Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

galiu per autobusa siusti, kainuotu 15lt
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 12, 22:47)
Na, man mikrobangė niekad netiko maistui, tai tokių asociacijų ir nekilę... mirksiukas.gif Juk mikrobangės tik augalams džiovinti ir sutvertos (čia aš, žinoma, ironizuoju) doh.gif

....lygiai taip, kaip kad ir kai kurios gėlės valgomos mirksiukas.gif .

Va pirmą kartą pasigailėjau, kad neturiu mikrobangės lotuliukas.gif Mums jos yra blogis ir visiškai nereikalingas daiktas buityje.. bet va augalus džiovint važiuosiu pas brolį lotuliukas.gif

o žibutės be galo skanios! bigsmile.gif tokios salstelėjusios bigsmile.gif

QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 06:21)
galiu per autobusa siusti, kainuotu 15lt

čia žinoma kiekvienai? aš sutikčiau, jei taip būtų paprasčiau ax.gif labai jau norėčiau dervą turėti šeštadienį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 13, 07:01)
čia žinoma kiekvienai? aš sutikčiau, jei taip būtų paprasčiau  ax.gif labai jau norėčiau dervą turėti šeštadienį  blush2.gif


issiusciau visoms uz 20lt smile.gif Taniux 1kg, Misko uoga 1kg, Kristucia 1kg, Barita 0.5kg. Supakuociau i viena deze, o paskui jau kaip nors pasidalintumet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 07:13)
issiusciau visoms uz 20lt smile.gif  Taniux 1kg, Misko uoga 1kg, Kristucia 1kg, Barita 0.5kg. Supakuociau i viena deze, o paskui jau kaip nors pasidalintumet mirksiukas.gif

man tai super planas atrodo smile.gif Žinoma, paskui kitoms reikės "žvejoti" tą dervą biggrin.gif ta, kurios vardu bus siuntinys gali tau sumokėti už siuntimą, o kiekviena atsiimdama, atiduoda po petaką.. Galim mini trumpą mytuką pasidaryti dervos atsiėmimo proga?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 13, 07:33)
man tai super planas atrodo smile.gif Žinoma, paskui kitoms reikės "žvejoti" tą dervą biggrin.gif ta, kurios vardu bus siuntinys gali tau sumokėti už siuntimą, o kiekviena atsiimdama, atiduoda po petaką.. Galim mini trumpą mytuką pasidaryti dervos atsiėmimo proga?


jeigu kitoms merginoms tinka, tai galim taip ir planuoti, siandien manau, kad neiseis man jos i stoti nuvezti, bet rytoj pirmoj dienos pusej tikrai galesiu smile.gif tada tereikes jums siuntinuka pasiimti is stoties per dvi dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 13, 07:48)
jeigu kitoms merginoms tinka, tai galim taip ir planuoti, siandien manau, kad neiseis man jos i stoti nuvezti, bet rytoj pirmoj dienos pusej tikrai galesiu smile.gif tada tereikes jums siuntinuka pasiimti is stoties per dvi dienas smile.gif

laukiam, ką kitos pasakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 13, 08:54)
laukiam, ką kitos pasakys  4u.gif

man tai tinka sis variantas..
as irgi galiu paimt is stoties jei tu negaletum.. arba galiu privaziuot prie stoties iskart pasiimt savo ir taniuxs, jei ji negales.. del meeto irgi fainai tik kad si savaitgali niekaip negaliu.. paskutines dienos kaip vyra isleidziu i uzsieni, tai visai nesinori kazkur lakstyt.. tai va.. sakykit jei ka, galiu ir as nulekt i stoti, man beto nelabai ir toli.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucia @ 2012 04 13, 08:00)
man tai tinka sis variantas.. 
as irgi galiu paimt is stoties jei tu negaletum.. arba galiu privaziuot prie stoties iskart pasiimt savo ir taniuxs, jei ji negales.. del meeto irgi fainai tik kad si savaitgali niekaip negaliu.. paskutines dienos kaip vyra isleidziu i uzsieni, tai visai nesinori kazkur lakstyt.. tai va.. sakykit jei ka, galiu ir as nulekt i stoti, man beto nelabai ir toli.. 4u.gif

gal tau išties patogiau būtų.. 4u.gif juolab kitoms pasiimti, nes aš užmiestyje gyvenu, tai kebliau.. šeštadienį kaip tik būsim mieste ir gal pavyks tuo pačiu metu susitikti ir pasiimti. Ir, žinoma, leisk laiką su vyru 4u.gif Bet kada būtų įdomu susitikti smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
man sis variantas irgi tinka biggrin.gif
Kristucia mano kaimynka - bendraminte, tai pas ja mano derva neuzsigules lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dedam i autika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 12, 23:47)

Kitas improvizuotasis būdas-tas pats "sumuštinis", tik vietoj kartono-terakotinės plytelės (be jokios glazūros, apdailos, nuogas, porėtas molis).


Na, man mikrobangė niekad netiko maistui, tai tokių asociacijų ir nekilę... mirksiukas.gif Juk mikrobangės tik augalams džiovinti ir sutvertos (čia aš, žinoma, ironizuoju) doh.gif
Manau, Aliete, paskaičiusi džiovinimo aprašymą, supratai, kas ir kaip. O daržovių pjūviai tikrai nuostabūs, tik čia susiduriama su dar viena problema-vandeningosios vietos tampa skaidriomis. Ice resin tai tiktų, o va daromiems koliažams, atvirukams, kitiems darbams,-ne visada. Kai kurios daržovės-įprastas dalykas dekoratyviems džiovintų augalų darbams, lygiai taip, kaip kad ir kai kurios gėlės valgomos mirksiukas.gif .
Tiesa, dažnai tenka matyti jau padarytus darbus, o kartais ir parduodamus augalus padažytus. Tai ne mano skonio reikalas, todėl ir žaviuosi būdais, kurie natūraliai paryškina spalvas.


na , bite, padavei žinių thumbup.gif , niekad nebuvau susimasčiusi apie kitus mikrobangės privalumus biggrin.gif
paprasto molio plokštės man tinka , nes keramikos degimo krosmelę turiu ir molio taip pat , tai reiks pasidaryti plokštes pagal mikrobangės lėkštę smile.gif ir tada pabandyti tą agurko grežinėlį išdžiovinti bigsmile.gif

geramike , kai jau "prasistumdys" vilniečių , kauniečių dervą , napamiršk ir į mano kraštą siuntinio smile.gif , laukiam smile.gif

Atsakyti
Aliete, zibuciu sage nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif
tokia trapi ir svelni - super thumbup.gif 4u.gif
Bite, aciu uz vertinga info, reiks bandyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 13 balandžio 2012 - 09:44
man irgi tinka toks atsiemimo budas. 4u.gif
Atsakyti