Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Miško uoga @ 2012 04 05, 19:06)
tuomet instrukcijos darbui su tokia derva - griežtai lauke / labai gerai vėdinamoje patalpoje, su pirštinėm.. Geriau galvoti, kad ji toksiškesnė, nei gal yra iš tikro.. Dėl viso pikto  4u.gif

O kaip tavo tėtis su ja dirba? Žinoma, be pirštinių, kaukių ir kt, ane?  rolleyes.gif


Jau kelis metus dirba su ja patalpoje be apsaugos priemoniu ir nei odai ar sveikatai nepakenke. Ji nera tokia kenksminga, tiesiog, kad perka po blatu. manau ji panasi i Prosviet ar Titan skirta prie statybu ar panasiem darbam, o ne tokiem specializuotiem papuosaliuku rankdarbiam, tai ir tas kvapas nemalonus yra, bet kai mazai naudoji, tai ir kvapas nestipriai jauciasi
Atsakyti
taniux , na tas raudonas įspūdingas bigsmile.gif , aš myliu raudoną wub.gif
o tos raudonos gelytė ...ar jos tikros ? nes jau tokios tobulos formos

o, del geramike dervos , na ką daryti ,nėr to pavadinimo biggrin.gif , bet kaina tai gi gera smile.gif ,
aš kažkada seniau buvau aptikusi dervą , tarp kitko ir didelėje pakuotėje ,ir panašios kainos, net pigesnę, kuri buvo naudojama avia modelių detalių liejimui , bet pabijojau pirkti , nes neaiškus buvo skaidrumas, džiuvimas ...,o su šią derva geramike pasirodė padarytus darbelius ,kur aiškiai matosi ,kad derva skaidri , na tikiuosi, kad tai tiesa smile.gif , jau laukiu savo kg ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus smile.gif 4u.gif , vis dėlto apsisprendžiau norėti 0,5 kg biggrin.gif

taniux, šaunūs darbeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
aliete, po savaites isitikinsit, kad derva tikrai tokia skaidri smile.gif
Atsakyti
aciu , merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aliete, gelytes tikros, tokios panasios i naktinukes biggrin.gif
Atsakyti
derva jau uzsakyta ir turetu atkeliauti kitos savaites gale thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 06, 10:33)
derva jau uzsakyta ir turetu atkeliauti kitos savaites gale thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O, super, jei i pabaiga savaites bus, nes kaip tik kita savaitgali planuoju i Kauno puse lekti (jei planai nepasikeis).
Atsakyti
Oho, merginos, operatyviai čia. biggrin.gif Jau darbų pasipils. biggrin.gif

Taniux thumbup.gif

Norėjau jungtis, bet pagalvojau, kad 1 kg daugoka man. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 06, 13:21)
O, super, jei i pabaiga savaites bus, nes kaip tik kita savaitgali planuoju i Kauno puse lekti (jei planai nepasikeis).


oooo! tai gal galetum ir mano derva paimti - as jau vilniuj is taves pasiimciau smile.gif
uzsidibtum sokolada ax.gif
Atsakyti
Tai Geramike irgi is Vilniaus, gal tiesiogiai is jos ir pasiimsi? O jei ne, tai galesiu ir as paimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 10, 10:59)
Tai Geramike irgi is Vilniaus, gal tiesiogiai is jos ir pasiimsi? O jei ne, tai galesiu ir as paimti smile.gif


o as galvojau kad is kauno doh.gif
pasiimsiu pati, dekui blush2.gif
Atsakyti