Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 18, 20:34)
jap, man irgi yra buvę, kad kai sluoksniais lietą rėmuką (savo lankstytą) dailinau, apipjaustinėjau, sluoksniais ir atšoko  unsure.gif gal reikia prieš liejant nuriebalint, su kokiu vaitspiritu ar vd kraštelius (kur nėra gėlytės) pavalyt  g.gif o gal su dilde pašiaušt? taip sukibimas bus didesnis tarp sluoksnių  g.gif

teoriškai gal ir taip , bet praktiškai labai nesinori lygaus skaidraus dervos paviršiaus "šiausti" biggrin.gif , baisu, kad skaidrumas pamažės ..., be to apie tą tulpės žiedlapį tik nedidelis kraštelis dervos, praktiškai visas liejinys tai tulpės žiedlapis....


QUOTE(Gil @ 2012 04 19, 00:36)
Logika tai čia tokia, kad ir kietiklis, ir derva skysti. O molekulės poruojasi, todėl derva kietėja. Jeigu visoms molekulėms užtenka poros, viskas gaunasi gerai. Nu o jei kietiklio per daug, tai jis vargšas ir neturi kur dėtis, o jau pradžioje žinojome, kad jis skystas. biggrin.gif

Nu o va aš dabar galiu pasakyti, kad praėjus kokioms 32 h nuo užpylimo lipnumo tikrai nebėra, pirštų antspaudai riebaliniai tik lieka, t. y. nuvalomi, bet adata dar braižosi. Proporcijas tikrai stengiaus atitaikyti ir kietiklio nepadauginau. Tai manau, kad viskas gerai bus.


vaizdžiai aprašei dervos ir kietiklio poravimosi ypatumus biggrin.gif

žinok, kad ir visiškai sukietejusi bet kokį dervos gaminį tikrai galima pažeisti mechaniškai -su adata , švitrinių ir pan, jis braižosi...kaip ir kiekviena plastmasė smile.gif
aš tai sau turiu tokia taisyklę - jei po maždaug 24val. paviršius neturi lipnumo , gaminys tikrai sukietės , jei po tryjų parų lipnumas išlieka - reikia lupti lauk, arba lieti antrą sluoksnį ...
šiaip dauguma aprašymų minima , kad gaminius naudoti galima po trijų parų smile.gif

Atsakyti
Gil, skaidrukas thumbup.gif ir pirštai nemaišo lotuliukas.gif

Aliete, turiu aš irgi minčių diiideles gėles užlieti, bet gal kiekvienam augalėliui kitaip būtų. Yra gi tokų, kur praktiškai per lapus persigeria derva, tai manau, kad didelius užliejimus galima su tokiomis be baimės daryti. Reiks pabandyti , tada parodysiu
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 04 19, 11:08)
turiu aš irgi minčių diiideles gėles užlieti

o didelė gėlė, tai iš jos sagę daryti? Ir man norisi, bet bijau kad gali sunkus daiktas gautis, į ausis nesiversiu
Atsakyti
žinok , Aruna, nepasakyčiau, kad tulpės žiedlapis "neįgėrė" dervos , jis visas sukietėjęs ..., gal koks kitas žiedlapis ir kitaip reaguotu ...

bet aš dabar "apsesta" tulpėm biggrin.gif

skaistuolė* , ne apie sagę galvoju, o būtent apie auskarus smile.gif , juk dervos liejiniai lengvi ir iš juos tikrai galima panaudoti dideliems auskarams , šitai tai jau išbandyta biggrin.gif

mmm, taip ir įsivaizduoju ausyse dideli raudoni tulpių žiedlapiai rolleyes.gif
dar nepasidaviau , gal ir gausis ...

Atsakyti
as buvau isvaziavus ir grizus namo gavau soka - visi namai slyksciai persismelke dervos kvapu. Siaubas kazkoks! blink.gif

Labai tikiuosi kad tikrai kaip ras paneles darbeliai nesmires isdziuve, nes kazkaip dziugesio kvapas nesuteike blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 19, 14:58)


bet aš dabar "apsesta" tulpėm  biggrin.gif


Gražu tos tulpės, tie spalvų perėjimai lapeliuose, tad visiškai suprantamas apsėdimas lotuliukas.gif

Kol kas su naująja dervadar nedirbau, bet jaučiu, kad teks dirbti gerai vėdinamoj patalpoj, nes kai pasiėmiau, palikau automobilyje ir nuėjom į svečius. biggrin.gif Ir nors gražiai sandariai uždaryta, bet įsėdus šiek tiek jautėsi kvapas.
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2012 04 20, 07:58)
as buvau isvaziavus ir grizus namo gavau soka - visi namai slyksciai persismelke dervos kvapu. Siaubas kazkoks!  blink.gif

Labai tikiuosi kad tikrai kaip ras paneles darbeliai nesmires isdziuve, nes kazkaip dziugesio kvapas nesuteike  blink.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi palauk, ar bandej pasilenkti labai arti dervos ir gyyyyliai ikvepus uzsimerkti???? ...ir taip tris kartus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

As juokauju, jeigu ka mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(aliete @ 2012 04 19, 14:58)

mmm, taip ir įsivaizduoju ausyse dideli raudoni  tulpių žiedlapiai  rolleyes.gif
dar nepasidaviau , gal ir gausis ...


Tai palik maza skaidru krasteli, po to uzpilsi is kitos puses ir " uzrakinsi lapa viduje" biggrin.gif Arba pirmiau impregnuoti lapa derva, leisti isdziuti, o po to uzpilti normaliu sluoksniu g.gif - pamastymai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2012 04 20, 08:20)


Kol kas su naująja dervadar nedirbau, bet jaučiu, kad teks dirbti gerai vėdinamoj patalpoj, nes kai pasiėmiau, palikau automobilyje ir nuėjom į svečius. biggrin.gif  Ir nors gražiai sandariai uždaryta, bet įsėdus šiek tiek jautėsi kvapas.


Zinok kvapas uzmusantis doh.gif lotuliukas.gif , bet sustingusios dervos skaidrumas be burbuliuku viska atperka. Nu nerealiai skaidri bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 04 20, 08:20)
Gražu tos tulpės, tie spalvų perėjimai lapeliuose, tad visiškai suprantamas apsėdimas  lotuliukas.gif

Kol kas su naująja dervadar nedirbau, bet jaučiu, kad teks dirbti gerai vėdinamoj patalpoj, nes kai pasiėmiau, palikau automobilyje ir nuėjom į svečius. biggrin.gif  Ir nors gražiai sandariai uždaryta, bet įsėdus šiek tiek jautėsi kvapas.



Pas mane nam ie i du maisus ikista, bet vis vien kvapas jauciasi lotuliukas.gif Bet tikrai, skaidrumas daug ka atperka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taniux @ 2012 04 20, 07:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi palauk, ar bandej pasilenkti labai arti dervos ir gyyyyliai ikvepus uzsimerkti???? ...ir taip tris kartus  lotuliukas.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

Zinok kvapas uzmusantis doh.gif  lotuliukas.gif , bet sustingusios dervos skaidrumas be burbuliuku viska atperka. Nu nerealiai skaidri bigsmile.gif

oi kaip juokiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Na, kvapas iš tikro nestebina labai - to gi ir tikėjomės biggrin.gif na, "šiek tiek" intensyvesnis, nei papuošalinės specialios dervos smile.gif
Aš dervą laikau garaže (balkone galima gal? ar kokiame sandėliuke, kad labai šalta nebūtų). O lieti eisiu irgi į lauką. Arba garažą.. apsirengsiu, pasidarysiu ciongą ir liesiu.. namie tos pramogos nelabai norisi, na, nebent vaikų tą dieną visai nebūtų, kad spėt išvėdint viską rolleyes.gif
o skaidrumas bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taniux @ 2012 04 20, 08:41)
Arba pirmiau impregnuoti lapa derva, leisti isdziuti, o po to uzpilti normaliu sluoksniu g.gif  - pamastymai biggrin.gif

vat taip ir bandau , labai plonai aptepiau žiedlapį ir stengiausi , kad nuo jo derva nenulašėtų, kad nereikėtu papildomai pjaustyti , dabar jau trečią sluoksnį padengiau biggrin.gif ,viso neapipilinėsiu... o kiek sluoksnių prireiks net nežinau doh.gif ...bet liktai neatsisluoksniuoja...

skaidrumas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

bet tas "žydruoliškas " kvapas tai .... doh.gif , manasis "žydruolis" įsikūrė pavesinėje , ten ir lieju , nes patalpoje tai nelebai su juo susidraugavau schmoll.gif

bet džiugina tai , kad derva džiusta ir prie esamos laukia temperatūros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 20, 08:37)
bet džiugina tai , kad derva džiusta ir prie esamos laukia temperatūros  smile.gif

ty darbukai lauke džiūsta? ar uždaroje nešildomoje patalpoje?
Atsakyti
na va, padariau pirmuosius savo gyvenime auskarus biggrin.gif su jūsų šedevrais aišku nėr ką lyginti, bet vistiek kažkaip miela. o ir patiko visai ši veikla, nes iki šiol papuošalų gamyba visiškai netraukė. o čia patiko. tai va, įdedu pasirodyti, labai netarkuokit, klaidų pati matau daug ax.gif
user posted image
Atsakyti