Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Barita @ 2012 04 13, 09:48)
man irgi tinka toks atsiemimo budas. 4u.gif


man tik parasykit adresa, nes reikes ant siuntinio uzrasyti ir vezu i stoti, gal net siandien nuvezciau lotuliukas.gif o mano saskaitele zinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 12:55)
man tik parasykit adresa, nes reikes ant siuntinio uzrasyti ir vezu i stoti, gal net siandien nuvezciau lotuliukas.gif  o mano saskaitele zinot 4u.gif

tu tik parašyk, kiek litų pervesti reikia (kristucia, pervesi? paskui mes atsiskaitysim kiekviena atsiimdama). Manau užsimesk kiek "arbatos".. Už paslaugą.. Mes visos labai dėkingos gaudamos papigiai dervą ir dar taip beveik iki namų 4u.gif Ane, pirkėjos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 13, 14:08)
tu tik parašyk, kiek litų pervesti reikia (kristucia, pervesi? paskui mes atsiskaitysim kiekviena atsiimdama). Manau užsimesk kiek "arbatos".. Už paslaugą.. Mes visos labai dėkingos gaudamos papigiai dervą ir dar taip beveik iki namų  4u.gif Ane, pirkėjos? smile.gif

o kokio adreso reik? tai juk atveza i autobuso stoti.. ar reik kazkieno adresa rasyt kas pasiims? jei ka tai galiu savo duot i az..
\pinigelius galesiu pervest vakare, dabar jau lekiam i trasa biggrin.gif.. faktas kad geramike uzsidek.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 13, 14:21)
o kokio adreso reik? tai juk atveza i autobuso stoti..

panos, panos... blink.gif Ne adresas svarbiausia, o asmuo, kuris pasiims

Tik nepadarykit klaidos, kokią mano draugė padarė. Ji parašė sesės duomenis, kada sesė buvo kartu su ja, o paimti turėjo jos vyras Vilniuje. Nedavė...

Jei siunčiatės, tegul bus parašyta, kad atsiimti gali keli asmenys (tame tarpe ir kažkurios vyras), kitaip ... gali tekti notaro paslaugomis pasinaudoti, nes reikalaus įgaliojimo.
Ten nepakanka vien ateiti ir pasakius siuntos nr, paimti - dabar tai kaip "registruotas paštas" panašiai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 13, 15:31)
panos, panos...  blink.gif  Ne adresas svarbiausia, o asmuo, kuris pasiims

Tik nepadarykit klaidos, kokią mano draugė padarė. Ji parašė sesės duomenis, kada sesė buvo kartu su ja, o paimti turėjo jos vyras Vilniuje. Nedavė...

Jei siunčiatės, tegul bus parašyta, kad atsiimti gali keli asmenys (tame tarpe ir kažkurios vyras), kitaip ... gali tekti notaro paslaugomis pasinaudoti, nes reikalaus įgaliojimo.
Ten nepakanka vien ateiti ir pasakius siuntos nr, paimti - dabar tai kaip "registruotas paštas" panašiai gaunasi.


irasysiu kristucia duomenis, kad ji galetu paimti. ar daugiau prirasyti vardu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 15:54)
irasysiu kristucia duomenis, kad ji galetu paimti. ar daugiau prirasyti vardu?  smile.gif

manau užteks kristucios smile.gif mano vaikis sukarščiavo, tai kinta planai doh.gif iš darbinio savaitgalio virsta į slaugybinį.. bet dervos vis tiek laukiu laukiu biggrin.gif
Atsakyti
maniškė taip pat keliauja jau ,ačiū geramike 4u.gif

na tai dabar įdomu , kad pirmoji pasirodys su naujos dervos darbais biggrin.gif


Miško uoga sveikatytės ir kantrybės
maniškis ir truputi pakosti , čia tas pavasarinis oras kaltas - jau šilta ,atseit, galima ir be striukės pabėgioti ...taip ir prisibėgiojam ...
Atsakyti
kokie darbeliai thumbup.gif , akių neįmanoma atplėšt thumbup.gif
jaučiu ir aš ta liga susirgsiu, tai gerai, kad mezgimais dabar užsiėmus, nėra kada ice resin užsiimt lotuliukas.gif
skaitau jūsų temas, bandysiu perprasti šiuos grožius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 16:54)
irasysiu kristucia duomenis, kad ji galetu paimti. ar daugiau prirasyti vardu?  smile.gif

tai mergaites as ryt, aisku jei jau atvaziuos i kauna,paimu derva ir galim kazkaip sekmadieni susitart kurnors davesiu.. nes vyra anksti ryte isleidziu ir laisva.. aisku jei yra kas negali sekmadieni palaikysiu ne beda.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 13, 20:23)
tai mergaites as ryt, aisku jei jau atvaziuos i kauna,paimu derva ir galim kazkaip sekmadieni susitart kurnors davesiu.. nes vyra anksti ryte isleidziu ir laisva.. aisku jei yra kas negali sekmadieni palaikysiu ne beda.. mirksiukas.gif

pervedziau pinigelius uz siuntima i kauna, 24lt ir dar 1lt pavedimas, tai dalinsimes nzn ant kiek nepamenu kiek is kauno mergaiciu 4u.gif
laukiu rytojaus ir mastau kur jau reikes pilstyt..

p.s Geramike, jei man patiks derva ir jos kvapas nebus labai labai erzinantis ar bus galimybe nusipirksti daugiau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 13, 19:44)
pervedziau pinigelius uz siuntima i kauna, 24lt ir dar 1lt pavedimas, tai dalinsimes nzn ant kiek nepamenu kiek is kauno mergaiciu 4u.gif
laukiu rytojaus ir mastau kur jau reikes pilstyt..

p.s Geramike, jei man patiks derva ir jos kvapas nebus labai labai erzinantis ar bus galimybe nusipirksti daugiau?  rolleyes.gif


ok, ryt kai issiusiu pranesiu 4u.gif manau, kad iseis uzsakyti dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 13, 18:10)
Miško uoga sveikatytės ir kantrybės 
maniškis ir truputi pakosti , čia tas pavasarinis oras kaltas - jau šilta ,atseit, galima ir be striukės pabėgioti ...taip ir prisibėgiojam ...

Mes buvom anksciau prisibegioje.. dabar uzpuole ..vejaraupiai! doh.gif ir maziukui temperatura kyla.. bet viliuosi, kad uzpuole lengvesne forma..

QUOTE(Anita25 @ 2012 04 )
skaitau jūsų temas, bandysiu perprasti šiuos grožius  4u.gif

sveika!!! perpratinek wink.gif tai visai nesudetinga, tik reikia kantrybes 4u.gif

QUOTE(kristucia @ 2012 04 13, 19:23)
tai mergaites as ryt, aisku jei jau atvaziuos i kauna,paimu derva ir galim kazkaip sekmadieni susitart kurnors davesiu..

o jei ryt pasiimsi, gal netycia bus galima ir ryt pasiimti? ax.gif
Atsakyti