską čia rodomės biggrin.gif , bet , kad nededate parašų ,kokių nuorodų į albumus ..., kodėl ? smile.gif , slapukaujate biggrin.gif
Atsakyti
Neslapukaujam, bet nesinori kad prie paraso turinio "valdzia" prikibtu. Jei norisi - galima i az parasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 03 12, 21:14)
aš tai kažkaip merginos pasigendu plačiau po jūsų darbus pasižvalgyti ..., juk ne viską čia rodomės  biggrin.gif  , bet , kad nededate parašų ,kokių nuorodų į albumus ..., kodėl ?  smile.gif , slapukaujate  biggrin.gif

aš tai jaučiuosi vis dar kukliai savo albumėlį pasidaryti unsure.gif Ir vis laiko pristinga bešokinėjant apie vaikus, o norisi ramiai atsisėst, nuotraukas pasitvarkyti.. Bet reikės ir man temą paspalvint, reikės ax.gif
Kaip tik dabar turiu daug minčių dėl naujų technikų derinių.. Jei pavyks (hihihi.gif), artimiausiu metu pasirodysiu su nauja linija blush2.gif
Atsakyti
LeeLu , aha atsiminiau , kad buvo vajus dėl parašų , atseit komercija biggrin.gif , nes SM nekomercinis psl. hihihi.gif
ai, na ką aš čia tave trukdysiu ,tenkindama smalsumą ...

Miško uoga ,savaime pribresi kokiam albumui smile.gif , man tai buvo labai nepatogu nuotraukas kelti , tai albumas tam tikslui puikiai pasitarnauja
laukiam pasirodymų mirksiukas.gif

o mano šios dienos pasirodymas-mėlynumai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 03 13, 21:14)
o mano šios dienos pasirodymas-mėlynumai smile.gif

labai gražus tas sodriai mėlynas fonas thumbup.gif Toks vaiskus darbelis wub.gif
Atsakyti
Ui, kaip pavasariu pakvipo.. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif
LeeLu, pukeliai labai super ir dvipusiu auskaru ideja irgi labai faina 4u.gif thumbup.gif
Aliete, kokie grazuoliukai melynieji!!! wub.gif wub.gif wub.gif
o kas ten fone taip graziai melynuoja? Drauge ideja man pasiule paspalvinti derva su tusinuko serdies turiniu. Ji jaunysteje - vaikysteje taip nagu laka spalvindavo lotuliukas.gif Reiks isbandyti g.gif

As albumuka kraunu facebooke, bet ten reik i draugus prasytis, kad paziureti. "Fotki", mokamas pasidare, o kitur sukrauti laiko nerandu. Dar savo kompe netycia istryniau papkute su savo darbais, tai liudesys daba, reik is interneto svetainiu vel i savo kompa kopinti, bet vis ner kada.... doh.gif

dar vienas link pavasario -vasaros biggrin.gif

user posted image
By taniuxs at 2012-03-11

Formele is swapuko, gal matet kur tokiu staciakampiu yra pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 15 kovo 2012 - 10:57
Labai graziai pakabukas atrodo wub.gif
Atsakyti
taniux
remukas stačiakampiukas tai geruolis , pagal tuos stiklinius karoliukus sprendžiu, kad ir gilus , tas gilis gerai atrodo thumbup.gif
bet, deja nesu tokių gėrių užmačiusi ...

o saviškį remelį paspalvinau keramikos/stiklo dažais smile.gif , apsidžiaugiau , kad karoliukų ir fono atspalviai vos ne identiški

fecebook'e ir aš puslapį turiu smile.gif ir tarp kitko man iš ten nuotraukas imti įkelimui net patogiau ..., o kompas tai "pukši" nuo mano nuotraukų biggrin.gif , man kai fotografuoju, tai daug prisifotografuoja, darbui virš 10 nuotraukų... , po to kol atrenku variantą doh.gif ..., na ir aišku prasitrinti neprisiruošiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Aiete, isties labai grazu, kad spalva sutapo thumbup.gif
tas staciakampis remelis buvo kokiu 3mm gilio, tilpo stiklo milfioru skalda, noriu dar toookioooo!!!! Gal dienele - kita pasirausus interneto platybese ir surasciau, bet gi ner tiek laiko ir kantrybes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:


nugis susiradau, bet nepigus tokie... http://www.facebook....3...e=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 17 kovo 2012 - 14:07