Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Rene @ 2012 04 16, 13:54)
Miško uoga, labai įdomiai žiūrisi padažymai, man labai patiko žiedai, ypač su pipirais  thumbup.gif  ir sagė "Net žalia" savotiškai atrodo, gėlytės kaip ir be spalvų, o tas žalsvai ryškokas fonas ją pagyvina  mirksiukas.gif
Tiesa, ar liejinukai jau bekvapiai?

ačiū ačiū biggrin.gif
ta žalia sagė iš tiesų yra ryškesnės žalios, tik fotikas nesugebėjo perteikt spalvos rolleyes.gif ir ta samana kaip samana, o čia juoda gavosi hihihi.gif

nu stebuklas įvyko! kvapas DINGO bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Miško uoga wub.gif
O mano pirmi bandymai šiukšlių dėžėj. Žodžiu padariau vakar, o šiandien jie man buvo nesustingę, tokie dar minkšti. Sugalvojau pakaitinti, pašildžiau eletrinę vyryklę vos vos, na kaip kad lemputės šiluma būtų,gal net vėsiau, uždėjau ir nubėgau trumpam į kambarį. Per tą laiką mano mažasis žulikas ijungė man viryklę ant maximumo ir viskas gražiai išburbuliavo doh.gif ką padarysi, grįš vyras, bandysiu antrą kartą. bet klausimas, blogai proporcijas sumaišiau kad nestingo? Stengiausi kietiklio nepadauginti, tai gal per mažai vis dėl to buvo?
Atsakyti
Miško uoga , kokie sukūringi fonai smile.gif , mano akiai daugiausia fonas ir gelelė suderėjo tai sagėje su širdele rolleyes.gif ,tokia meniška wub.gif

žiūriu gaunasi tokie įdomus burbulai toje dervoje- pavieniai ir dideli ..., tai kai sumaišai ji tiršta ?
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 16, 14:54)
Miško uoga , kokie sukūringi fonai  smile.gif  , mano akiai daugiausia fonas ir gelelė suderėjo tai sagėje su širdele  rolleyes.gif ,tokia meniška  wub.gif

žiūriu gaunasi tokie įdomus burbulai toje dervoje- pavieniai ir dideli ..., tai kai sumaišai ji tiršta ?

kai sumaišiau, man ji buvo labai skysta, bet kai pradėjo stingti, tai labai greitai pasidarė tąsi ir sušoko į gumą likutis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 16, 16:04)
kai sumaišiau, man ji buvo labai skysta, bet kai pradėjo stingti, tai labai greitai pasidarė tąsi ir sušoko į gumą likutis  rolleyes.gif


tai , išvada- jei "greit nesisuki" , turi maišyti nedideli kiekį ..., čia , matyt, aktualiausia, kai į remelius lieji ...

Jurgel , paprastai yra , taip - jei padaugini kietiklio darbas sustingsta, bet jo paviršius lieka teplus , kai padaugini dervos- stingsta ilgai , jei gaminys be rėmo- jis gaunasi lankstus ... kai lieji į remelius pakankamai sunku nustatyti ko padauginai , nes remelyje nepajusi ar derva lanksti ar ne biggrin.gif , o paviršius kol neišdžiusta vis gi lipnus abieju... tik padauginus dervos jis visgi po kokių 3-5 parų išdžiusta , o padauginus kietiklio lipnumas taip ir lieka... patarimas - lieti , nenusižengiant maišymo proporcijai dar vieną sluoksnį
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 16, 16:56)
tai , išvada- jei "greit nesisuki" , turi maišyti nedideli kiekį ..., čia , matyt, aktualiausia, kai į remelius lieji ...

Jurgel , paprastai yra , taip - jei padaugini kietiklio darbas sustingsta, bet jo paviršius lieka teplus , kai padaugini dervos- stingsta ilgai , jei gaminys be rėmo- jis gaunasi lankstus ... kai lieji į remelius pakankamai sunku nustatyti ko padauginai , nes remelyje nepajusi ar derva lanksti ar ne  biggrin.gif , o paviršius kol neišdžiusta vis gi lipnus abieju... tik padauginus dervos jis visgi po kokių 3-5 parų išdžiusta , o padauginus kietiklio lipnumas taip ir lieka... patarimas - lieti , nenusižengiant maišymo proporcijai dar vieną sluoksnį


Aliete, negaliu sutikti 4u.gif Skirtingos dervos skirtingai reaguoja i kietiklio pertekliu. Nezinau, kaip sita konkreciai, bet teko dirbti su panasia derva, tik vietoj to, kad padauginus kietiklio ji pasidarytu plastiska, ji sustingo itin greitai. Teko masinuko buferi taisyti (kazkoks kvailys masinu stovejimo aikstelej ivaziavo ir pabego verysad.gif), tik nezinojom tiksliu kietiklio ir dervos proporciju, tai MB kaip sliukstelejo kietiklio, tai vos spejau pirma sluoksniuka uzteplioti. Sukietejo per kelias minutes, tai po to teko per nauja maisyti ir kietiklio pylem zymiai maziau ir tada viskas gerai buvo. Jei kalba eina apie Titana ar Prosveta, tai tada tikrai, jei kietiklio per daug, tai misinys nenori kieteti, lieka plastiskas.
Atsakyti
nesuprantu kaip jus tu proporciju nepataikot pano? doh.gif lotuliukas.gif nugu nusiperkat du svirkstus, viena 10ml kita 2ml ir niekas tada nesusimaiso.. geramikes derva reik maisyt tokiu santykiu: 10ml dervos + 0,2ml kietiklio..
juk taip paprasta.. 4u.gif

misko uoga, fainai padirbejai.. mano vis dar formose, bet jau taip idomu kas ten gausis kaip islupsiu mmm ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Bjauruska , aš įvairia dervą tik papuošalų darymui esu naudojus biggrin.gif , iš ties buityje net nesu su ja klijavusi biggrin.gif , o mašinų remontą tai meistrams patikim biggrin.gif

valio biggrin.gif , pagaliau į mano kiemą dervą atkeliavo ,atkeliavo saugiai, įpakuota labai gerai , dėkui geramike smile.gif
nu , bet gi apsižiūrėjau, kad švirkštu neturiu doh.gif , buvau įsitikinus , kad po paskutinio naudojimo jų dar liko , o pasirodo ne ..., na žodžiu važiuoju švirkštu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif gerai jūs čia. Jau ir darbų užderėjo. thumbup.gif
Miško uoga, kokias dažais ten apačiuką dažei. Taip gražiai nusukūriavai biggrin.gif
Aš tai nežinau kada naują dervą panaudosiu, kol kas eilėj visokie kitokie papuošalinai, dekupažinai ir mezgiminiai darbai. Bet labai rūpi kas ten gaunasi pabandyt. bigsmile.gif
Pagalvojau, jeigu ji greit stingsta, gal galima iš jos ką nors formuoti- reiks pamėgint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 04 18, 07:14)
Miško uoga, kokias dažais ten apačiuką dažei. Taip gražiai nusukūriavai  biggrin.gif

irnesakyk.gif paprasti akriliniai smile.gif pabandžiau, ar nugraužia spalvas ir šiaip rezultatas (o ir procesas) labai patiko..
Tik jaučiu kažką ne taip padariau unsure.gif Jau kiek? 3 paros praėjo, o vis dar atsispaudžia piršto antspaudas.. ir įsibrėžia.. kaip kitoms? lieka super duper tvirta ir nepasižeidžia? kažkaip nesmagu tokį darbelį dovanot, kurį taip lengva sugadinti unsure.gif

Tiesa, Aruna, smagu stebėti auksarankių dervos klasę smile.gif Neakivaizdžiai "mokinuosi" ir aš 4u.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miško uoga: 18 balandžio 2012 - 08:30
na ir aš vakar išbandžiau smile.gif
kvapas tai baisingas doh.gif , net maniškis atskubėjo pasižiūrėti kokius aš čia "ratukus" uostau lotuliukas.gif , sunerimo, kad našliu anksčiau laiko gali tapti lotuliukas.gif

derva želės tirštumo tampa gan greitai , tai suprantu , norint paskandinti kokį augalą reikia skubėti , aš liejau beformį dalyką , tai tas tirštumas buvo visai į nauda ..., o su džiuvimu, dar nežinau -dabar nuo mano liejimo praėjo kažkur 15 val. tai tikrai dar lipni derva ... šiaip kol kas džiuvimas man labai panašus į ice resin , po tiek laiko džiuvimo būna panašios būklės ... tai aš dar laukiu galutinio išdžiuvimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 18, 10:05)
kvapas tai baisingas  doh.gif , net maniškis atskubėjo pasižiūrėti kokius aš čia "ratukus" uostau  lotuliukas.gif , sunerimo, kad našliu anksčiau laiko gali tapti  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti