Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 03 01, 00:42)
lotuliukas.gif ))) o šitą reikia geriausiai klausyti, nes taip viską supratau ką vyriokas aiškino   lotuliukas.gif
rytietiški pyniniai  Žiūrim filmą ir mokomės  thumbup.gif  (ypač mokytojo aiškinimo)  mirksiukas.gif    lotuliukas.gif )))

Aciu labai 4u.gif, NA ZODIS ZODIN SUPRATAU lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 01 kovo 2012 - 07:24
Labas, mergaitės,
turiu klausimą ne į temą. Gal kuri žino ar matė, kur galima nusipirkti metalo miltelių? Būna bronzos, aukso ir vario spalvos. Aš net nežinau, kaip jie tiksliai vadinasi. Bet gal kas žino? "Senukuose" neradau.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 12:10)
Labas, mergaitės,
turiu klausimą ne į temą. Gal kuri žino ar matė, kur galima nusipirkti metalo miltelių? Būna bronzos, aukso ir vario spalvos. Aš net nežinau, kaip jie tiksliai vadinasi. Bet gal kas žino? "Senukuose" neradau.

Nezinau kur nusipirkti, bet itariu klasta bigsmile.gif ,Terra2 nutare mus vel kazkom priblogsti :bigsmile:Jei senukuose nera, tai jau ziurek statybiniu medziagu sandeliuose, ten tai gali rast ko net nesitiki ,kad gali buti pardavime. Kalbu apie didziuosius miestus zinoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doreja: 02 kovo 2012 - 12:30
QUOTE(doreja @ 2012 03 02, 13:27)
Nezinau kur nusipirkti, bet itariu klasta bigsmile.gif ,Terra2 nutare mus vel kazkom priblogsti :bigsmile:Jei senukuose nera, tai jau ziurek statybiniu medziagu sandeliuose, ten tai gali rast ko net nesitiki ,kad gali buti pardavime. Kalbu apie didziuosius miestus zinoma

Klastos nėra, bet noriu tų miltelių įmaišyti į laką ir taip paįvairinti pintinukus. Tokių miltelių aš turiu, bet labai mažam indelyje ir juos pirkau dekupažinėje parduotuvėlėje. Jie labai brangūs ir man per daug prabangu naudoti pynime. Manau, kad pramoniniai milteliai būtų pigiau. Vat užsidegiau kaip degtukas ir nežinau iš kur gauti lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nesupykit senbuves ax.gif ,leidziu sau duoti patarima pradedanciom smile.gif Pamenu pacia pradzia kai pradejau pinti dezutes,fantazija dar nebuvo isijungus, tai kai reikdavo apipavidalint vidu dezutes, tai tik vienas variantas budavo-medziaga. dabar pabandziau pradzioje dezutes vidu isklijuot servetelem taikant ju fragmentus.Nelaukiu kol isdziuna ir iskart lakuoju, nebijau papaimt sepetuka astresniais seriukais, kad truputuka pasiglamzytu servetele.Gaunasi glamzymo efektas. thumbup.gif Aisku nemazai reikia serveteliu, bet as jas kolekcionuodavau jau senai, tai dabar yra kur panaudoti.Naudoju pigesnes dvisluoksnes dezutes vidui, o isoreje jau dvisluoksnes nelabai tinka...
Papildyta:
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 12:39)
Klastos nėra, bet noriu tų miltelių įmaišyti į laką ir taip paįvairinti pintinukus. Tokių miltelių aš turiu, bet labai mažam indelyje ir juos pirkau dekupažinėje parduotuvėlėje. Jie labai brangūs ir man per daug prabangu naudoti pynime. Manau, kad pramoniniai milteliai būtų pigiau. Vat užsidegiau kaip degtukas ir nežinau iš kur gauti lotuliukas.gif

Internete paieskok, maza kas ,gal ismes kur jie randasi
Atsakyti
Jolanaa,kaip tau su uzbaigimu? bigsmile.gif Man labai padejo tas ruses filmukas,kai kalba ir rodo tai thumbup.gif ,foto lieka foto...
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 02, 13:57)
Jolanaa,kaip tau su uzbaigimu? bigsmile.gif Man labai padejo tas ruses filmukas,kai kalba ir rodo tai  thumbup.gif ,foto lieka foto...

juk ir pinti smagiau, kai išeina? Tai lauksim nuotraukyčių!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 13:51)
juk ir pinti smagiau, kai išeina? Tai lauksim nuotraukyčių!

Ka cia kalbet,zinoma,kad kai gali dadaryt iki galo ir rezultatas tenkina-tai euforija ax.gif Tik dabar susiduriau su problema g.gif ,tiek nusiplanavus nusipint buvau sau reikalingu dezuciu, nebespeju g.gif Tai viena drauge to nori,kita to,atsakyti nemoku schmoll.gif . Privalumas tas,kad jas pacias priverciu ir ismokinu privinioti vyteliu,jei ka nori,kad nupinciau lotuliukas.gif ,ir kartais man dar atlieka thumbup.gif .Tai tas posakis man galioja batsiuvys be batu, kriaucius be..... verysad.gif biggrin.gif Terra2, perziurejau tavo darbelius,nuostabus thumbup.gif.Klausimas;tu juos visus turi, ar esi dovanojus, ar kam pynus pagal uzsakyma?
Atsakyti
QUOTE(doreja @ 2012 03 02, 15:22)
Ka cia kalbet,zinoma,kad kai gali dadaryt iki galo ir rezultatas tenkina-tai euforija ax.gif Tik dabar susiduriau su problema g.gif ,tiek  nusiplanavus nusipint buvau sau reikalingu dezuciu, nebespeju g.gif Tai viena drauge to nori,kita to,atsakyti nemoku schmoll.gif . Privalumas tas,kad jas pacias priverciu ir ismokinu privinioti vyteliu,jei ka nori,kad nupinciau lotuliukas.gif ,ir kartais man dar atlieka thumbup.gif .Tai tas posakis man galioja batsiuvys be batu, kriaucius be..... verysad.gif  biggrin.gif Terra2, perziurejau tavo darbelius,nuostabus thumbup.gif.Klausimas;tu juos visus turi, ar esi dovanojus, ar kam pynus pagal uzsakyma?

Aš beveik viską turiu. Labai daug esu išdovanojusi, esu daug nupynusi pagal konkrečius prašymus (nors man tai labai nepatinka). Geriau, kai jau išsirenka jau iš nupintų, o į vietą to, aš staigiai nusipinu kitą. Vienas balkonas pilnas mano pintinukų. Esu ir pardavusi.
Atsakyti
Laba diena, darbštuolės.
Ačiū visoms pagelbėjusioms.
Gi nupyniau vazą vaisiams, užbaigiau kasele, kur aprašyta 6 temoj 8 psl (dabar man kažkodėl neatidaro 6 temos). Labai patiko pinti. Iš vis mėgstu daryti ką nors sudėtingesnio, padarau vieną, antrą ir reik dar kažko. Dabar norėčiau padaryt krepšelį su rankena, bet nežinau, kaip ją pinti ir tvirtinti. Bandysiu dar ir dar kartą klaidžioti per buvusias temas...
Pyniau iš reklaminių laikraštukų, jie tokie slidesni, kuo patartumėt dažyti ?
Atsakyti
QUOTE(sivita @ 2012 03 02, 16:19)
Laba diena, darbštuolės.
Ačiū visoms pagelbėjusioms.
Gi nupyniau vazą vaisiams, užbaigiau kasele, kur aprašyta 6 temoj 8 psl (dabar man kažkodėl neatidaro 6 temos). Labai patiko pinti. Iš vis mėgstu daryti ką nors sudėtingesnio, padarau vieną, antrą ir reik dar kažko. Dabar norėčiau padaryt krepšelį su rankena, bet nežinau, kaip ją pinti ir tvirtinti. Bandysiu dar ir dar kartą klaidžioti per buvusias temas...
Pyniau iš reklaminių laikraštukų, jie tokie slidesni, kuo patartumėt dažyti ?

turetu paaisketi, kaip rankena tvirtinti ir ja nupinti:
http://www.youtube.c...feature=related
reklaminius pintinukus geriau dazyti su akriliniais dazais, jei norit , kad viskas uzsidazytu.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 03 02, 13:10)
Labas, mergaitės,
turiu klausimą ne į temą. Gal kuri žino ar matė, kur galima nusipirkti metalo miltelių? Būna bronzos, aukso ir vario spalvos. Aš net nežinau, kaip jie tiksliai vadinasi. Bet gal kas žino? "Senukuose" neradau.



esu mačiusi Senukuose mirksiukas.gif prie dažų mirksiukas.gif


štai radau :

Aliuminio pigmentinė pudra

user posted image


čia pigmentinė bronzos pudra :

user posted image

net ir aprašyme, rašo, kad naudojama maišyti su laku mirksiukas.gif



taip pat užtikau ir tokius ekologiškus pigmentus pudros pavidalu, bet spėju ir jų kaina bus visai kitokia nei senukų g.gif
Atsakyti