Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(irmulia @ 2012 03 02, 18:05)
esu mačiusi Senukuose  mirksiukas.gif  prie dažų  mirksiukas.gif
štai radau :

Širdingas ačiū! Rytoj pat lėksiu ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 02, 11:57)
Jolanaa,kaip tau su uzbaigimu? bigsmile.gif Man labai padejo tas ruses filmukas,kai kalba ir rodo tai  thumbup.gif ,foto lieka foto...

Paziurejau reportaza, kaip ir aiskiau, bet pati nieko nepinu siuo metu, bandau sukti vyteles ir dazysiu jas pries pinant (visaip reikia pabandyt), letai man sukasi tos vyteles, nes turiu pagalbininka, kuris nuolat nori padeti, kisa visur savo snapeli ir pas mama labai nori, jei tik ka veikiu, na zodziu, zinot kaip buna su tais vaikais:)
Ir vis negaliu atsigereti JUSU mielosios darbais, man tai kazkas nerealaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2012 03 02, 18:29)
Paziurejau reportaza, kaip ir aiskiau, bet pati nieko nepinu siuo metu, bandau sukti vyteles ir dazysiu jas pries pinant (visaip reikia pabandyt), letai man sukasi tos vyteles, nes turiu pagalbininka, kuris nuolat nori padeti, kisa visur savo snapeli ir pas mama labai nori, jei tik ka veikiu, na zodziu, zinot kaip buna su tais vaikais:)
Ir vis negaliu atsigereti JUSU mielosios darbais, man tai kazkas nerealaus smile.gif

Na pas mane irgi ta pati situacija smile.gif ,kazkaip bunu nereikalinga kol nieko neveikiu,bet tik pradedu kazka daryt kas man patinka, tai ir maziui butinai reikia ne broliu,tecio ,o mamos biggrin.gif . Labai tikrai nera sudetinga, bandziau uzbaiginet padarytas dezutes.. Bet tai paprasciausias kiek supratau budas, o sudetingesniu ir neieskau, reikia dar tuos isisavint
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 13:10)
kur galima nusipirkti metalo miltelių? Būna bronzos, aukso ir vario spalvos.

vadinasi aliuminio ir vario pudra berods.
senukuosee prie dažų pačių paparsčiausių.

Tik...

Jei dažysi akrilioniais, galima maišyti tik baltus miltelius, aliuminio pudrą.

Vario spalvos miltelius galima maišyti tik su ALIEJINIAIS ar vaitspiritiniais lakais

Kodėl?

Agi varis sureaguoja su vandeniui ir ... surūdija žaibiškai. Vietoje gražaus vaizdo gali gauti marmaliūzę makaliūzę. Patikrinta "karčia patirtimi" ir sugadintais dekupažintais darbeliais mirksiukas.gif

biggrin.gif na bet geriau pamiršk tu tuos senukų bronzų miltelius... bigsmile.gif

Jei nori super gero vaizdo - taigi esi klaipėdietė, prasisuk iki Gargždų, ten yra Perfetto fabrikėlis, susisiek telefonu, paklausi kur jie yra, ir nuvažiavusi nusipirk vietoje ir patinos miltelių (yra net kelių spalvų ir atspalvių) ir akrilo pastos-dažų.
Ne dažų, bet būtent pastos-dažų. Jie labai koncentruoti, galima daug dažų pasidaryti, nes pigmentus labai gerus dėjo, kiek pirkau - esu užkaifavusi nuo jų thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 02, 23:17)
vadinasi aliuminio ir vario pudra berods.
senukuosee prie dažų pačių paparsčiausių.
Tik...
Jei dažysi akrilioniais, galima maišyti tik baltus miltelius, aliuminio pudrą.
vario spalvos miltelius galima maišyti tik su ALIEJINIAIS ar vaitspiritiniais lakais
Kodėl?
Agi varis sureaguoja su vandeniui ir ... surūdija žaibiškai. Vietoje gražaus vaizdo gali gauti marmaliūzę makaliūzę. Patikrinta "karčia patirtimi" ir sugadintais dekupažintais darbeliais  mirksiukas.gif
biggrin.gif  na bet geriau pamiršk tu tuos senukų bronzų miltelius... bigsmile.gif
Jei nori super gero vaizdo - taigi esi klaipėdietė, prasisuk iki Gargždų, ten yra Perfetto  fabrikėlis, susisiek telefonu, paklausi kur jie yra, ir nuvažiavusi nusipirk vietoje ir patinos miltelių (yra net kelių spalvų ir atspalvių) ir akrilo pastos-dažų.
Ne dažų, bet būtent pastos-dažų. Jie labai koncentruoti, galima daug dažų pasidaryti, nes pigmentus labai gerus dėjo, kiek pirkau - esu užkaifavusi nuo jų  thumbup.gif

ačiū už patarimus, bet man reikia būtent miltelių, o ne pastos. Ir man reikia įmaišyti į laką tik dėl dekoro.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 03, 11:28)
ačiū už patarimus, bet man reikia būtent miltelių, o ne pastos. Ir man reikia įmaišyti į laką tik dėl dekoro.

Smalsu jau man dabar rezultata pamatyti :bigsmile:Siandien prisipirkau medvilniniu dazu desiu po kelis maiselius,kad sodria spalva isgaut. Labai noriu rudos spalvos, nu nusisauk niekur nerandu. Drauges praso trijuliu dezuciu, didesne ,mazesne ir maza, ir nori butent rudos rolleyes.gif .Siandien nusipirkau karstu kliju sautuva ir kliju, nu kaip faina apibaiginejant thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , taip greitai darbas einasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 03, 12:28)
ačiū už patarimus, bet man reikia būtent miltelių, o ne pastos. Ir man reikia įmaišyti į laką tik dėl dekoro. 

taigi apie laką ir kalbu.

jei maišysi su akriliniais lakais - tiik baltus miltelius (aliuminio pudrą), o varinę - geltoną maišyk tik su aliejiniais lakais. Kodėl - jau paaiškinau ankstesnėje žinutėje.

O apie dažus-pastas kalbu todėl, kad jei reikės akrilinių dažų, tada kad sutaupyti ir nepirkti pigmentus, super verta pirkti Perfetto dažus-pastas. Na bet jei nieko nedažysi akrilais- tada šitą informaciją ... praleisk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 03, 11:34)
Siandien nusipirkau karstu kliju sautuva ir kliju, nu kaip faina apibaiginejant thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , taip greitai darbas einasi thumbup.gif

Koki pirkai, brangu? Man irgi jis patiko, kol kliju per visur leist nepradejo... Siandien senukuose vel pakilojau, bet kazkodel susilaikiau ir nepirkau kito:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanaa: 03 kovo 2012 - 14:51
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 12:10)
Labas, mergaitės,
turiu klausimą ne į temą. Gal kuri žino ar matė, kur galima nusipirkti metalo miltelių? Būna bronzos, aukso ir vario spalvos. Aš net nežinau, kaip jie tiksliai vadinasi. Bet gal kas žino? "Senukuose" neradau.

jau atsake daug kas.yra ju visose statybinese parduotuvese,tiesiog gal tuo momentu nebuvo, arba... nepamatete smile.gif
Atsakyti
Labai graži kaselė krašto užbaigimui ir labai vizualiai aikiai ir net nemokančioms rusų kalbos, suprantamai parodyta. thumbup.gif

filmukas rusų kalba clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2012 03 03, 14:50)
Koki pirkai, brangu? Man irgi jis patiko, kol kliju per visur leist nepradejo... Siandien senukuose vel pakilojau, bet kazkodel susilaikiau ir nepirkau kito:(

Pati pigiausia pirkau, 8.55, pasibandymui galvoju nepirksiu brangaus, bet kita kart buna ,kad tas pigesnis geresnis buna. Pakolkas viskas gerai, esu patenkinta jo atliekamom funkcijom:super
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 04, 18:19)
Labai graži kaselė krašto užbaigimui ir labai vizualiai aikiai ir net nemokančioms rusų kalbos, suprantamai parodyta.  thumbup.gif

filmukas rusų kalba   clap.gif

Nuotaikinga aciu labai ,kaip paprasta ir graziai gaunasi 4u.gif
Atsakyti