Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(kristucia @ 2012 04 15, 08:27)
bet jau tas kvapas.. siandien jau sukietejo dirbinukai o kvapas dar vistiek yra..

ty sukietėjęs darbelis vis dar smirda? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 15, 08:27)
aha pastebejau.. bet jau tas kvapas.. siandien jau sukietejo dirbinukai o kvapas dar vistiek yra..zodziu su vaikais kartu dirbt be sansu.. siaip viskas gerai, greit stingsta, gerai issimaiso zodziu liuks..  thumbup.gif  geramike, o kiek laiko galioja derva? mastau ar spesiu per vasara sunaudot jei dar viena kg uzsisakyciau?

tai va, jei ne tas kvapas, tai isvis butu gerai. galioja 6men kaip minimum, o siaip sako, kad net ir po metu derva tinkama naudoti, tik gali reiketi ja perkosti, bet as jos taip ilgai dar nenaudojau, tai negaliu pasakyti g.gif
Atsakyti
Kristucia, geramike, o per kiek laiko reikia užlieti darbelius? kiek ilgai sumaišyta derva su kietikliu tinkama lieti? gal ji kaip koks titanas pradeda stingti po pusvalandžio?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 15, 12:12)
Kristucia, geramike, o per kiek laiko reikia užlieti darbelius? kiek ilgai sumaišyta derva su kietikliu tinkama lieti? gal ji kaip koks titanas pradeda stingti po pusvalandžio?

nu zinok as susimaisiau ir uzliejau gan greit.. veliau priejau paziuret tai jau stingo, mase tasi buvo.. gal ne visai po pusvalandzio.. po valandos geros, bet as pakankamai vesiai laikiau prie atidaryto lango.. gal del to ilgiau nestingo..nu kvapas man yra ir dabar nors uzpyliau vakar pavakary.. bet mastau gal cia tas kvapas ne nuo darbeliu o nuo visos dervos, nes palikau ja darbo kambari spintelej idejus.. g.gif ax.gif

geramike ar turetum man dar viena kilograma? jauciu reik imt, paskui emigruosiu ir nebebus kaip atsiskraidint... tai tuo paciu kaip sakant.. nu tikiuos kad rasiu kur ispilstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
man derva iki gumos stadijos per pusvalandį pavirto! biggrin.gif Užsimaišiau per daug hihihi.gif žiauriai greitai stingsta bigsmile.gif ir gal tas nėra labai blogai biggrin.gif berėmius galima drąsiai daryt - niekas neišplaukia. ant vieno tokio "guminio" lašo vos gėlytę įkišau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 15, 15:17)
man derva iki gumos stadijos per pusvalandį pavirto! biggrin.gif Užsimaišiau per daug hihihi.gif žiauriai greitai stingsta  bigsmile.gif ir gal tas nėra labai blogai  biggrin.gif berėmius galima drąsiai daryt - niekas neišplaukia. ant vieno tokio "guminio" lašo vos gėlytę įkišau  lotuliukas.gif

man tie beremiai vis dar mistika, nors taip norisi pabandyti... ant kokio pagrindo pili derva? jauciu kad tuoj eisiu ir as toliau smardintis biggrin.gif
Atsakyti
uch, aš visą dieną savus hektarus grėbiau karsta.gif
skaitau atsiliepimus - na lyg tai viskas neblogai, išskyrus smarvę biggrin.gif
kad stingsta greitai , tai, manau, visai gerai - procesas greičiau vyks , svarbiausiai ,kad stingtu be burbulų , o to , kaip suprantu nėra

oi, kaip norisi ir man greičiau išbandyti, bet maniškė atkeliaus, matyt, tik antradienį , nes keliauja paštu ,o pirmadienį pas mus pašto neneša doh.gif

kristucia , berėmius reik lieti ant storos ,lygios plėvelės , prie celofano derva nelimpa , tepi vieną sluoksnį , lauki kol išdžius - peiliu, žirklėmis pataisai norimą formą ir toliau sluoksniuoji iki norimo storio

čia neseniai daryti mano vieni - tulpės smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 15, 13:46)
nu zinok as susimaisiau ir uzliejau gan greit.. veliau priejau paziuret tai jau stingo, mase tasi buvo.. gal ne visai po pusvalandzio.. po valandos geros, bet as pakankamai vesiai laikiau prie atidaryto lango.. gal del to ilgiau nestingo..nu kvapas man yra ir dabar nors uzpyliau vakar pavakary.. bet mastau gal cia tas kvapas ne nuo darbeliu o nuo visos dervos, nes palikau ja darbo kambari spintelej idejus.. g.gif  ax.gif

geramike ar turetum man dar viena kilograma? jauciu reik imt, paskui emigruosiu ir nebebus kaip atsiskraidint... tai tuo paciu kaip sakant.. nu tikiuos kad rasiu kur ispilstyt lotuliukas.gif


pas mane derva stovi kambary ir jokio kvapo, manau cia nuo uzlietu darbeliu, kai isdzius ir kvapo nebeliks smile.gif ok, galiu ipilti dar 1kg biggrin.gif
Papildyta:
aliete: labai grazios tulpes smile.gif o cia su kokiais dazais daryta?
Atsakyti
aliete aciu 4u.gif
manau greitu metu bandysiu.. siandien dar ispilsciau 30ml.. seniau uzsimaisydavau kokius 6ml ir tai dar sukdavai galvo kur likuti det.. o dabar kai daug turiu tai pilasi taip lengvai... ziuresim kas gausis ax.gif
siti papilstymai nera vienintelis mano uzsiemimas.. dar kepu stikla (mikrobangej) neriu zgutus, ir dar daug visokiu dalyku... jau net baisu kai tiek daug techniku bandau aprepti kad nieko nebespeju..
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 15, 18:48)
dar kepu stikla (mikrobangej) neriu zgutus, ir dar daug visokiu dalyku...

šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Aliete, grazu smile.gif Tik man labiau auksines zuveles primena ax.gif
Del burbuliuku - naujoji derva nelinkusi burbuliuotis smile.gif Tik stingimas pas ja idomus... Is pradziu lyg ir nieko, bet po to staigiai sukimba ir jau su ja nelabai ka padarysi.

QUOTE(kristucia @ 2012 04 15, 18:48)
siti papilstymai nera vienintelis mano uzsiemimas.. dar kepu stikla (mikrobangej)


O galima placiau - kas per stiklas mikrobangej? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 15 balandžio 2012 - 19:04
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 15, 20:00)
O galima placiau - kas per stiklas mikrobangej?  blink.gif

na tas stiklas mikrobangej daugiau kaip pasizaidimas.. tinkama tik maziems darbeliams.. reikalingas spec. konteineriukas kuris savo viduje padaro didziuli karsti,kuris islydo stikla.. siaip man tai naujove vis dar.. taniux daugiau patyrus sioj srity, gali papasakot daugiau... siaip man labai patinka uzsiimineti rankdarbiais tik va kad tuo toliau tuo labiau pyksta vyras.. blush2.gif na nieko kaip nors ax.gif
Atsakyti