Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 03 06, 16:13)
ups  unsure.gif mėnesio pabaiga - labai toli  unsure.gif  verysad.gif reikia rast greičiau  sad.gif


Pasiakaiciau voenoj vietoj, tad tikslinu - ne menesio gale, o menesio begyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 03 06, 15:17)
Pasiakaiciau voenoj vietoj, tad tikslinu - ne menesio gale, o menesio begyje smile.gif

ačiū, guodžia 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif Art inn parašė, kad planuoja PO MĖNESIO turėti! Koks pravalas! doh.gif

Reikia ieškot išeičių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 03 06, 18:11)
  Reikia ieškot išeičių  unsure.gif 

Aha, teks ir vėl titan ir prosvet prisiminti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 06, 19:08)
Aha, teks ir vėl titan ir prosvet prisiminti wink.gif

oi nenene ax.gif Titano dar turiu, nenoriu smile.gif Prosvietas irgi nepatiko smile.gif Bandysiu kažkokią išeitį rast smile.gif
Atsakyti
Miško uoga
maniškis ice resin atkeliavo iš ČIA

perkant trys ar daugiau vnt. kaina gaunasi visai nebloga , preitą syki taip ir buvo daryta smile.gif
jei sumanysi siūstis galėčiau prisidėti prie kiekio smile.gif ..., bet pati organizuoti pirkimo neapsiemu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 03 08, 10:24)
Miško uoga
maniškis ice resin atkeliavo iš ČIA

perkant trys ar daugiau vnt. kaina gaunasi visai nebloga , preitą syki taip ir buvo daryta smile.gif
jei sumanysi siūstis galėčiau prisidėti prie kiekio smile.gif ..., bet pati organizuoti pirkimo neapsiemu  blush2.gif

Ačiū už info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet juk iš US tokie dideli muitai unsure.gif Kad ir visai nebrangi derva, bet šipingas ir muitai blink.gif

Vakar radom alternatyvą. Ice Resin galima siųstis iš Anglijos. Iš ES muitų nėra ir greičiausiai greičiau atvažiuotų siuntinys.. Čia, kaip visur, labiau apsimoka imti didesnę pakuotę smile.gif Ir ten už sumas duoda nuolaidas (kas 15 svarus po -5%).. Tai šitos dervos 1 ml kainuotų 0.25 Lt (perkant 16 oz).

Tuo tarpu art inn 750 ml Crystal Resin dervos 1 ml kainuoja 0.15 Lt smile.gif TIK KAD JIE JOS NETURIIIII! doh.gif

Tiesa, iš kažkurio psl (gal www.iceresin.com) pirkus 16 oz dervos, jos 1 ml kainuotų 0.35 Lt smile.gif Et tas šipingas ir muitai doh.gif

Tai vat ir dilema smile.gif Ar bandyt siųstis aš Anglų ir laukti tas 2-3 sav., ar laukti, kol Art inn per mėn. pasipildys savo atsargas ir siuntinį gausiu per 2-3 dienas g.gif O jei jie "ragus įstums" ir po mėn dar neturės? doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 03 08, 13:10)
Tai vat ir dilema smile.gif Ar bandyt siųstis aš Anglų ir laukti tas 2-3 sav., ar laukti, kol Art inn per mėn. pasipildys savo atsargas ir siuntinį gausiu per 2-3 dienas  g.gif O jei jie "ragus įstums" ir po mėn dar neturės?  doh.gif  rolleyes.gif

matau kad tau bedos su ta derva smile.gif
is tikro jei nesuper milzinisku kiekiu reik, galiu savo turima pasidalinti mirksiukas.gif pas mane is art inn, pakolkas nunaudojus koki ketvirtadali, tai tarkim ketvirtadali galeciau duot (50ml+25) jei aisku toks kiekis gelbetu reikalus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeeLu: 08 kovo 2012 - 15:04
QUOTE(LeeLu @ 2012 03 08, 15:03)
matau kad tau bedos su ta derva smile.gif
is tikro jei nesuper milzinisku kiekiu reik, galiu savo turima pasidalinti  mirksiukas.gif  pas mane is art inn, pakolkas nunaudojus koki ketvirtadali, tai tarkim ketvirtadali galeciau duot (50ml+25) jei aisku toks kiekis gelbetu reikalus smile.gif

DĖKUI už pasiūlymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet man reikia didesnio kiekio ax.gif Nieko, kaip nors susiplanuosiu darbus ir sulauksiu savo dervos 4u.gif Bet tikrai labai dėkui 4u.gif
Atsakyti
Laba ryta.
Jei didesnio - tai jau kazin ar padesiu.
Ta proga truputi aprimusia tema paspalvinsiu su nedidele serija "Dvipusiai auskareliai"
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeeLu: 12 kovo 2012 - 10:14
QUOTE(LeeLu @ 2012 03 12, 11:13)
Ta proga truputi aprimusia tema paspalvinsiu ...

Spalvini gerai smile.gif

Kaip taip gražiai pavyko išsaugoti džiovinamų augaliukų spalvas? Ir mėlyna, ir sodri raudona. thumbup.gif

Vakar savo rezervus peržiūrėjau - dauguma praradę spalvą - retas kuris liko ryškesnis.
Reikės vasarą apskritai galvoti kaip džiovinti "kitaip". Atvežė Baltijos pajūrio smėliuko, gal jame verta pabandyti džiovinti ")
Atsakyti
Net nzn, atrodo nieko ipatingo nedariau, tiksliau visus vienodai dziovina, bet buvo tokiu, kuriu spalva ir nukentejo. Galg vis delto turi itakos tai, kad tie grazieji tai man rodos grazia sauleta diena su vezimu vaikstinejant priskinti, ir nieko nelaukiant iskart namo ir iskart i knyga smile.gif nes jei nesudedavau iskart, tai po to suvysdavo susiraitydavo ir nieko gero nesigaudavo.
Beto cia ir daryta su Crystal resin, ir mane labai maloniai nusteino, kad melyna spalva ir liko elyna, ko su jokiom kitom pries tai naudotom senukinem dervom nepavykdavo isgauti smile.gif
Galvoje dar pora minciu bresta, bet tokiu jau rimtesniu, su pritaikymais smile.gif jei gausis, tai btinai parodysiu smile.gif
Atsakyti