Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(rikardo @ 2012 03 06, 09:01)
Pynimu iš laikraščių užsiiminėti pradėjau nuo pernai sausio mėnesio, pamatęs laidą "Kas tu toks", per Lietuvos Ryto TV smile.gif
Papildyta:
Terra2, Jūsų darbeliai taip pat labai gražūs thumbup.gif

Labai kruopsciai ir idomiai padaryti uzbaigimai g.gif ,cia is atskiros juosteles ar vientiso pynimo technika kokia naudoji? g.gif
Atsakyti
Mano skaičiavimu, 24 dėžutė gaunasi balta... Reiks sunumeruoti savo gaminių nuotraukas, kad būtų visiems aiškiau biggrin.gif, O jei sekanti, karamelės spalva. Aš naudoju įvairų pigmentą, Senukuose yra pirkti, apie 5 litus kainuoja buteliukas nedidelis. To pigmento pilu į laką, jei darau vienspalvį gaminį ir viskas. smile.gif
Papildyta:
Ne, ne vientisas pynimas..., juosteles pinu atskirai, paskui karštais klijais pritvirtinu. Kažkaip šovė į galvą tokia mintis, nes neišėjo nupinti užbaigimo eglute, tada dar nemokėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rikardo @ 2012 03 06, 10:14)
Mano skaičiavimu, 24 dėžutė gaunasi balta... Reiks sunumeruoti savo gaminių nuotraukas, kad būtų visiems aiškiau biggrin.gif, O jei sekanti, karamelės spalva. Aš naudoju įvairų pigmentą, Senukuose yra pirkti, apie 5 litus kainuoja buteliukas nedidelis. To pigmento pilu į laką, jei darau vienspalvį gaminį ir viskas. smile.gif
Papildyta:
Ne, ne vientisas pynimas..., juosteles pinu atskirai, paskui karštais klijais pritvirtinu. Kažkaip šovė į galvą tokia mintis, nes neišėjo nupinti užbaigimo eglute, tada dar nemokėjau biggrin.gif

Aisku smile.gif ,labai graziai atrodo gali drasiai i Kaziuko muge su savo darbeliais keliaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 06, 10:18)
Aisku smile.gif ,labai graziai atrodo gali drasiai i Kaziuko muge su savo darbeliais keliaut smile.gif



Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 06, 09:41)
Ačiū. Man iki Jūsų  kruopštumo dar tobulėti ir tobulėti. Man labai patiko 24-os nuotraukos dėžutės spalva. Kaip ją išgavot?



Sunumeravau nuotraukas, dabar galite sukonkretinti klausimą, nurodant tikslų nuotraukos numerį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rikardo @ 2012 03 06, 10:50)
Sunumeravau nuotraukas, dabar galite sukonkretinti klausimą, nurodant tikslų nuotraukos numerį smile.gif

31 -oje dezuteje vidaus konstrukcija irgi karstu kliju pagalba sukonstruota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rikardo @ 2012 03 06, 11:50)
Sunumeravau nuotraukas, dabar galite sukonkretinti klausimą, nurodant tikslų nuotraukos numerį smile.gif

eilės numeris 34. Tokia prisirpusios vyšnios spalva
Atsakyti
Prasideda pavasaris, kaip reiks kibti i siltnaminius ,darzinius darbus?Per tas grozybes vos nepamirsau,kad reikia jau pomidoru daigus pradet ruosti sodinimui blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 06, 11:46)
eilės numeris 34. Tokia prisirpusios vyšnios spalva

Manau vysnines sodrios spalvos pigmentas dave tokia spalva. Kai supyliau medvilniniu dazu 4 pakelius, man ir kazkas panasaus gavosi...
Atsakyti
Na, išbandžiau bronzinius miltelius. Likau labai nusivylusi. man nepatiko rezultatas. Visą tą vazą buvau priversta nutepti bronzą sumaiįius su laku, nes pinant pasibaigė rudos vytelės ir rankenas teko pinti kitokiom vytelėm. Natūralus kontrastas buvo ne koks, tai ir išbanžiau bronzą verysad.gif user posted image
O čia patepliojau dugne bronza trafaretą uždėjus user posted image
Ir vieną paukštuką nutepiau bronza biggrin.gif user posted image
Man jau net nesmagu savo pintinukus rodyti , po tokių puikių Ricardo darbelių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 06, 12:00)
Na, išbandžiau bronzinius miltelius. Likau labai nusivylusi. man nepatiko rezultatas. Visą tą vazą buvau priversta nutepti bronzą sumaiįius su laku, nes pinant pasibaigė rudos vytelės ir rankenas teko pinti kitokiom vytelėm. Natūralus kontrastas buvo ne koks, tai ir išbanžiau bronzą  verysad.gif user posted image
O čia patepliojau dugne bronza trafaretą uždėjus user posted image
Ir vieną paukštuką nutepiau bronza  biggrin.gif user posted image
Man jau net nesmagu savo pintinukus rodyti , po tokių puikių Ricardo darbelių blush2.gif

Na jau kuklumas neispasakytas blush2.gif , grazus tie jusu darbeliai taip pat thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif panos, labai prašau - baikit cituoti nuotraukas ir ištisas ankstesnes žinutes-paklodes, nes moderatorės ims trinti mūsų postus be gailesčio, kaip ir kitose temose.

Kieno lėtas internetas, neužsikrauna puslapiai, jei daug foto pridėta, o dar jei kas žinutė tos pačios foto pakartojamos - išvis nieko nemato. Taip kad gerbkim koleges. 4u.gif
Kaip atrodys žinutė - pasitikrinkite prieš ją "paleisdamos" į puslapį pirma paspaudusios funkciją "peržiūrėti žinutę". Ir ką reikia - pakoreguokite.

doh.gif Prieš kelis metus mus itoje temoje moderatorės gerai "pradresiravo" to išmokti, taip kad galime susilaukti tokios pat trynimo "bangos" ir mūsų pokalbiuose verysad.gif


Terra2 , trafaretas su katinuku prasislinko? Yra specialus purškaliukas kad gražiai trafaretas priliptų be pėdsakų ir gražiai nusipurkštų, bet jo kaina apie 25 lt.
O žinai - esi eisi, nepasiteisino ir mano akiai ta bronza. Kažkaip "nupigino" darbelį unsure.gif

O vakar man parodė kaip pinamas tas dantuotas kraštelis, kur Ricardo daro - pasirodo tokiu krašteliu šiaudines skrybėles pabaigia biggrin.gif
Mes irgi savo laikraštinukams naudojame vytelių iš žilvičio ar panašių žaliavų pynimo technikas, taip kad drąsiai galime pridėti ir šiaudinio pynimo gudrybes drinks_cheers.gif Fantazija - beribė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 06, 12:00)
Na, išbandžiau bronzinius miltelius. Likau labai nusivylusi. man nepatiko rezultatas. Visą tą vazą buvau priversta nutepti bronzą sumaiįius su laku, nes pinant pasibaigė rudos vytelės ir rankenas teko pinti kitokiom vytelėm. Natūralus kontrastas buvo ne koks, tai ir išbanžiau bronzą  verysad.gif user posted image
O čia patepliojau dugne bronza trafaretą uždėjus user posted image
Ir vieną paukštuką nutepiau bronza  biggrin.gif user posted image
Man jau net nesmagu savo pintinukus rodyti , po tokių puikių Ricardo darbelių blush2.gif


Koks nesmagu, labai gražūs jūsų darbeliai ir nereikia taip nusivertinti. Aš internete beklaidžiodamas ir žiūrinėdamas įvairius darbelius, pamačiau jūsų darytus, tai man labai patiko, šaunu thumbup.gif .
Papildyta:
Nuotaikinga teisi, šios juostelės naudojamos pinant iš šiaudų, bet labai neblogai atrodo ir ant popierinių gaminių smile.gif

Atsakyti