Įkraunama...
Įkraunama...

Ice resin technika (III tema)

QUOTE(geramike @ 2012 04 04, 12:09)
Galim pameginti rinkti uzsakyma, jau viena mergina uzsiprase 1kg, tai itraukiu i sarasa:

1.geramike 2kg
2.Rene 1kg
Derva atkeliaus vienoje taroje, reikes pirkti indelius ir i juos isspiltyti, tai galutine kaina manau butu 63-64lt uz 1 kg dervos su kietikliu

na ir as noreciau kg pabandymui.. jei patiktu gal daugiau paimciau... g.gif
Atsakyti
Jeckau... Vos nepražiopsojau lotuliukas.gif

1. geramike 2kg
2. Rene 1kg
3. Rena 1 kg.
4. Nuotaikinga 1 kg

------------------- = 5 kg

Bjauruška, kiek imi? drinks_cheers.gif

Geramike, o man klausimas kilo g.gif :
kokiu santykiu skiedžiasi derva su kietikliu? 1:1 ar mažesniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 04 balandžio 2012 - 11:29
Nuotaikinga: kietiklio reikia labai nedaug, tik 2%. As ji dozuoju su maziausiu svirkstu, tai problemu nebuvo. Pvz as dozavau 20ml dervos ir 0.4 kietiklio
Papildyta:


1. geramike 2kg
2. Rene 1kg
3. Rena 1 kg.
4. Nuotaikinga 1 kg
5. kristucia 1kg

Kaip suprantu "3. Rena 1 kg." isirase Bjauruska ar as kazka supainiojau? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geramike @ 2012 04 04, 12:38)
Nuotaikinga: kietiklio reikia labai nedaug, tik 2%. As ji dozuoju su maziausiu svirkstu, tai problemu nebuvo. Pvz as dozavau 20ml dervos ir 0.4 kietiklio
Papildyta:
1. geramike 2kg
2. Rene 1kg
3. Bjauruska1 kg.
4. Nuotaikinga 1 kg
5. kristucia 1kg

Kaip suprantu "3. Rena 1 kg." isirase Bjauruska ar as kazka supainiojau? lotuliukas.gif


Ups blush2.gif Ne sito forumo nicka uzrasiau lotuliukas.gif Pamaciau Rene ir ipyliau... lotuliukas.gif
Pasitaisau 4u.gif
Atsakyti
bandymai... ir nepavykusi kavos pupele sad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
na tikrai skaidrus gaunasi ,geramike , iš šitų man samana thumbup.gif

ir kaina gi nieko to kg dervos smile.gif ,gundyčiaus , tik man vienas stabdys pasvarstymui- man nesiseka dozuoti , kai reikia mažesnio kiekio kietiklio doh.gif ,aš jo kaip taisyklė padauginu doh.gif švirkštai man taip ir "neprilipo", mane jie nervina ir man nepatogu ... o čia tai ypač nedidelis kiekis reikalingas ...
bet biggrin.gif
vis gi įdomu , kam tą, kaip tu sakai, techninė derva naudojama , jei tokiais kilogramais atsivežama ? ir koks gi jos pavadinimas?
ir dar, per kiek ji sukietėja ? , ir gaunasi visai kieta , ar turi lankstumą ?
Atsakyti
As naudoju toki svirksta, patogus, nes sugraduota iki maziausiu padalu ir eina tiksliai pritraukti reikiama kieki smile.gif labai lengvai traukiasi, nes kietiklis labai skystas. Gal galima ir be svirkstu dirbti, bet reiktu tada indeliu sugraduotu. Nors tetis sake jau is akies matuoja kiek reikia kietiklio blink.gif

user posted image

pavadinimo nezinau, ja naudoja "uzkonservuoti" transformatorius, kad jie negestu, nerudytu ir nebijotu vandens. man po paros gavosi visiskai kieta, bet priklauso nuo temperaturos kaip ilgai stings
Atsakyti
Man irgi su svirkstais labai patogu, tik naudoju didelius - po 20 ml.
Atsakyti
1. geramike 2kg
2. Rene 1kg
3. Bjauruska1 kg.
4. Nuotaikinga 1 kg
5. kristucia 1kg
6. agnera 1 kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnera_jewellery: 04 balandžio 2012 - 18:25
1. geramike 2kg
2. Rene 1kg
3. Bjauruska1 kg.
4. Nuotaikinga 1 kg
5. kristucia 1kg
6. agnera 1 kg
7. Miško uoga 1 kg

Darysim dervinį mytą ir pilstysimės dervom biggrin.gif Labai sudomino šita. Kaina pakankamai patraukli bandyti bigsmile.gif Ir liejinukai super skaidrūs bigsmile.gif Labai gražūs smile.gif tik pašlifuosi kraštus ir bus iš viso super smile.gif
Atsakyti
O del meeto mintis man labai patinka... ax.gif Butu tikrai idomu gyvai su visomis pabendrauti smile.gif Beja, idomu... O is kokios miesto Geramike?
Atsakyti
Man truputį vyras paporino man, kad tokia techninė derva gali būti labai toksiška. Gali reikėti dirbti su specialiomis kaukėmis ir labai gerai vėdinamoje patalpoje.. Pas mane tokių sąlygų nebūtų unsure.gif Dėl to šią akimirką susilaikau dėl to savo 1 kg blush2.gif unsure.gif
Ar turi ta derva kokią markę? reikia pagooglinti apie jos toksiškumą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2012 04 05, 06:45)
O del meeto mintis man labai patinka...  ax.gif Butu tikrai idomu gyvai su visomis pabendrauti smile.gif Beja, idomu... O is kokios miesto Geramike?

aš žiūriu, dauguma jūsų vilnietės, ane? ax.gif
Atsakyti