Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Jau ir taip man nedrąsu išbandyti dervą, bet dar kai jūs čia dalinatės dervos lipnumu ir smarve, tai išvis dabar man stabdis blink.gif doh.gif. Dar nebuvau atidarius kibirėlio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 23, 17:20)
Jei radus UK dideliais kiekiais, gal verta per draugus atsisiųsdinti.
Panos, kur ta nuoroda, kuri buvo iš UK? Kas pamenate?

čia. Bėda ta, kad dabar siųstis man jau būtų labai per vėlu. Dar vis pykstu ant Art inn, nes pas juos webe dar rašo, kad nėra sandėlyje CrystalResin. Jau vos ne 2 mėn praėjo.. O sakė "1 mėn".. Reikės vėl jiems skambint doh.gif
Atsakyti
Hm... Na, man pirmieji liejinukai puikiai sustingo. Kietikli dozavau su insulininiu 1 ml svirkstu. 10 ml dervos pyliau (tiksliau lasinau biggrin.gif) 0.2 ml kietiklio. Vakar vakare uzpyliau naujus liejinukus, tai tie kol kas minkstoki, bet tikiuosi, kad iki ryt sustings galutinai.
Del spalvos - ji po kiek laiko nuskaidreja. Per ilgai zaidziau su derva ir ji pradejo staigiai stingti, tai nesukau galvos ir palikau tame paciame indelyje sustingti. Kai sustingo - iskrapsciau ir galiu pasakyti, kad tas gumuliukas visiskai skaudrus ir kietas kaip akmenukas smile.gif
Ir dar viena pastabele del taros dervai... Palaikiau ta derva nejudinus, tai vakar nustabau, kad dervos kibiriuko dangtelis gerokai itrauktas i vidu buvo ir lyg minkstesnis kibiriukas pasidare... Tai nerizikuosiu ir siandien perpilsiu i stikline tara.
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2012 04 23, 18:30)
Jau ir taip man nedrąsu išbandyti dervą, bet dar kai jūs čia dalinatės dervos lipnumu ir smarve, tai išvis dabar man stabdis  blink.gif  doh.gif. Dar nebuvau atidarius kibirėlio  lotuliukas.gif


Mes abi sekam tema kas ir kaip kam kas sekasi.... vajetau. Jauciuosi taip paskubejusi su ta derva.... doh.gif
noriu crystal!!!!! blink.gif
Atsakyti
Man tai kažkas nesuvokiamo - iš vieno užmaišymo kur buvo supilta į formeles, tai su nagu nesibraižo tas paviršius, kuris stingo liesdamasis su plastmase formelės. O kur į rėmelį, tai labai nesunkiai gali įbrėžt... O praėjo savaitė. Nežinau, kaip aš tokį mažą kiekį galėjau netolygiai išmaišyt (5 ml).

Kibirėlį aš irgi apžiūriu vis. Bet gal jis visgi negeras, jei taip kvapą praleidžia, kad ir į kiek maišų būtų sukišta, kvapas visam bute. Aišku, ji jau į negyvenamą patalpą padėta.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 04 23, 18:29)
Man tai kažkas nesuvokiamo - iš vieno užmaišymo kur buvo supilta į formeles, tai su nagu nesibraižo tas paviršius, kuris stingo liesdamasis su plastmase formelės. O kur į rėmelį, tai labai nesunkiai gali įbrėžt... O praėjo savaitė. Nežinau, kaip aš tokį mažą kiekį galėjau netolygiai išmaišyt (5 ml).

Kibirėlį aš irgi apžiūriu vis. Bet gal jis visgi negeras, jei taip kvapą praleidžia, kad ir į kiek maišų būtų sukišta, kvapas visam bute. Aišku, ji jau į negyvenamą patalpą padėta.

blink.gif blink.gif blink.gif nu čia tai mistika, kad vienas maišymas taip skirtingai sukietėja.. vadinasi, jis reaguoja su metalu / plastmase doh.gif
dabar pas mane ir metaliniuose rėmeliuose ir derva visai be rėmelio lieta sustingo vienodai pažeidžiamai unsure.gif

manau, kad reikia perpilti į stiklainius blink.gif nes man irgi nepatinka, kaip tas kibirėlis smirda, nors ir negyvenamoje patalpoje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 23 balandžio 2012 - 18:44
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 23, 19:41)
blink.gif  blink.gif  blink.gif nu čia tai mistika, kad vienas maišymas taip skirtingai sukietėja.. vadinasi, jis reaguoja su metalu / plastmase  doh.gif
dabar pas mane ir metaliniuose rėmeliuose ir derva visai be rėmelio lieta sustingo vienodai pažeidžiamai  unsure.gif

manau, kad reikia perpilti į stiklainius  blink.gif nes man irgi nepatinka, kaip tas kibirėlis smirda, nors ir negyvenamoje patalpoje  unsure.gif


Įdomu, ar kam nors gavosi "kaip akmuo" liejinys, kuris džiūvo veikiamas oro. Gal ir tame šuo pakastas gali būti, jei formelėj vienaip, o ore kitaip... Na, velniaižin, gal dar man ir anksti išvadas daryti, rytoj kitą maišymą padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 04 23, 18:51)
Įdomu, ar kam nors gavosi "kaip akmuo" liejinys, kuris džiūvo veikiamas oro. Gal ir tame šuo pakastas gali būti, jei formelėj vienaip, o ore kitaip... Na, velniaižin, gal dar man ir anksti išvadas daryti, rytoj kitą maišymą padarysiu.

Mano vyras sakė, kad kai kurios dervos iki galo sustingsta gerai pakaitintos apie 80 C temperatūroje. Kai vaikai sumigs eisim bandyt kaitint. Ir dar vieną kartą liesiu... Nu blyn nu turi gautis kada nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 23, 20:00)
Mano vyras sakė, kad kai kurios dervos iki galo sustingsta gerai pakaitintos apie 80 C temperatūroje. Kai vaikai sumigs eisim bandyt kaitint. Ir dar vieną kartą liesiu... Nu blyn nu turi gautis kada nors  doh.gif


biggrin.gif

Šiaip to rėmelyje labai nevykusiu nepavadinčiau, čiupinėti galima ir pūkai nuo drabužių neliptų, beet nu su nagu kad įsispaudžia, tai visgi nekokia papuošalo savybė. Užtrauktukas koks prisispaus, ir viskas.
Tai dabar bandysiu vos mažiau kietiklio dėt... Galgi gausis. Ir galėtų nelyt, nepatiks manau drėgmė dervai, o šįkart liesiu atsilapojus balkono langus visus, nes jau paranoja dėl apsiuostymo.
Nu bet tikrai žiauriai keista, kaip taip nevienodai gali sustingt... Vienžo.

Ai, dar, tiesa, rėmelis ir po savaitės kietikliu smirdi. Būtent kietikliu. Tai kitas receptas kaip ir aiškus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 23 balandžio 2012 - 19:07
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 23, 18:51)
Ir dar viena pastabele del taros dervai... Palaikiau ta derva nejudinus, tai vakar nustabau, kad dervos kibiriuko dangtelis gerokai itrauktas i vidu buvo ir lyg minkstesnis kibiriukas pasidare...

o gal ji savybes keičia su plastmase reaguodama (kibiriukas tos maistinės plastmasės juk)... ? doh.gif
Atsakyti
kazi ar po laiko nepageltonuos pvz nuo saules spinduliu...
Atsakyti
man iš pirmo liejimo tik tulpės gabalai likę , jie visiškai kieti
abieju liejimu proporcija buvo 10ml su 0,2ml
iš antro liejimo nieko neliko , kadangi pritrūko kantrybės laukti ,kada teplumas dings , ėmiau ir užliejau resin sluoksnį ...
akivaizdu, kad yra dozavimo problema , ir bėje nebūtinai , kad kietiklio mažinti reikia...nes tas minkštumas , kai gali nagu pažeisti lyg ir sako ,kad per mažas kiekis kietiklio , derva nesuketėjusi g.gif
iš ties nežinau g.gif , bet kol kas rimtai su ja dirbti negaliu , nes rezultatas nenuspėjamas
reikia atsekti tikslesnes proporcijas ... o, tam reikia bandymų ir su mažiau kietiklio ir su daugiau ...
Atsakyti