Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

Nea, cia kaip tik i Kauna reiks gabenti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 04 10, 09:31)
Oho, merginos, operatyviai čia.  biggrin.gif Jau darbų pasipils.  biggrin.gif

Taniux  thumbup.gif

Norėjau jungtis, bet pagalvojau, kad 1 kg daugoka man.  doh.gif


tai, Aruna, gali gi puse kg. imti , gaunasi apie 400ml. smile.gif , pigu smile.gif

man tai norisi "pasitaškyti" lotuliukas.gif , tai kilogramas kaip tik smile.gif

pasirodysiu sages , pavasarinės ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Alietiskos sages thumbup.gif
Atsakyti
Aliete, aš visada žaviuosi VISAIS darbeliais! Visada apaikčioju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 04 10, 11:47)
tai, Aruna, gali gi puse kg. imti , gaunasi apie 400ml. smile.gif , pigu smile.gif

man tai norisi "pasitaškyti"  lotuliukas.gif , tai kilogramas kaip tik smile.gif

pasirodysiu sages , pavasarinės  ax.gif


nu nerealiai!!! Aisku kaip profesionaliai musu tai tik maza pastabele, kad zibutes kazkokios pavargusiai liudnos... bet pats darbelis, sukinuku gausa mane suzavejo mirksiukas.gif
Atsakyti
dėkavojam už pagyrimus sagėm rolleyes.gif

o, žibutes tai sunku gerai išdžiovinti blush2.gif , kad ryškios spalvos neprastu, šitos kiek "vintažinėmis" patapo biggrin.gif ..., mano pastebėjimais labai svarbu , kokiu oru jas nuskini , jei pasitaiko saulėta , tai geriau būna ..., bet , kai skyniau pirmasias , tai apniukusios , dregnos dienos buvo...
man dar baisingai nesiseka su alyvų žiedais - na niekada dar nepavyko išdžiovinti , kad švelni alyvinė spalva išliktu , visada nuruduoja doh.gif ..., dar iki alyvų žydėjimo toli , bet vis tą norą alyvų turėti atsimenu ...
Atsakyti
Reikia pameginti su lygintuvu padziovinti, bent jau as taip vaskuoles dziovinau ir spalva praktiskai nepakito. Gelytes reikia tarp popieriaus ideti (geriau imti bent kelis skuoksnus popierinio ranksluocio) ir lygintuvu pakaitinti. Isdziuna tikrai greit. Pabaigai dar i kyga kokia idedu, kad galutinai isdziutu.
Atsakyti
tai, Bjauruska , žibutes aš taip ir džiovinu , padedant ligintuvo biggrin.gif , bet su alyvomis man vis vien nesigauna spalvos išlaikyti ...
Atsakyti
Del alyvu, tai keista... Matyt man pasiseke biggrin.gif Dziovinau kygoje ir spalva issilaike. Kazkada rodziau

user posted image

Cia dar su titanu uzpylus buvau.

O as labai jau laukiu naujos dervos... Vakar pabaigiau Crystal resin, tai dabar jau badas.... lotuliukas.gif Beja, man ji i pabaiga kazkodel pabalo ir atsirado kazokiu nuosedu epoksidinej... Bet ipylus kietiklio ir gerai ismaisius nuskaidredavo...
Atsakyti
O Dieve kur as įsilindau doh.gif Visai netyčia vakar vakare radau pirmąją jūsų temą ir praradau ramybę. Negalėjau nueiti miegoti kol neperskaičiau visų lotuliukas.gif Kaip gražu, kaip gražu viskas ir kaip nagai niežti pačiai ką nors pabandyti.....
Atsakyti
Jurgel, uzuojauta... lotuliukas.gif Dabar jau nieko kito nelieka, tik imti derva i rankas ir kurti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jau taip. Savaitgalį jau suplanuota kelionė į miestą, dervos pirkti ir rėmeliu lotuliukas.gif Pradžioj iš senukų pasibandysiu, kad pajusčiau kas čia per daiktas yra smile.gif
Bet kokius jūs grožius kuriat, niekaip dar negaliu atsigauti wub.gif
Atsakyti