Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Labai gražūs darbeliai smile.gif
Prisikarpiau laikraščių, susiradau virbalą sukimui ir man kažkaip nesigauna. Tiesiog pradžioje sukasi taip plonai, gražiai, o tolyn kažkaip išplatėja.. verysad.gif Ir jos tokios gana trumpos gaunasi.. eh.
Atsakyti
QUOTE(jovy @ 2012 11 20, 14:13)
Labai gražūs darbeliai smile.gif
Prisikarpiau laikraščių, susiradau virbalą sukimui ir man kažkaip nesigauna. Tiesiog pradžioje sukasi taip plonai, gražiai, o tolyn kažkaip išplatėja.. verysad.gif Ir jos tokios gana trumpos gaunasi.. eh.

Kantrybės ir užsispyrimo linkiu, tikrai gausis, reikia pajausti kaip sukti 4u.gif Nenuleisk rankų bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
gyvatės metai jau artėja biggrin.gif , tik niekaip nesugalvojau, kaip nupinti funkcionalią gyvatę, gavosi nei šis nei tas, ir tai idėja iš rusiško saito. Tik ten buvo nenupinta, o sulankstyta iš gofruoto popieriaus ir atrodė efektingai.
user posted image
o čia tarp kitko
user posted image
Atsakyti
Linksmos gyvaciukes. Man patinka spalvos ir galvos. Atrodo, kad sypsosi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 11 21, 12:44)
o čia tarp kitko

ypatingai grazu wub.gif
Atsakyti
gyvates labai smagios, tokios 'gerietes' biggrin.gif
iskilo toks klausimas, del dazu..naudojau akrilinius dazus dar dazus tvorai dazyti biggrin.gif dabar pagalvojau ar butu imanoma jau pagamintis gaminius dazyti su dazais skirtais dazyti tapetus... g.gif manau tiktu,..o kaip jus galvojat??
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 11 21, 16:44)
gyvates labai smagios, tokios 'gerietes'  biggrin.gif
iskilo toks klausimas, del dazu..naudojau akrilinius dazus dar dazus tvorai dazyti  biggrin.gif  dabar pagalvojau ar butu imanoma jau pagamintis gaminius dazyti su dazais skirtais dazyti tapetus... g.gif  manau tiktu,..o  kaip jus galvojat??

Tinka bet kokie dažai, kurie tik dažo. Drąsiai eksperimentuokit!
Atsakyti
Perfotografavau savo pirmąjį pynimuką:

Pirmas

O čia antras bandymas blush2.gif

Prieš dažymą:

Prieš

Po dažymo guašu:

Po dažymo

P.S. nepykit dėl pašalinio objekto nuotraukoje, nuo jos sunku ką nors paslėpti, niekas be jos nevyksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elludrill: 21 lapkričio 2012 - 20:19
Šaunuolės, merginos 4u.gif . Gražūs darbai 4u.gif .
Terra, esi tokia beribė fantazuotoja ir puiki pynėja 4u.gif
O aš niekaip neprisiruošiu pradėt pinti doh.gif . Nors vytelių jau nemažai prisukau mirksiukas.gif
Sėkmės visom pynėjom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elludrill @ 2012 11 21, 19:19)
nepykit dėl pašalinio objekto nuotraukoje,

kadangi pyninukai dar tobulės (praktika tam padės), "pašalinis objektas" labai patraukė akį thumbup.gif

Kokia šito didelio žvėries veislė ir kiek jis sveria? bigsmile.gif
Atsakyti

Kokia šito didelio žvėries veislė ir kiek jis sveria? bigsmile.gif
[/quote]


Taip, tobulės, na aš bent jau tikiuosi smile.gif

o čia čihuahua, kolkas tik 5 mėn, sveria apie 1,5 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elludrill @ 2012 11 21, 21:19)
Perfotografavau savo pirmąjį pynimuką:
...

man nerodo unsure.gif verysad.gif

QUOTE(Terra2 @ 2012 11 21, 13:44)
Sveikos mergaitės,
gyvatės metai jau artėja  biggrin.gif , tik niekaip nesugalvojau, kaip nupinti funkcionalią gyvatę, gavosi nei šis nei tas, ir tai idėja iš rusiško saito. Tik ten buvo nenupinta, o sulankstyta iš gofruoto popieriaus ir atrodė efektingai.
user posted image
o čia tarp kitko
user posted image

geri kirminiukai prie tokio obuoliuko biggrin.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti