Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

derva jau pas mane thumbup.gif pasistengsiu siandien ispilstyti smile.gif
Atsakyti
Kaip fainai... thumbup.gif drinks_cheers.gif
O as ryt jau zinosiu tiksliai - vaziuosiu savaitgali i Kauna ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 12, 12:19)
O as ryt jau zinosiu tiksliai - vaziuosiu savaitgali i Kauna ar ne smile.gif

Laikau kumščius, kad važiuotum biggrin.gif

Geramike, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 12, 13:06)
derva jau pas mane thumbup.gif  pasistengsiu siandien ispilstyti smile.gif


visos laukia ir nekantrauja smile.gif
Atsakyti
vilnietes jau gali tartis del pasiemimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 12, 16:19)
vilnietes jau gali tartis del pasiemimo 4u.gif

oho kaip greitai!!! bigsmile.gif Gaila, kad ne Vilniete, jau siandien atvaziuociau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tiek turiu ka uzpilti i gilias formeles tongue.gif
Sekmadieni man Sv. Velykos, tai nelabai iki Megos vaziuociau, tada paprasyciau kokios Kaunietes paimti ir mano porcija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taniux: 12 balandžio 2012 - 17:58
QUOTE(taniux @ 2012 04 12, 18:57)
oho kaip greitai!!! bigsmile.gif  Gaila, kad ne Vilniete, jau siandien atvaziuociau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tiek turiu ka uzpilti i gilias formeles tongue.gif 
Sekmadieni man Sv. Velykos, tai nelabai iki Megos vaziuociau, tada paprasyciau kokios Kaunietes paimti ir mano porcija 4u.gif  4u.gif  4u.gif

as pajamsiu, kad tik atvaziuotu iki tos megos:D arba gal galima i autobusa idet, jei nesigaus i kauna vaziuot blush2.gif
Atsakyti
Paaiskejo mano planai - i Kauna nevaziuoju, nespejau susitvarkyti masinuko... Bet... yra 90% tikimybe (bet jau bijau kazka zadeti), kad pas mane is Kauno atvaziuos ir sekmadieni arba pirmadieni vaziuos atgal, tad jei butu kauniete, kuri galetu pasiimti visa kauniskiu derva, tai atveztu. Greiciausiai, kad atgal vaziuos pirmadieni ryte, todel bijau, kad dauguma tikrai negales, tad jei atsirastu bent viena galinti paimti visa kauniskiu derva, paprasyciau saviskio, kad nuveztu. Jei vaziuos pirmadieni, tai is Vilniaus isvaziuos apie 7 ryto, tai Megoj butu apie 8.30-9 val. Ryt iki pietu zinosiu tiksliai ir parasysiu. O jus rasykit ar tiktu toks variantas.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 12, 20:16)
Paaiskejo mano planai - i Kauna nevaziuoju, nespejau susitvarkyti masinuko... Bet... yra 90% tikimybe (bet jau bijau kazka zadeti), kad pas mane is Kauno atvaziuos ir sekmadieni arba pirmadieni vaziuos atgal, tad jei butu kauniete, kuri galetu pasiimti visa kauniskiu derva, tai atveztu. Greiciausiai, kad atgal vaziuos pirmadieni ryte, todel bijau, kad dauguma tikrai negales, tad jei atsirastu bent viena galinti paimti visa kauniskiu derva, paprasyciau saviskio, kad nuveztu. Jei vaziuos pirmadieni, tai is Vilniaus isvaziuos apie 7 ryto, tai Megoj butu apie 8.30-9 val. Ryt iki pietu zinosiu tiksliai ir parasysiu. O jus rasykit ar tiktu toks variantas.

as taip anksti negaliu, nespesiu net vaiko i darza nuvezt.. jei kokia 10 butu kaune galeciau paimt visu..
ax.gif
Atsakyti
Aga... Na, palaukiam ryt, kai viskas paaiskes, o tada jau galutinai tarsimes.
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 12, 19:16)
Jei vaziuos pirmadieni, tai is Vilniaus isvaziuos apie 7 ryto, tai Megoj butu apie 8.30-9 val. Ryt iki pietu zinosiu tiksliai ir parasysiu. O jus rasykit ar tiktu toks variantas.

sad.gif nea, man niekaip.. Sekmadienį dar gal galima būtų ką sugalvot..
O kažin gal tikrai būtų geriausiai per autobusų siuntas? Kiek mūsų kauniečių gaus? Kiek kg susidarytų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 04 11, 22:24)
"užkabliavai" su ta mikrobange.
Ar galima smulkiau?

Galima mirksiukas.gif
Mikrobangė kaip niekas kitas išsaugo ir netgi paryškina augalų spalvas.
Mano bandyti būdai mikrobange: specialus presas, improvizuoti presai iš turimų medžiagų.
Specialus labai puikus, bet brangus, be to, vieno maža...Improvizuoti ir mano išbandyti dvejopi. Daromi tokie "sumuštiniai": pora sluoksnių tvirto gofro kartono, filcas, medvilninis audinys, augalai, medvilninis audinys, filcas, pora sluoksnių gofro kartono. Toks sumuštinis tvirtai suspaudžiamas (aš tai darau gumelėmis kryžmai) ir dedama į mikrobangę. Plonyčiams, trapiems augaliukams pakanka pradėti nuo pusės minutės. Tada pažiūrima, nušluostomi garai, darkart dedama. Laiką reikia atidirbti. Tai perprantama labai greit.
Kitas improvizuotasis būdas-tas pats "sumuštinis", tik vietoj kartono-terakotinės plytelės (be jokios glazūros, apdailos, nuogas, porėtas molis).
Firminis presas-viskas panašu, tik tuomet turime specialų plastikinį korpusą, specialius suspaudėjus. Dirbti, žinoma, patogu, bet minėjau jų trūkumus.
Šiuo būdu džiovinti augalai ne tik, kaip minėjau, puikiai išsaugo spalvas, bet ir visiškai skirtingai, nei tai nupiešė Alietės vaizduotė, būna lygut lygutėliai, kas ice resin technikai, manau, nėra didelis privalumas. Čia kaip tik siekčiau erdvinio efekto, kas taip pat įmanoma smėlio, specialių granulių pagalba ir kitais būdais.
QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 12, 07:12)
Jau pradėjau taip rūšiuot! Neįtikėtinai patogu!  4u.gif  notworthy.gif

Džiaugiuos thumbup.gif
QUOTE(aliete @ 2012 04 12, 08:43)
o , tai kokiu būdų joje džiovinama? ,čia matyt, greičiau apvytinama?..., kažkaip man prieš akis pasimatė vaizdelis , kai iš mikrobangės išima pašildyta hamburgerį ir pamatai tokį apvytusi ,suvytusi saloto lapą  lotuliukas.gif
bite , koks gražus dalykas tie daržovių pjūviai , matyt, gaunasi  wub.gif

Na, man mikrobangė niekad netiko maistui, tai tokių asociacijų ir nekilę... mirksiukas.gif Juk mikrobangės tik augalams džiovinti ir sutvertos (čia aš, žinoma, ironizuoju) doh.gif
Manau, Aliete, paskaičiusi džiovinimo aprašymą, supratai, kas ir kaip. O daržovių pjūviai tikrai nuostabūs, tik čia susiduriama su dar viena problema-vandeningosios vietos tampa skaidriomis. Ice resin tai tiktų, o va daromiems koliažams, atvirukams, kitiems darbams,-ne visada. Kai kurios daržovės-įprastas dalykas dekoratyviems džiovintų augalų darbams, lygiai taip, kaip kad ir kai kurios gėlės valgomos mirksiukas.gif .
Tiesa, dažnai tenka matyti jau padarytus darbus, o kartais ir parduodamus augalus padažytus. Tai ne mano skonio reikalas, todėl ir žaviuosi būdais, kurie natūraliai paryškina spalvas.
Atsakyti