Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Šita nauja žydroji mūsų derva nors ir smarkų kvapą turi, bet man tai jis malonus, kaip statybinio glaisto kietiklis būdavo toks rožinis... Nostalgiškas kvapas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2012 04 15, 20:12)
Šita nauja žydroji mūsų derva nors ir smarkų kvapą turi, bet man tai jis malonus, kaip statybinio glaisto kietiklis būdavo toks rožinis... Nostalgiškas kvapas. biggrin.gif

lotuliukas.gif aš irgi kietiklį atsikimšusi sakiau, kas net kvepia biggrin.gif bet užliejau darbelius, dervą nunešiau į garažą, išvažiavom ir dabar grįžus visi namai pilni tos stingstančios ant darbukų dervos kvapo doh.gif na, nėra jis stiprus, manau galvos neskaudės, bet kitą kartą džiūti darbelius nešiu kitur rolleyes.gif

Dar keli pastebėjimai. Mėlynai violetinę gėlytę labiau pamėlynavo smile.gif toks violetiškumas dingo, bet man nieko nesugadino. Nereaguoja su akriliniais dažais (dažiau rėmelių foną), susprogdinau kelis burbuliukus ir derva nespėjo išsilyginti - teks lieti dar vieną sluoksnį. O šiaip neskaitant to .."nostalgiško" kvapo ji man patinka biggrin.gif tikiuosi, kad tas kvapas visai išnyks ir nereikės smardukų ausyse nešioti biggrin.gif

Jei taip ir toliau, tai ir aš užsimanysiu antro kg biggrin.gif
Geramike, kas kiek laiko tavo tėtis užsakinėja tą dervą? biggrin.gif
Atsakyti
Dalinatės įspūdžiais apie naują dervą, o aš šiandien pirmą kartą išbandžiau šitą reikalą, tai tuo ir pasidalinsiu tongue.gif Kadangi papuošalų gamyba man iki šiol nelabai lipo, labiau mezgimas ar albumų gamyba, tai nieko tinkamo šiam reikalui neturėjau blush2.gif Ta proga laksčiau vakar po rankdarbių parduotuves, kad kokį rėmelį nusipirkti, jau neviltyje buvau, tai neturi, tai nesupranta ko noriu doh.gif Jau kai viltį praradus buvau, radau šiokius tokius. Tada su MB i Senukus lėkėm dervos pirkti. Ėmiau Prosvet pakutį, MB "netyčia" įmetė dar vieną. Klausiu kam? Sako kažkaip nujaučiu, kad greitu metu vistiek sakytum kad reik vėl, tai paėmiau iškarto hihihi.gif Na ir užliejau kelis rėmelius. Ką galiu pasakyti... Patiko thumbup.gif dabar džiūsta, tai tikiuosi kad sukietės, kad gerai tas proporcijas sumaišiau. Aišku, paprastutis jis toks,, nepalyginsi su jūsų, na bet pirmas blush2.gif
Tuo pačiu keletą klausimų užduosiu. Man ta gėlytė vis į viršų užlieta kilo (dabar vis irgi lakstau pažiūrėt ar neišplaukė), čia taip ir turi būti? Gal pradžioj tik truputi, vos vos užpilti ir kai išdžius tada toliau pilti reikia? ir dar kai paspaudžiau tą iškilusią gėlytę, iššoko burbulas didelis. Kaip juos susprogdinti?? Aš su adata bandžiau, bet tai kiek žaidžiau doh.gif Niekaip jis man pasiduoti nenorėjo. Tikiu kad klausimai jums kvailoki gali atrodyti, bet nu apšvieskit mane žalią lotuliukas.gif Temas visas nuo a iki z perskaičiau, labai protinga jaučiausi, o va kai daryt, nieko nebeatsimenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2012 04 15, 23:24)
Tuo pačiu keletą klausimų užduosiu. Man ta gėlytė vis į viršų užlieta kilo (dabar vis irgi lakstau pažiūrėt ar neišplaukė), čia taip ir turi būti? Gal pradžioj tik truputi, vos vos užpilti ir kai išdžius tada toliau pilti reikia? ir dar kai paspaudžiau tą iškilusią gėlytę, iššoko burbulas didelis. Kaip juos susprogdinti?? Aš su adata bandžiau, bet tai kiek žaidžiau doh.gif  Niekaip jis man pasiduoti nenorėjo.  Tikiu kad klausimai jums kvailoki gali atrodyti, bet nu apšvieskit mane žalią  lotuliukas.gif  Temas visas nuo a iki z perskaičiau, labai protinga jaučiausi, o va kai daryt, nieko  nebeatsimenu ax.gif


Visi daiktai, kurių tankis nesutampa su dervos tankiu, skęsta arba plaukia į paviršių. Čia jau nieko nepadarysi. Sakyčiau, tokiais atvejais reikia pilti ne visą dervą iš karto, o sluoksniukais, kaip gerai ir atspėjot. Kitas variantas yra paklijuoti, jeigu tai įmanoma, tarkim, liejant į rėmelį. Arbaaaa... derva taip greitai stingsta, kad jokia lengvutė gėlytė iškilti jau nebespės, ar koks varžtas nenuskęs... biggrin.gif Na bet šito dalyko jau nepakeisit, tik kito gamintojo gaminį pirkt belieka. biggrin.gif
Burbulų ir aš nemėgstu sprogdint, derva kažkaip prilimpa prie adatos, o burbulas stovi vietoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gil: 15 balandžio 2012 - 22:54
Laba.
Daug skaitymo buvau praleidus, ir matau kad derva dalinotes smile.gif Mazum gal dar vienai norinciai atsirastu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 15, 17:13)
aliete: labai grazios tulpes smile.gif  o cia su kokiais dazais daryta?

geramike , kai bandžiau kuo gi galima spalvinti dervą , daugiausia patiko efektas dažų skirtų keramikai/stiklui , tai jie čia ir naudojami smile.gif

Jurgel , kad neiškiltu liejama gelytė , galima lieti etapiškai - pirma "įsodini" gelytę ,palauki kol išdžiusta dervą ir po to lieji dar sluoksni , arba prieš liedama paklijuoji gelytę smile.gif
tarp kitko su tuo paklijavimu , kaip žinia, kai kurie klijai reguodami su derva pageltonija , ar pabala ,pati iškodama priemonės tam tikslui, neseniai išbandžiau pritvirtinti gelytes klijais skirtais lūžinėjančiams nagams sutvirtinti biggrin.gif , parduodami kosmetikos skyriuose biggrin.gif - bespalviai , greit sustingsta ir jokio pašalinio atspalvio , tai tokie mažyčiai mano atradimai smile.gif
o su burbulais , tai taip ,su adata kovoti galima smile.gif arba reik pašildyti dervą , tada , burbuliukai patys susprogsta , bet tai visgi rizikinga, nes gali perkaitinti..., bet "prosvet" tikrai minimaliai burbuliuojasi , tai keli bakstelėjimai krapštuku , ar adata turėtu išspresti problemą mirksiukas.gif

na mergaitės , išbandžiusios naują dervą , - DUOKITE VAIZDŲ biggrin.gif
Atsakyti
Pasiėmiau šiandien dervą biggrin.gif, ačiū, dar kartelį, geramike smile.gif 4u.gif
Jo, kvapelis tai gerulis, pasidėjau darbe į spintą, tai dabar visas kabinetas "kvepia" derva doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aga, vapas tai stiprokas, bet atrodo, kad sustinge darbeliai kvapo nebeskleidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 16, 12:06)
...neseniai išbandžiau pritvirtinti gelytes klijais skirtais lūžinėjančiams nagams sutvirtinti  biggrin.gif , parduodami kosmetikos skyriuose  biggrin.gif - bespalviai , greit sustingsta ir jokio pašalinio atspalvio , tai tokie mažyčiai mano atradimai  smile.gif

na mergaitės , išbandžiusios naują dervą , - DUOKITE VAIZDŲ  biggrin.gif

bigsmile.gif geras! reiks įsigyti, ačiū už patarimą smile.gif

Ai, aš savo apgadinau biškutį biggrin.gif griebiau pakabinimus tvirtint ir vis dėlto dar ne iki galo sustingusi ji rolleyes.gif liko pirštų antspaudai biggrin.gif tai galiu pafotkint tai, kaip atrodo neišsilyginę susprogę burbuliukai ir pan biggrin.gif
Atsakyti
Miško uoga: panasiai kas 2 menesius smile.gif
Atsakyti
Kadangi seniai jau ką rodžiau, tai paspalvinsiu temą biggrin.gif VAIZDAI:


Dalis liejinukų - beveik visus reikės liet antrą kartą hihihi.gif ir tikiuosi, kad išlyginsiu visas duobes:

"Neatpažinta mėlyna gėlytė"
user posted image

Sagė "Net žalia"
user posted image

Šitame liejime matosi, kad plonesnes augalo dalis derva "pergraužė" - liko permatoma:
user posted image

Žiedas "Pipirai" smile.gif Tyčia išlindę ax.gif
user posted image

Žiedas "Dryžuotas"
user posted image

Auskariukų ruošiniai "Geltona"
user posted image

Sagė "<3"
user posted image
Atsakyti
Miško uoga, labai įdomiai žiūrisi padažymai, man labai patiko žiedai, ypač su pipirais thumbup.gif ir sagė "Net žalia" savotiškai atrodo, gėlytės kaip ir be spalvų, o tas žalsvai ryškokas fonas ją pagyvina mirksiukas.gif
Tiesa, ar liejinukai jau bekvapiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 16 balandžio 2012 - 13:58