Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Sveikutės,

seniai bebuvau, apleidau pynimus, darbuose paskendusi, bet per savaitgalį buvau įpareigota padaryti inkilėlį iš batų dėžės vaikui į darželį. Masčiau visaip kaip, bet nuobodžiai piešėsi vaizdas iš batų dėžės, tad ėmiau vyteles ir pamėginau nupinti. Štai kas gavosi su keturmečio pagalba smile.gif
user posted image
Atsakyti
Saule danguje
kokia graži mintis. Inkilėlis super, dabar tik paukštukai jame kad apsigyventų.
Atsakyti
QUOTE(Rasaule @ 2013 04 09, 12:49)
Bumabsi vis tiek šauni dėžikė, o jei dar kokiems siūlams ar reikmenims susidėti super.

Beveik pataikėt smile.gif Dažams, servetėlėms ir pan susikraut smile.gif Siūlams dar bus smile.gif

Inkilas superinis..
Nesuprantu kaip reikia pinti, kad atraminių vytelių nesimatytų... Atrodo taip pat pinu, bet... nU nesigauna taip
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2013 04 09, 15:09)
Sveikutės,

seniai bebuvau, apleidau pynimus, darbuose paskendusi, bet per savaitgalį buvau įpareigota padaryti inkilėlį iš batų dėžės vaikui į darželį. Masčiau visaip kaip, bet nuobodžiai piešėsi vaizdas iš batų dėžės, tad ėmiau vyteles ir pamėginau nupinti. Štai kas gavosi su keturmečio pagalba smile.gif


Labai originalu! Dabar , tur būt, teks dažniau pinti darbelių darželiui, nes sūnelis gaus daugiau namų darbų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, pynėjėlės! 4u.gif

gal ir diskutuota apie tai , bet aš vis tiek išdrįsiu paklausti - kokie išmatavimai gaunasi jūsų vytelės? Gal senbuvės parašys apie savo patirtį, kokių išmatavimų juosteles geriausiai sekasi sukti?

Dar prašymas, manau, ne mano vienos būtų, ta, kuri kurs naują temą (gal TERRA?2 smile.gif ) gal galėtų pirmame psl viską sukokretinti, video nuorodėlių įmesti, pradžiamokslių ir pan. Tuomet nereikėtų klaidžioti po visas temas ieškant atsakymų kaip dažyti vyteles, kaip ir kuo geriausia lakuoti gaminį, kaip užbaigti kasele ir pan., (kartais tam laiko nėra, jį užpildo maži vaikai, buitis, o likutį laisvalaikio taip norėtųsi skirti ką nors naujo kuriant... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes!

Kokie grazus darbeliai, o inkilelis tiesiog nuostabus, kaip is pasakos.
O ma reikia padaryti vitaminu medi i darzeli, gal turit kokiu ideju? Ir dar ne viskas aisku man pavyks turbut, nes nesu as jau tokia profe kaip Terra2.
Atsakyti
Kaip smagu, kad pinate, plušate. Gražūs darbeliai.
Atsakyti
Gal aš vakar netiksliai paklausiau, tai patikslinsiu - būkit geros, parašykite, kokie matmenys jūsų sukarpytų laikraštukų, paruoštų sukti vytelėms (plotis ir aukštis). 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Labutės,
ačiū visoms už gerą žodį 4u.gif
QUOTE(eling @ 2013 04 11, 08:37)
Gal aš vakar netiksliai paklausiau, tai patikslinsiu  - būkit geros, parašykite, kokie matmenys jūsų sukarpytų laikraštukų, paruoštų sukti vytelėms (plotis ir aukštis).  4u.gif  smile.gif

Nesu profesionalė, bet atsakysiu. Mano vytelės 56 cm (toks laikraščio ilgis) ant 7 cm, dalinu laikraštuką pusiau ir dar į tris dalis.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2013 04 10, 09:37)
Sveikos, pynėjėlės!  4u.gif

gal ir diskutuota apie tai , bet aš vis tiek išdrįsiu paklausti - kokie išmatavimai gaunasi jūsų vytelės? Gal senbuvės parašys apie savo patirtį, kokių išmatavimų juosteles geriausiai sekasi sukti?

Dar prašymas, manau, ne mano vienos būtų, ta, kuri kurs naują temą (gal TERRA?2  smile.gif ) gal galėtų pirmame psl viską sukokretinti, video nuorodėlių įmesti, pradžiamokslių ir pan. Tuomet nereikėtų klaidžioti po visas temas ieškant atsakymų kaip dažyti vyteles, kaip ir kuo geriausia lakuoti gaminį, kaip užbaigti kasele ir pan., (kartais tam laiko nėra, jį užpildo maži vaikai, buitis, o likutį laisvalaikio taip norėtųsi skirti ką nors naujo kuriant...  4u.gif  4u.gif  4u.gif

mano laikrašciai visi vienodo, jų aukštis 42cm. Tai sukarpau į 7dalis po 6cm. Suku ant virbalo nr.2. Jau susuktos vytelės aukštis yra apie 52-53cm.
Kas liečia temos tvarkymą, tai tos temos autorė ir tvarkytoja yra Linutukė. Aš deja, nelabai gerai sudraugauju su technologijomis, kad galėčiau ką nors panašaus padaryti. Bet gal Linutukė mus išgirs ir pagerins informaciją 1psl. O aš savo ruoštu, galėčiau ptidėti nuotraukų paruošiamiesiems darbams arba nuorodų į tikslingas videopamokėles.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2013 04 10, 09:37)
Sveikos, pynėjėlės!  4u.gif

gal ir diskutuota apie tai , bet aš vis tiek išdrįsiu paklausti - kokie išmatavimai gaunasi jūsų vytelės? Gal senbuvės parašys apie savo patirtį, kokių išmatavimų juosteles geriausiai sekasi sukti?

Va maždaug taip. Tik dabar specialiai pamatavau susuktos vytelės ilgį. Ne 52-53cm, kaip anksčiau rašiau, o 57-58cm:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2013 04 11, 14:01)
Va maždaug taip. Tik dabar specialiai pamatavau susuktos vytelės ilgį. Ne 52-53cm, kaip anksčiau rašiau, o 57-58cm:


Kokios ilgos... Virbalas jusų kokio ilgio? Nes jei trumpesnis sunku sukt bus... ar ne? Nes kai vertikaliai susipjaustau, turimas virbalas yra pats tas.
Sugalvojau pabandyti butelį apipinti... Nėra idealu, bet supratau kaip vyteles normaliai sukeisti.. Tik jau labai smulkus dangtelis, nesugraibau normaliai biggrin.gif Kadangi darau užpiltinę iš vyšnių, tai apdirbsiu ir daugiau butelių laikymui.. Vis įdomiau nei paprastas butelys pastatytas smile.gif Reiks dar susirasti kaip gražiai pynutę užbaigti..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 11 balandžio 2013 - 14:49