Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 20, 09:14)
oi kaip juokiausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na, kvapas iš tikro nestebina labai - to gi ir tikėjomės biggrin.gif na, "šiek tiek" intensyvesnis, nei papuošalinės specialios dervos smile.gif
Aš dervą laikau garaže (balkone galima gal? ar kokiame sandėliuke, kad labai šalta nebūtų). O lieti eisiu irgi į lauką. Arba garažą.. apsirengsiu, pasidarysiu ciongą ir liesiu.. namie tos pramogos nelabai norisi, na, nebent vaikų tą dieną visai nebūtų, kad spėt išvėdint viską  rolleyes.gif
o skaidrumas  bigsmile.gif  wub.gif


nu tas "siek tiek" LABAI JAU SVELNIAI pasakyta doh.gif
as su ja nedirbau, bet mano visi namai persismeleke jso kvapo - o uzdarytos pakuotes as net nejudinau... taigi derva po kibiru ir priremta plyta gyvena balkone kol kas ax.gif
Atsakyti
apie kokią jūs čia dervą taip baisiai kalbate? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistuolė* @ 2012 04 20, 16:21)
apie kokią jūs čia dervą taip baisiai kalbate?  unsure.gif

paskaityk nuo šios temos kokio hmmm 7-8 psl smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 20, 09:56)
ty darbukai lauke džiūsta? ar uždaroje nešildomoje patalpoje?

džiusta jie pavesinėje , tiesa ji su sienom, nes yra židinys , tai galima sakyti nei lauke , nei patalpoje biggrin.gif
nu bet vis tiek , kažkas su tom proporcijom negerai , pirmieji puikiausiai sukietėjo, o vat antras liejimas tai lipnus g.gif , kažkaip labai jau tiksliai tą kietiklį turi dozuoti..., nes suprask įvyko kažkokia labai maža,net ne mililitro dešimtosios paklaida...

Jurgel , žavus vėdrynai rolleyes.gif , man tai beveik visi gėlyčių užliejimai patinka ...bet jei kalbėti apie patį dervos užliejimą , tai aš lyg įžiūriu , kad derva prabėgusi pro remelio kraštus ant puošybos?
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2012 04 20, 10:06)
na va, padariau pirmuosius savo gyvenime auskarus biggrin.gif 

šauniai atrodo! puiki pradžia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aliete @ 2012 04 20, 19:51)
nu bet vis tiek , kažkas su tom proporcijom negerai , pirmieji puikiausiai sukietėjo, o vat antras liejimas tai lipnus  g.gif , kažkaip labai jau tiksliai tą kietiklį turi dozuoti..., nes suprask įvyko kažkokia labai maža,net ne mililitro dešimtosios paklaida...

gal reikės mažesnių švirkštų, kad tiksliai dozuot ir dervą, ir kietiklį...

Geramike, o kaip tavo tėčiui? Jis, kaip sakei, tai net iš akies kietiklį pila unsure.gif Ar jam visi liejimai gaunasi tvirti? Ar ir limpančių pasitaiko?
Atsakyti
lyg tai vaistinėje nėra mažesniu , nei 2ml. švirkštų ..., be to jų gradacija turėtu būti labai smulki..., kaip tiksliai pataikyti į šimtasias dalis g.gif

dabar turiu liejinius su vieną išdžiuvusia pusia , o kitą lipnia ...ir mąstau ką toliau daryti...,reikėtu lieti dar sluoksnį ..., bet bijau su tuo "žydruoliu" , jei vėl nepataikysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 20, 21:04)
gal reikės mažesnių švirkštų, kad tiksliai dozuot ir dervą, ir kietiklį...

Geramike, o kaip tavo tėčiui? Jis, kaip sakei, tai net iš akies kietiklį pila  unsure.gif Ar jam visi liejimai gaunasi tvirti? Ar ir limpančių pasitaiko?


man atrodo, kad kartais likdavo pirstu antspaudu, o taip tai sukieteja gerai dazniausiai g.gif noriu daugiau padaryti uzpylimu, tik niekaip neprisiruosiu. reikia kazkaip atrast aukso viduriuka. as svirksta pirkau is euro vaistines 1ml talpos, jis sake skirtas insulinui, tai ten labai smulkiai viskas sugraduota
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 03 13, 20:14)
LeeLu , aha atsiminiau , kad buvo vajus dėl parašų , atseit komercija  biggrin.gif , nes SM nekomercinis psl. hihihi.gif
ai, na ką aš čia tave trukdysiu ,tenkindama smalsumą ...

Miško uoga ,savaime pribresi kokiam albumui smile.gif , man tai buvo labai nepatogu nuotraukas kelti , tai albumas tam tikslui puikiai pasitarnauja
laukiam pasirodymų  mirksiukas.gif

o mano šios dienos pasirodymas-mėlynumai smile.gif

user posted image


Tobula, truksta zodziu.
Atsakyti
Taip, alietės darbų grožiui apsakyti visada žodžių trūksta smile.gif 4u.gif

Nežinau, ar gerai, ar ne, bet sloga iš manęs atėmė uoslę doh.gif Tai šį kartą derva buvo bekvapė lotuliukas.gif Bet gėris yra tame, kad pagaliau radau kampą, kuriame galiu ramiai dirbti ir NEREIKIA SUSITVARKYTI bigsmile.gif bigsmile.gif Jėga biggrin.gif Labiausiai nemėgstu pasiruošimų darbui ir susitvarkymų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 21, 09:50)
lyg tai vaistinėje nėra mažesniu , nei 2ml. švirkštų ..., be to jų gradacija turėtu būti labai smulki..., kaip tiksliai pataikyti į šimtasias dalis g.gif

dabar turiu liejinius su vieną išdžiuvusia pusia , o kitą lipnia ...ir mąstau ką toliau daryti...,reikėtu lieti dar sluoksnį ..., bet bijau su tuo "žydruoliu" , jei vėl nepataikysiu  g.gif


as pirkau insulinui skirtus svrikstus, tai jie pakankamai smulkus..... aisku dar neisbandziau tai mazai ka galiu pasakyti 4u.gif

beje merginos - ar Jums teko girdeti ka nors apie uzblokavima Facebook'e?
mane pritrenke zinia kai grizus po atosyogu suzinojau kad mano Account'a uzblokavo ir niekaip nesuprantu kas, kaip, uz ka????
mano vyras sako kad cia piktos bobos konkurentes gal taip pasilege, bet as nenoriu tiket....
zodziu, tai pasirodau naujienas Jums cia, nes daugiau FB manes bent jau kol kas nera verysad.gif blink.gif cry.gif

trys kvepiancios kavos pupeles
user posted image

ziedlapiukai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 22 balandžio 2012 - 11:28
QUOTE(akmenukas2012 @ 2012 04 21, 19:57)
Tobula, truksta zodziu.


ačiū 4u.gif


Miško uoga savas kampas thumbup.gif , pamatysi kaip darbai pajudės , kai nereiks papildomai laiko tvarkymui skirtis biggrin.gif , nes tas tvarkymas baisus laiko ėdikas

agnera , žiedlapiukai wub.gif

FB jau kokį mėnesį daro pertvarkas, puslapių dizainas keičiasi ..., aš pvz, kuris laikas iš blog'o įrašų negalėjau kelti..., reikia jiems parašyti ...nemanau, kad kas piktybiškai užblokavo, ...manau kokia techninė klaida...

čia "pasivaiksčiojau" po etsy , tokius gražiai minimalistinius darbus radau ČIA , pasirodo iš Uralo platybių smile.gif


Atsakyti
Mano acc irgi užblokavo FB, ilgai aiškinomės, siunčiau savo ID. Nes žmogus taip išeina negali dėti savo darbų į paprastą puslapį, turi susikurti page, o tam jie prašo dokumentų, kad turi bussines. Aš aiškinau kad nieko neturiu, tai mano hobis. Atidarė acc, bet turiu iš savo, kaip žmogaus, perkelt visą info į page biggrin.gif

Su žiedlapiukais kokie gražiai pasiriete rolleyes.gif
Atsakyti