Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(bumbasi @ 2013 04 11, 15:48)
Kokios ilgos... Virbalas jusų kokio ilgio? Nes jei trumpesnis sunku sukt bus... ar ne? Nes kai vertikaliai susipjaustau, turimas virbalas yra pats tas.
Sugalvojau pabandyti butelį apipinti... Nėra idealu, bet supratau kaip vyteles normaliai sukeisti.. Tik jau labai smulkus dangtelis, nesugraibau normaliai biggrin.gif Kadangi darau užpiltinę iš vyšnių, tai apdirbsiu ir daugiau butelių laikymui.. Vis įdomiau nei paprastas butelys pastatytas smile.gif Reiks dar susirasti kaip gražiai pynutę užbaigti..

Virbalo ilgis visai neturi reikšmės. Manasis apie 30cm, bet aš suku tik ant trečdalio ilgio. Jis reikalingas tik prilaikymui. Išilgai laikraščių aš niekada nepiaustau, nes man visai neina sukti(laikraščio tekstūra netokia).
O buteliukas liuks - o dar su tokiu turiniu viduje!
Atsakyti
Ačiū už informacija. nuo kitos savaitės raitosiuos rankoves ir aš. Teks prisiminti ką buvau pamiršusi. Taip norisi išbandyti naujoviškus pynimų būdus, vytelių dažymą ir t.t. ir pan.!

Buteliukas labai simpatukas. Tiesą pasakius, visi darbeliai nuostabūs smile.gif

Mano vieni iš pirmųjų eksperimentų:
user posted image ax.gif

Tokie primityvūs, bet MANO biggrin.gif Prieš gerus metelius bepyniau... Per tą laiką jūs taip toli pažengėte, nė nežinau kaip čia reiks pasivyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 11 balandžio 2013 - 19:01
Bumbasi, eling, kokie mieli pintinukai ok.gif
O cia parodau, ka spejau pagaminti tarp darbo ir vaiku.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 15 balandžio 2013 - 12:32
QUOTE(eling @ 2013 04 11, 19:58)
Mano vieni iš pirmųjų eksperimentų:

Puiku, kad ruošiatės ir toliau pinti. Lauksim naujų darbelių.

QUOTE(gitapita @ 2013 04 15, 13:31)
O cia parodau, ka spejau pagaminti tarp darbo ir vaiku.

Kokia šaunuolė! O aš dabar plušu vydama ir dažydama vytelės. Jau prisukau apie 10 tūkst. ir dažau, dažau...
Atsakyti
Sveikutes!
Kokios grazios "pintineles! gitapita, tos ovalios labai labai, reikes ir man kada prisiruosti padaryt, nera kada, vaikai, darzai prasideda, dar liko pridazytu vyteliu lovelis, tai gal prisesiu...

Atsakyti
gitapita , čia fantazijos vaisius, ar yra kokia nuoroda, pagal kurią galima tokį grožį sukurpti? 4u.gif

Terra2 - tuos 10 tūkst. savom rankelėm susukote??? blink.gif ar naudojate kokį įrankį. Kažkur video mačiau, kaip rusaitė pritaikė drėlytę, ar kokį ten įrankį puikiai adaptavo vytelių sukimui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2013 04 19, 10:09)
Terra2 - tuos 10 tūkst. savom rankelėm susukote???  blink.gif  ar naudojate kokį įrankį. Kažkur video mačiau, kaip rusaitė pritaikė drėlytę, ar kokį ten įrankį puikiai adaptavo vytelių sukimui.  smile.gif

Viską darau tik savo rankomis smile.gif Pirmą savaitę pirštai paskauda, o paskui pripranta ir visai nieko. Bet aš suku be fanatizmo. Per dieną po 300-400.
Atsakyti
Eling, as vis pasidairau po kitu darbelius ir kazka pasiimu sau. Jei kazkas domina, klausk konkreciau, visos padesim.
Terra2, as irgi megstu pinti ir megautis. Kai truksta laiko, pynimas tarsi dovana paciai sau.
Atsakyti
Sveikos merginos... noriu nupinti dovanu tokia pintine, bet niekur nerandu schemeles... gal kas padetu su patarimais arba gal kuri esate pynusi? Nezinau nuo ko pradeti, kaip pradzia padaryti... Didelis aciu... g.gif



pintine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foxe: 26 balandžio 2013 - 19:13
Sveiki,

sudomino šis užsiėmimas ir labai pegelbėtumėt, jei galėtumėt atsakyt keletą paprastų klausimų dėl pynimo laikraščiais. Kai pini tarkim pintinę, aplinkui veji ir viena vytelė baigiasi, tada sekančią reikia dadurt, kažkaip užbaigti ar kaip?
Ar pinant didesnius objektus vytelių storis turi būt toks pat ar gal storesnės?
Pavyzdžiuose yra ir keletos spalvų darbų, ar dažote visada tik baigus pinti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti