Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Jurgel @ 2012 04 11, 12:06)
...

sveika atvykusi į "palatą" lotuliukas.gif ))))
Atsakyti
Jurgel, 4u.gif biggrin.gif

Pas mane jau senai dervos badas biggrin.gif Širdis nerimsta ir Art inn keikiu, kad suklaidino! rolleyes.gif
Žibučių šįmet prisirinkau ir į knygas sukišau. Bet kaitaliojau. Surenku, suspaudžiu ir po kažkiek laiko (ypač jei ūkanotą dieną rinkau) perkraustau į kitą, sausą knygą ax.gif Nu spalvos tai superinės dar biggrin.gif labai ryškios bigsmile.gif

Bet va man jau kuris laikas galva skauda dėl džiovintų gėlių katalogavimo / saugojimo. Labai nepatinka vartyti tas knygas (dabar 9 nepilnos yra su gėlelėm.. o tik prasideda džiovinimas) ir ieškoti - lapeliai byra, juda, visko nesimato.. o pradėjus ieškoti "ko nors" baisiai ilgai trunka ramiai tas knygas vartyti doh.gif
galvoju gal pvz į kokį nuotraukų albumą sukišt (vietoj nuotraukų)? Kaip jūs darot?
Atsakyti
Pmas mane ta pati problema, tik kai kol kas daug augaliuku ner, tai kazkaip sukuosi... Galvoju, kad gal i kokius vokus reikia pradeti deti...
Atsakyti
aš irgi svarsčiau ir apie vokus. arba į įmautes įkištą storesnį perlenktą (neperlenktą) popierių, kad tos įmautės lengvai nesilankstytų.. Bet po ranka papuolė nuotraukų albumas ir bandau ten kišt.. čia matau privalumą, kad iš karto atvertus matosi, kas sukišta, kaip atrodo, nereikia iš tų vokų krapštyti..
reikia pagooglinti, kaip žmonės daro ax.gif
Atsakyti
na,Miško uoga, su 9 knygom -tai darbo yra biggrin.gif , aš išsiverčiu su 4 biggrin.gif , tiesa stengiuosi dėti į tas knygas maždaug pagal spalvas , jei pvz. reikia mėlyno atspalvio ,tai žinau kokioje knygoje ieškoti , dar į storesne esu susikišusi skirtukus su užrašais- vedrynai , neužmirštuoles ir t.t. , o , su hortenzijų žiedais , tai buvau neapsikentusi knygų vartyti , tai susipyliau išdžiuvusias į didelę saldainių dėžę- buvo visai patogu- atsidarai ir matai visą "ūkį"
nors šiaip man, visai malonu tas knygas su augalėliais vartyti , kažkaip didelio nepatogumo nejaučiu ..., na , aišku , jei reik skubiai, tai jau problemėlė smile.gif
Atsakyti
Jūsų temos skaitytoja, vis dar "ligoninės" priimamajame bemindžikuojanti...
Tyliai, bet su susižavėjimu. Nežinau, ar bepasigausiu šį virusą...wink.gif Tiesa, bandymų būta. Ir, tarp kitko, dvikomponente derva, skirta dekupažui. Skaičiau neigiamų atsiliepimų, o aš nieko neigiamo pasakyt negalėčiau, nors...neturiu su kuo lyginti. Kadais turėjom puikius žalvario dirbinius užliejimui...
O va apie augalus yra ką pasakyti, čia stažas-kiek šia žeme vaikštau. Praeitąsyk rašiau apie spalvų išsaugojimą. Jei paprastai-tai puikus metodas kokią savaitę kasdien perkelt į viensluoksnį laikraštį sudėtus augaliukus vis tarp naujų sausų laikraštinio popieriaus lakštų. Tinka ir telefoninės knygos, bet kur jų begauti... doh.gif
Jei jau įmantriau, pats puikiausias dalykas-mikrobangė. Čia yra keli būdai. Lygintuvas tikrai neatstoja to, juo džiovinant, labai didelė rizika augalus perdžiovinti, o tuomet jie paprasčiausiai trupės. Išdžiuvęs augalas turi būti sausas, bet lankstus.
Džiovinami augalai ruduoja, nes pamažėl pūva, vadinasi, reiktų spartinti džiovinimo pradžioje drėgmės "surinkimą".
Kaip saugau?
Vienos rūšies augaliukus-tame pačiame "užtraukiamame" plastikiniame maišelyje. Jei augalėlis labai trapus, į maišelį įdedu standesnio (bet ne itin storo) popieriaus lakštelį. Uždarant maišelį, išstumiu orą, taip ir be popieriaus ši pakuotė tampa standesnė.
Kaip ir Alietė, augalus rūšiuoju pagal spalvas. Taigi-daug dėžučių su tam tikros spalvos augalų maišeliais.
Užgyventa savų džiovinimo būdų. Pvz., labai sultingus augalus džiovinu nepaslėgtus ore, o tuomet, kokiu nors būdu sudrėkinus (kad ir lygintuvo garais), slegiu. Taip džiovinu lelijų, tulpių, bijūnų ir kt. žiedlapius. Labai patinka eksperimentuoti...Tuomet į akiratį patenka daržovės, jų pjūviai, atliekos ir kt. Pvz., rabarbaro žievė-ypatingo grožio, kartą suguldžiau į rankų darbo popierių...
Taigi, įmanoma daug kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 11, 21:55)
......O va apie augalus yra ką pasakyti, čia stažas-kiek šia žeme vaikštau....

bite, 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif dėkui!
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 11, 22:55)

Jei jau įmantriau, pats puikiausias dalykas-mikrobangė. Čia yra keli būdai. Lygintuvas tikrai neatstoja to

"užkabliavai" su ta mikrobange.

Ar galima smulkiau?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 11, 21:55)
Vienos rūšies augaliukus-tame pačiame "užtraukiamame" plastikiniame maišelyje. Jei augalėlis labai trapus, į maišelį įdedu standesnio (bet ne itin storo) popieriaus lakštelį. Uždarant maišelį, išstumiu orą, taip ir be popieriaus ši pakuotė tampa standesnė.
Kaip ir Alietė, augalus rūšiuoju pagal spalvas. Taigi-daug dėžučių su tam tikros spalvos augalų maišeliais.

Jau pradėjau taip rūšiuot! Neįtikėtinai patogu! 4u.gif notworthy.gif

Oi laukiam laukiam, mes dervos laukiam laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2012 04 11, 22:55)

Jei jau įmantriau, pats puikiausias dalykas-mikrobangė.


o , tai kokiu būdų joje džiovinama? ,čia matyt, greičiau apvytinama?..., kažkaip man prieš akis pasimatė vaizdelis , kai iš mikrobangės išima pašildyta hamburgerį ir pamatai tokį apvytusi ,suvytusi saloto lapą lotuliukas.gif

bite , koks gražus dalykas tie daržovių pjūviai , matyt, gaunasi wub.gif

Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 12, 08:43)
bite , koks gražus dalykas tie daržovių pjūviai , matyt, gaunasi  wub.gif

pvz., agurko pjūvis bigsmile.gif
Atsakyti
as tai iskaulinau vyro kad is akvariumo samana istuktu, sudziovinau ant radijatoriaus ir iliejau doh.gif
Atsakyti