Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 05, 10:03)
Del Kauno - karts nuo karto ten vaziuoju, tiksliau vaziuoju pro Mega, tai kauniskem galeciau uzvezti, jei neskubu  ax.gif

būtų super! bigsmile.gif iki megos daug paprasčiau atvažiuoti nei į Vilnių ax.gif
Tai apie kokius terminus mes šnekam? smile.gif ryt-poryt-šiom savaitėm? biggrin.gif bet kokiu atveju, kada bus, tada bus tikriausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 05, 11:03)


Aliete, bet gi nemaisai po 5 ml? Bent jau as iskart kokiu 10 ml ar dar daugiau sumaisau...  ax.gif



tai ir 10ml gi kiekis nedidelis -du šaukštai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, visos tos mūsų dervos vienodai toksiškos, tik tose a-lia "rankdarbiams" nepridėta specialių priemonių, kurios smirda ir parodo kad chemija pavojinga. Komercinis triukas...

Čia kaip su vandens pagrindo akriliniais dažais (dekupažistės žino apie ką kalba). Jei daugiau padažyti tekdavo ar pagruntuoti, kepenys ir ... sureaguodavo. O vadinami "nesmirdantys"... doh.gif

Taip ir su tom mūsų ice dervom. Visos jos kenksmingos, visos nuodingos, ir nereikia pačioms sau apsimesti kad jau tos vadinamos rankdarbinės "specialios" priemonės tai vos ne ant duonos tepamos doh.gif
Kai reikia pamaišyti kad sureaguotų abu komponentai, geriau toliau nuo veido laikyti, ir dar geriau - kokiu ventiliatoriuku link atviro lango pūsti. (namuose mokyklinio chemijos kabineto traukos spintos gi nei viena neturime). Taip kad tos smirdalės dar ir geriau, nes jos aiškiai parodo kad geriau saugotis ir neuostyti arti laikant.


wub.gif Merginos, susirašykit visos prie avataro iš kokių miestų esate, tas kartais labai palengvina bendravimą ir tokių "bendrų reikalų" tvarkymą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=Bjauruska,2012 04 05, 11:03]
Del Kauno - karts nuo karto ten vaziuoju, tiksliau vaziuoju pro Mega, tai kauniskem galeciau uzvezti, jei neskubu ax.gif

bigsmile.gif kaip fainai butu, tuo paciu ir pabendrautumem biggrin.gif 4u.gif
man tai buna kad ir 5ml uztenka, jeigu tik pavirsius reik uzpilti keliems auskariukams biggrin.gif Tai sitos statybines taip jau nepapilstysi, reiks iskart bent 20ml maisyt doh.gif ir kur det? doh.gif lotuliukas.gif
Mes cia tariames, kaifuojam, o juk dar net neuzsakyta niekas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal dar nekaifuojam, o tik aptarinejam galimus variantus ax.gif
Atsakyti
oj kaip fainai butu kad i Kauna atveztum.. o del susitikimo tai super.. 4u.gif thumbup.gif man 6ml dervos uztenka ant labai daug darbeliu.. gal todel kad dazniausiai pilstau i kabasonams skirtus paruostukus ax.gif
Atsakyti
Rytoj uzsakys derva thumbup.gif kiek jos mum atliks, sake pats sunaudos biggrin.gif jeigu viskas gerai, tai po savaites turetu atkeliauti 4u.gif thumbup.gif vilnietes gales is manes atsiimti, o bjauruskai galeciau perduoti kaunieciu siuntinukus, jei zada uzvesti smile.gif o i Utena ir Klaipeda galesiu per autobusa ar per siuntas issiusti.
Atsakyti
Nuostabi naujiena! Aciu labai drinks_cheers.gif Tik dabar klausimas - kaip su pinigeliais? Pervesti, perduoti i rankas?
Atsakyti
parasysiu saskaiteles i az smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį, gal alietei, nes matau, kad turbūt daugiausia iš čia esančių dirba su derva. Kuriam laikui gali užtekti 1 kg dervos? Galvoju, kad aš daryčiau kur kas mažiau, o gal man išvis niekas neišeitų, tai bijau, kad tas 1 kg sugęstų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2012 04 05, 14:04)
Turiu klausimėlį, gal alietei, nes matau, kad turbūt daugiausia iš čia esančių dirba su derva. Kuriam laikui gali užtekti 1 kg dervos? Galvoju, kad aš daryčiau kur kas mažiau, o gal man išvis niekas neišeitų, tai bijau, kad tas 1 kg sugęstų  g.gif

na jei nesupilsi papuošalams, gal sugalvosi kokį baldą dekoruot bigsmile.gif Blogiausiu atveju perparduosi. 800 ml manau nemažai nemažai bus wink.gif
Papildyta:
Iš geramikės būt gerai sužinot, kokio didumo tarų reikės? Kas pasirūpins išpilstymu? Ar jau gausim viską paskirstytą? bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip supratau, viskas bus ispilstyta, nes anksciau kazkurioj zinutej rase, kad prisides kazkiek pinigeliu tarai g.gif Bet gal ji pati patikslins smile.gif
Atsakyti