Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(geramike @ 2012 04 18, 15:31)
Miško uoga, turbut kietiklio buvo perdaug, kad po tiek laiko vis dar lieka pirstu antspaudai g.gif

nesiginčysiu, gal, tikriausiai smile.gif nors kai pilsčiau, jaučiausi, kad viską tiksliai tiksliai dariau smile.gif na, tiek to, antrą kartą maišysiu dar atidžiau.

o tau darbeliai sustingo per kiek laiko? na, taip, kad net su nagu neįsibrėžtų?
Atsakyti
user posted image

Kelios dulkelės nusėdo, ir baisūs gitaristo pirštai. biggrin.gif

user posted image

Lapelius paklijavau pieštukinių klijų mažyčiais gabalėliais, nu lyg nieko nenutiko. rolleyes.gif
Dar būtų faina impregnuot peršlampančius lapus. biggrin.gif
Atsakyti
Mistika su ta derva... smile.gif Liejau per du kartus, tai yra dvieju maisymu derva, tai viena sukietejo kaip akmenukas, o kita - kiek lipni... Tai dabar reikia issiaiskinti ar ji minksteja nuo didesnio kietiklio kiekio, ar atvirksciai - kieteja. vakare bandysiu sumaisyti is naujo.
Atsakyti
man is pirmo karto irgi liko pirstu antspaudai, tai antra karta dejau kiek maziau kietiklio. manau geriau deti jo truputi maziau, tada gal kiek ilgiau stings, bet bus kaip akmenukas smile.gif
Atsakyti
mano žinios iš mūšio lauko biggrin.gif - sustingo!
tiesiog kaip klasika per 24 val. , vakar apie šeštą vakare liejau , na jau prisiruošiau šildyti liejinį , bet gi nuėjusi žiūriu, kad kietas , pirštų atspaudų nelieka, na gi viskas gerai su tuo džiuvimu rolleyes.gif

dabar uždėjau antrą sluoksnį ir dar pabandžiau į remelius įlieti-žiūrėsime toliau

manau, kaip geramike sako- svarbu nepadauginti kietiklio smile.gif

bet turiu pasiguosti -vis gi liejinys ,kuri seniai norėjau padaryti nesigavo , bet čia įtariu ne dervos kaltė ...ar bandėte kada nors užlieti be remelio dideli žiedlapį, na pvz. visą tulpės žiedlapį ,kurio ilgis apie 9cm ., aš visados pagailėdavau tokiam dideliam liejiniui ice resin, tai dabar pabandžiau ...,užsiliejo jis aišku , bet kai reikėjo apipjaustyti dervos kraštus, pataisyti formą ,derva bepjaunant atsisluoksniavo nuo žiedlapio , praktiškai gabalais tokiais kietais nuo žiedlapio nulupau , o pats žiedlapis taip pat suketėjas ... daugiausia liejam smulkius augalėlius tai, manau to nepastebim, bet gaunasi, kad derva prie didelio ploto augalinės kilmės daikto nelabai nelimpa... aišku, gal ir pats tulpės žiedlapis priskiriamas prie "vaškuotu" augalu ..., pabandžiau dabar kiek kitokių būdų užlieti -taip pat žiūrėsiu kas gausis smile.gif

Gil , remukas santurumu gražus tokios tikros žemės spalvos rolleyes.gif
o vat tie žolytės lapeliai tai žinok , matyt pasižeidė , nažinau kaip pasakyti ,gal nusitrynė , manau būtent tada kai bandei pieštukiniai klijais patepti , na net per daug liečiant augalėlį kažkaip jis "nusitrina" ir užliejus derva tos vietos praskaidrėja
Atsakyti
Aha, su žole tai dabar net nebeprisimenu, ar tepiau tose vietose, kur persišvietė, ar ne... Nes ten toj kairėj žolytėj (kanapėj iš tikro) apačioje tikrai netepiau, o permirko. Ir lapas tai gana tolygiai permirko, o klijais tikrai nebuvo taip visur teptas... Na ką jau darysi. Turėsiu omeny. biggrin.gif

Kad prie augalų derva nelabai nori lipti, tikriausiai supratau dar tada, kai išlupinėjau įlietą kaktuso žiedelį, kai dar derva buvo minkšta ir suspaudžiama. Gerai paspaudus gėlė, buvusi raudona, staigiai pašviesėjo - taip, tarsi būtų atsiradęs oro tarpelis, tai tikrai nelimpa... smile.gif
Atsakyti
jap, man irgi yra buvę, kad kai sluoksniais lietą rėmuką (savo lankstytą) dailinau, apipjaustinėjau, sluoksniais ir atšoko unsure.gif gal reikia prieš liejant nuriebalint, su kokiu vaitspiritu ar vd kraštelius (kur nėra gėlytės) pavalyt g.gif o gal su dilde pašiaušt? taip sukibimas bus didesnis tarp sluoksnių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 18, 09:45)
Mistika su ta derva... smile.gif Liejau per du kartus, tai yra dvieju maisymu derva, tai viena sukietejo kaip akmenukas, o kita - kiek lipni... Tai dabar reikia issiaiskinti ar ji minksteja nuo didesnio kietiklio kiekio, ar atvirksciai - kieteja. vakare bandysiu sumaisyti is naujo.

as neatsimenu gerai, bet man atrodo skaiciau, kad nuo perdidelio kietiklio kiekio, nors man logiskai niekaip "neveikia" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2012 04 18, 22:36)
as neatsimenu gerai, bet man atrodo skaiciau, kad nuo perdidelio kietiklio kiekio, nors man logiskai niekaip "neveikia" biggrin.gif


Viskas priklauso nuo dervos, nes tikrai pati dirbau su tokia, kuri nuo didelio kietiklio kiekio staigiai sukieteja... MB dirba prie vienos firmos, kur kateriukus gamina, o kateriukus daro is stiklo audinio ir dervos. Pasakojo, kaip ten chebryte linksminasi... Kol zmogus, dirbantis su derva, nemato i ismaisyta derva ipila dideli kieki kietiklio ir ta derva staigiai uzkaista, net duminti pradeda, o po to staigiai kieteja doh.gif Tada darbininkui tenka greit griebti ta kibira su derva ir begti i lauka...
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2012 04 18, 22:36)
as neatsimenu gerai, bet man atrodo skaiciau, kad nuo perdidelio kietiklio kiekio, nors man logiskai niekaip "neveikia" biggrin.gif


Logika tai čia tokia, kad ir kietiklis, ir derva skysti. O molekulės poruojasi, todėl derva kietėja. Jeigu visoms molekulėms užtenka poros, viskas gaunasi gerai. Nu o jei kietiklio per daug, tai jis vargšas ir neturi kur dėtis, o jau pradžioje žinojome, kad jis skystas. biggrin.gif

Nu o va aš dabar galiu pasakyti, kad praėjus kokioms 32 h nuo užpylimo lipnumo tikrai nebėra, pirštų antspaudai riebaliniai tik lieka, t. y. nuvalomi, bet adata dar braižosi. Proporcijas tikrai stengiaus atitaikyti ir kietiklio nepadauginau. Tai manau, kad viskas gerai bus.
Atsakyti
Gražūs darbeliai thumbup.gif

Aš pakol kas su Ice resin darbuojuosi blush2.gif
Atsakyti
mano liejinukai irgi sustingo.. jau praejo kokios geros 3 paros, pirstu anspaudu nelieka, bet su nagu ispaudus matosi.. keista.. kietiklio dejau tiek kiek reik, vadinas geriau jo truputi maziau det, ar ne?
Atsakyti