Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Laba. Jungsiuos ir aš į jūsų būrį. Jau turiu pirmą darbą.. Jis biškutį šleivokas ir skystokas , bet kaip pirmu darbu esu visai patenkinta smile.gif Dabar skuos vyteles ir bandysiu dažyt su medvilnės dažais, nes nupintą daiktą nudažyti nėra taip papaprasta..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 03 31, 23:35)
Laba. Jungsiuos ir aš į jūsų būrį. Jau turiu pirmą darbą.. Jis biškutį šleivokas ir skystokas , bet kaip pirmu darbu esu visai patenkinta smile.gif Dabar skuos vyteles ir bandysiu dažyt su medvilnės dažais, nes nupintą daiktą nudažyti nėra taip papaprasta..

Sveika, prisijungus prie mūsų. Džiugu, kad pirmas blynas nenuvylė, o įgūdžiai ateis su laiku. Kokia šaunuolė, netgi įklotėlį pasiuvot! O aš niekaip su medžiagomis nesusidraugauju, o labai norėtųsi. Vis gaunasi su raukšlėmis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 03 31, 23:35)
Laba. Jungsiuos ir aš į jūsų būrį.

Kokia šaunuolė smile.gif

O aš "pasigirsiu" - prisipyniau trimis spalvomis dažytomis vytelėmis reikiamo dydžio į spintą pailgų pintinėlių, gavosi (man pačiai) gana gerai, dydis ir forma patogi išėjo, radau spintoje dėžutę su laku, geras manau labai lakas, kokybiškas, įpilsiu lipalo ir "sukrakmolinsiu" tokiu mišiniu.
O ten pasirodo kažkada dekupažui gruntas buvo darytas, į laką įpilta baltų akrilinių dažų .... tik ką reiškia nepažymėti "pasikeitusios sudėties" - ir visas mano grožis nuėjo perniek.
Akrilas apdažė visas tris spalvas doh.gif ir gavosi eilinės suterlintos dėželės, bandysiu perdekoruoti ir bent dekupažu pagražinti. Bet taip nuliūdau, kad rankos nusviro kažką perdirbti. Pirminis vaizdas labai mane tenkino...
Niekas nekaltas - tik pati doh.gif
Atsakyti
bumbasi faina pintine
Atsakyti
Ačiū merginos. Malonu girdėt... Tas įklotas gavosi nelabai reikiamo dydžio biggrin.gif Biškutį per didelis.. Bet visai gerai yra..
Atsakyti
Laba dar kartelį... Aš su klausimais smile.gif Perskaičiau kelias temas senesnes, radau kaip dažyti iš anksto vyteles... Nudažiau apie tūkstantį,...Pirštai jautrūs nuo sukimo, reiks kelias dienas pertrauką padaryt.. Dažiau su rudais, bet spalva labai šviesi gavosi...Ar taip ir turi būti? Tai paskui dadėjau juodų dažų , gavosi tamsesnės, aišku raidės matosi..
Ir jaučiu, kad ne taip laikraštį karpau doh.gif biggrin.gif Jūs turbūt neperpjaunat laikraščio per sulenkimo liniją? Todėl gaunas tokios ilgos g.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2013 04 02, 09:42)
Laba dar kartelį... Aš su klausimais smile.gif Perskaičiau kelias temas senesnes, radau kaip dažyti iš anksto vyteles... Nudažiau apie tūkstantį,...Pirštai jautrūs nuo sukimo, reiks kelias dienas pertrauką padaryt.. Dažiau su  rudais, bet spalva labai šviesi gavosi...Ar taip ir turi būti? Tai paskui dadėjau juodų dažų , gavosi tamsesnės, aišku raidės matosi..
Ir jaučiu, kad ne taip laikraštį karpau  doh.gif  biggrin.gif Jūs turbūt neperpjaunat laikraščio per sulenkimo liniją? Todėl gaunas tokios ilgos  g.gif

Kad gautųsi tamsesnė ir sodresnė ruda spalva, aš dedu apie 4-5 pakelius dažų i ltr vandens. O kad raidės matosi, tai juk negadina, o tik priduoda prieskoniuką smile.gif
Laikraščius aš karpau horizontaliai sulenktus per pusę. Perkirptus per pusę, sukti greičiau, bet gaunasi per pusę ir trumpesnės.
Atsakyti
Bumbasi, labai grazus darbelis nuotraukoje.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Skaiciau skaiciau, grozejausi, zavejausi ir nusprendziau kad reik ir man tu pintiniu visokiausiu ir ka, sian pabandziau pinti ir suds gavosi verysad.gif pirmas darbas siuksliu dezej, reik ieskot makulaturos ir sukti siaudus toliau. Suprantu kad reikia igudziu, nu bet negi as visai tokia tept lept g.gif blink.gif Nusprendziau jei 10 darbu nesigaus tai turbut ne man, bet... kol kas nenusimenu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sofi 05 @ 2013 04 05, 13:55)
Sveikutes  4u.gif

Skaiciau skaiciau, grozejausi, zavejausi ir nusprendziau kad reik ir man tu pintiniu visokiausiu ir ka, sian pabandziau pinti ir suds gavosi  verysad.gif pirmas darbas siuksliu dezej, reik ieskot makulaturos ir sukti siaudus toliau. Suprantu kad reikia igudziu, nu bet negi as visai tokia tept lept g.gif  blink.gif  Nusprendziau jei 10 darbu nesigaus tai turbut ne man, bet... kol kas nenusimenu  thumbup.gif

Sveika,
ir visai be reikalo išmetėt į šiukšlių kibirą. Išmetusi ir aš esu daug, bet nors išpindavau atgal vyteles, išsitiesindavau ir vėl pindavau iš naujo smile.gif . O jūs šaunuolė, kad nenusimenat! Pinkit ir tikrai gausis!
Atsakyti
Nupyniau dar vieną dėžę. Pavadinau Grybu biggrin.gif Bus man [inti be dėžės viduje... Gavosi nelygus, šveivas, kreivas ir pan smile.gifŠita didesnė maždaug 42 ant32. Klaidų begalės... Bet kai pini, paskui pamastai, kad ten ir ten reikėjo kitaip daryt...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 09 balandžio 2013 - 12:12
Bumabsi vis tiek šauni dėžikė, o jei dar kokiems siūlams ar reikmenims susidėti super.
Atsakyti