Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 04 22, 12:17)
trys kvepiancios kavos pupeles
thumbup.gif

ziedlapiukai


Pasaka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 22, 17:42)
Mano acc irgi užblokavo FB, ilgai aiškinomės, siunčiau savo ID. Nes žmogus taip išeina negali dėti savo darbų į paprastą puslapį, turi susikurti page, o tam jie prašo dokumentų, kad turi bussines. Aš aiškinau kad nieko neturiu, tai mano hobis. Atidarė acc, bet turiu iš savo, kaip žmogaus, perkelt visą info į page  biggrin.gif

Su žiedlapiukais kokie gražiai pasiriete  rolleyes.gif


o per kiek laiko atsake? nes man nuo 4-ienio tyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 04 23, 05:13)
o per kiek laiko atsake? nes man nuo 4-ienio tyla  g.gif

Pirmą kartą ne iš to emailo parašiau, tai laukiau kokias 5 dienas, po to dar kartą parašiau kad atblokuotų arba ištrintų, tai vos neištryniau savo acc ne to, kur reikia, neblokuoto biggrin.gif Sekantį kartą parašiau iš teisingo emailo, tai gavau gal tris laiškus, labai greit, per porą dienų ir atsiblokavau acc.
Rašyk dar kartelį, būk įkyri biggrin.gif
Atsakyti
Ne be reikalo bijojau eit žiūrėt liejinukų sad.gif antras liejimas ir vėl visi pirštų antspaudai lieka cry.gif tik paėmiau į rankas, taip ir visas apsitapnojo iš karto, nors liejinys kietas sad.gif
ir mažiau kietiklio dėjau... ar per mažai mažiau? Kiek jūs kietiklio dedat 10 ml dervos, kad būtų kaip akmuo?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 23, 16:02)
Ne be reikalo bijojau eit žiūrėt liejinukų sad.gif antras liejimas ir vėl visi pirštų antspaudai lieka cry.gif tik paėmiau į rankas, taip ir visas apsitapnojo iš karto, nors liejinys kietas sad.gif
ir mažiau kietiklio dėjau... ar per mažai mažiau? Kiek jūs kietiklio dedat 10 ml dervos, kad būtų kaip akmuo?


ogo... kaip idomu!
gal tau is indo galo supyle ir kazkaip blogai db maisosi...?
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 04 23, 15:07)
ogo... kaip idomu!
gal tau is indo galo supyle ir kazkaip blogai db maisosi...?

ty dalinant dervą? nu gal tai labai neturėjo turėt įtakos? g.gif Žinoma, prieš siurbiant su švirkštu iš to kibiriuko neišmaišau (jei ji linkusi sluoksniuotis).. O jūs išmaišot? aš 30 ml dervos pyliau kokia 0,5 ml kietiklio.
jei taip ir toliau, tai nejaugi reikės pirkt kitos dervos, kad liet viršutinius sluoksnius? blink.gif frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 23, 16:19)
ty dalinant dervą? nu gal tai labai neturėjo turėt įtakos?  g.gif Žinoma, prieš siurbiant su švirkštu iš to kibiriuko neišmaišau (jei ji linkusi sluoksniuotis).. O jūs išmaišot? aš 30 ml dervos pyliau kokia 0,5 ml kietiklio.
jei taip ir toliau, tai nejaugi reikės pirkt kitos dervos, kad liet viršutinius sluoksnius?  blink.gif  frusty.gif

man irgi limpa virsutinis sluoksnis.. ne tai kad limpa bet lieka pirstu anspaudai.. nors 2 paras minimum dviovinu nielieciu.. siandien dar papilsciau ziuresiu jei taip pat bus reiks bandyt cristal rezino pilt.. gaila darbeliu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 23, 17:38)
man irgi limpa virsutinis sluoksnis.. ne tai kad limpa bet lieka pirstu anspaudai.. nors 2 paras minimum dviovinu nielieciu.. siandien dar papilsciau ziuresiu jei taip pat bus reiks bandyt cristal rezino pilt.. gaila darbeliu.. ax.gif


o kam nors ta derva veikia tobulai?? t.y. nelimpa pavirsius...
nes mano kol kas balkone gyvena, as dar dabar spintoj jauciu jos kvapa, kur ji pabuvo 5 dienas kol manes namie nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 23, 16:38)
man irgi limpa virsutinis sluoksnis.. ne tai kad limpa bet lieka pirstu anspaudai.. nors 2 paras minimum dviovinu nielieciu.. siandien dar papilsciau ziuresiu jei taip pat bus reiks bandyt cristal rezino pilt.. gaila darbeliu.. ax.gif

ir darbelių ir laiko gaila verysad.gif jau geriau CrystalResiną pilt ir užtikrintai turėt po 2 parų kietą ir nepažeidžiamą daiktą... O čia lauki lauki ir pšššš.... Tokį darbelį ir pati nenorėčiau nešiot, kai net užsisegt negalėčiau.. arba pūkai liptų prisilietus prie audinio..
Na, baisiai viliuosi, kad vis dėlto mes kažkaip ne taip maišom unsure.gif
Geramike, HELP!!!!! Nes jaučiuosi jau visai polieviai, kad niekaip nepavyksta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 23 balandžio 2012 - 16:51
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 23, 17:42)
ir darbelių ir laiko gaila  verysad.gif jau geriau CrystalResiną pilt ir užtikrintai turėt po 2 parų kietą ir nepažeidžiamą daiktą... O čia lauki lauki ir pšššš.... Tokį darbelį ir pati nenorėčiau nešiot, kai net užsisegt negalėčiau.. arba pūkai liptų prisilietus prie audinio..

na mano liejinukai tik parą prastovėjo, bet irgi limpa.

Kažko "nelimpa" man ta smirdalė schmoll.gif

O jums spalva maišant pasikeičia iki skaidrios bespalvės? Man toks neryškus žalumas liko iki pat pylimo.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 23, 17:01)
na mano liejinukai tik parą prastovėjo, bet irgi limpa.

Kažko "nelimpa" man ta smirdalė  schmoll.gif

O jums spalva maišant pasikeičia iki skaidrios bespalvės? Man toks neryškus žalumas liko iki pat pylimo.

mano antriems liejinukams beveik 2 paros.

Man irgi dar ji "nelimpa"...

Pirmą kartą ilgai maišiau, galvojau, kad pasikeis, liejau tokia šviesiai žalsvą. Liejant žalsvumo nesimatė smile.gif o antrą kartą mažiau maišiau. tik įdėmiai žiūrėjau, kad būtų vienalytė masė. Ir maišiau tose plastikinėse stopkelėse biggrin.gif tai dugnas neiškrito, bet palikau likutį stingt ir dabar plastmasė balta - vis tik reaguoja. Pirmą kartą maišiau "Miau" varškytės skaidriame induke - viskas čiki buvo.
Atsakyti
aš maišiau natūralaus "Dobilo" joguto indelyje (nusiplėšia popierinė etiketė, ir lieka skaidrus storo plastiko indelis). Niekas jam nesidarė, visai gerai maišėsi.

Man tk pati derva nepatiko.
Kvapas - per kepenis kaip iš "kojos" kertantis... Ir daugiau papylus, galima iki haliunkų dasivaryti, reiškia rimtai nuodinga.

Gal jau geriau Crystal resin didesniu kiekiu pirkti ir dalintis? Brangiau tai brangiau, bet už sveikatą brangiau nebus wink.gif

Jei radus UK dideliais kiekiais, gal verta per draugus atsisiųsdinti.
Panos, kur ta nuoroda, kuri buvo iš UK? Kas pamenate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 23 balandžio 2012 - 17:21