Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

labai grazu, bandysiu ir as pasidaryti ant velyku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2013 01 21, 18:53)
Nedidelis krepselis.



Negaliu atsižiūrėti koks grožis! bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,
kur prapuolėt? Pasiilgau Jūsų darbelių. Įdedu savo, bet nemanau, kad yra į ką žiūrėti blush2.gif
user posted image

user posted image
čia iš vidaus user posted image

user posted image
Atsakyti
As dar nedingau wink.gif . Atrodo, kad tik mudvi ir bepiname...
Man labai patinka tas pirmasis rudas krepsys. Kelios spalvos, ir taip graziai tarpusavyje dera. Labai geras uzbaigimas, tvarkingai atrodo (as tokio dar neismokau), ten , atrodo, yra virvute is 3 vyteliu, o kaip toliau?
Antras krepsys, ziuriu, turi idomu dugna spalviniu atzvilgiu, puikiai forma islaikyta. Zinant, kad pinate be jokiu pagalbiniu formu, pavydetinas rankos "atidirbimas".
Na, o trecioji dezute-mano akiu dziaugsmas: mano megstamiausios spalvos. O krastelis bene toks kaip ir pimojo darbelio? Kaip cia jis daromas? (yra slaptas ketinimas isiprasyti i svecius ir pasimokyti blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2013 02 05, 15:33)
As dar nedingau wink.gif . Atrodo, kad tik mudvi ir bepiname...
Man labai patinka tas pirmasis rudas krepsys. Kelios spalvos, ir taip graziai tarpusavyje dera. Labai geras uzbaigimas, tvarkingai atrodo (as tokio dar neismokau), ten , atrodo, yra virvute is 3 vyteliu, o kaip toliau?
Antras krepsys, ziuriu, turi idomu dugna spalviniu atzvilgiu, puikiai forma islaikyta. Zinant, kad pinate be jokiu pagalbiniu formu, pavydetinas rankos "atidirbimas".
Na, o trecioji dezute-mano akiu dziaugsmas: mano megstamiausios spalvos. O krastelis bene toks kaip ir pimojo darbelio? Kaip cia jis daromas? (yra slaptas ketinimas isiprasyti i svecius ir pasimokyti  blush2.gif )

gerai pastebėta, kad ko gero jau mes dviese ir belikom. Gaila, kad taip mažai ką "teužkabino" tas azartas.
Pirmajam krepšy virvutė iš 4 vytelių. Viskas pagal senus metodus, nieko naujo. O kas liečia spalvas, tai jau eina į pabaigą mano dažytos vytelės, tai , kur mažiau matosi ir įpinu visokius likučius.
O dėl slapto ketinimo , tai mielai prašom, tik ne dabar - labai gripuoju blush2.gif
Atsakyti
Sveikit. Gripas tai ne juokas. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2013 02 05, 15:17)
Sveikutės,



Mes mokomės, studijuojame biggrin.gif . Va ir norėjau užklausti, kur galėčiau patyrinėti šitokį pynimo variantą? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, man vis iskyla sena problema, nudaziau vyteles medvilniniais dazais ir lakuojant gamini, jos tepasi, suterlioja visa rasata. Kaip dazyti, kad neteptu?
Atsakyti
Čia tokia didelė pintinė(50cm. aukšcio). Gaila, bet dangčiui pritrūko juodos spalvos vytelių, tai gavosi toks spalvų miksas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Liuks pintinele.
Atsakyti
Kokia nuostabi pintine, rastai labai grazus. As pabandziau padaryt viena rasteli, bet is atminties nesigavo, o internetas letas, nera kada ieskot, mandrybes atidedu kitiems metams, o dabar deziu pora noriu dar apipinti ir psio, lauksim rudenio, kol darzai pasibaigs ir vaikai paaugs...
O jus tikros saunuoles!!!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2013 02 05, 16:05)
gerai pastebėta, kad ko gero jau mes dviese ir belikom. Gaila, kad taip mažai ką  "teužkabino" tas azartas.

Užsikabliavus ir aš blush2.gif ,tik senokai nerašiau,bet vis paskaitinėju blush2.gif ir vis suku vyteles,jau krūvą ir pridažytų turiu.Tik pas mane taip greit pynimo darbai neina,visą laiką prarija darbas,o kitą sykį ir daryti nieko nesinori grįžus,lieka tik pasvajoti ir planuoti rolleyes.gif

O jūsų mergaitės pintinės nuostabios wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juilet: 20 vasario 2013 - 22:12