Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

dėkui už pagyras 4u.gif kolkas nežadu sustoti, kai tik laisvesnio laiko turėsiu būtinai kažką pinsiu smile.gif

Dėl to guašo, tai man visiškai jo ne gaila smile.gif ir susinaudojo labai mažai. Gal dėl to, kad jis gana senas ir sudžiuvęs? g.gif Labiau man lipalo gaila buvo biggrin.gif Vandens praktiškai nenaudojau, tik lipalas ir guašas.
O koks ten tas pigesnis būdas nudažyti? ax.gif

Dar klausimas. Mačiau būna pintinukai iš kelių spalvų. Ar ten pirmiausia nudažytos tos triubelės būna? O kaip jas tada džiovinti? smile.gif
Atsakyti
[quote=Sirvita,2012 11 15, 14:24]
Sunku pasakyti, nes daugiausiai aš naudojau kaip rašto elementą baltas vyteles, grynai balto gaminio iš jų dar nepyniau, nes irgi ne per seniausiai atradau tą popierių. Anksčiau buvau gavęs balto popieriaus visą ruloną, bet tas popierius labai jau plonas, gan sudėtinga iš jo pinti. o iš šito visai gerai gaunasi.
Atsakyti
Stai kas isbando mamos darbelius, kai mama nemato
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 11 17, 14:32)
Stai kas isbando mamos darbelius, kai mama nemato

Ir dėžė ir išbandytojas nuostabūs!
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 11 17, 14:32)
Stai kas isbando mamos darbelius, kai mama nemato

thumbup.gif Man tai bandytojas labiausiai labiausiai wub.gif
Atsakyti
Pagyvinimui temos keli darbai:

jau seniau gamintas ir naudojamas .. siuo metu puikiai jame gyvena nerimo siuliukai

user posted image

neseniai gimes, pats didziausias pintinis (55 cm.) ir kuris irgi jau panaudotas ... mezgimo siulams. Tikrai daug telpa smile.gif
user posted image

Paprasti tokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 11 18, 17:06)
Pagyvinimui temos keli darbai:

jau seniau gamintas ir naudojamas .. siuo metu puikiai jame gyvena nerimo siuliukai
..

man tai toks vaizdas kad pirmojo krepsiuko tas azuras greitai susilankstytu g.gif
kaip sukietinot?

O as savo laikrastine siandien nutepiau su PVA+LAKAS+vanduo g.gif tai nelabai jis man kietas, na ziuresiu ryte koks ten jo kietumas bus kai isdzius pilnai.
Na PVA tai tikrai ne 1 prie 1 su laku - maziau gerokai. Gal del to ir kietumo negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 11 18, 23:03)
man tai toks vaizdas kad pirmojo krepsiuko tas azuras greitai susilankstytu g.gif
kaip sukietinot?

gerai laiko, jau patikrinta, ne karta pernesineta kai buvo sioje dezeje sunkus svoris - pilna knygu ... daziau su emaliniais dazais . Turbut sonams svarbiausia yra kad ant dezes virsaus nekrauti sunkiu daiktu ...
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 11 18, 23:03)
.. na ziuresiu ryte koks ten jo kietumas bus kai isdzius pilnai.
Na PVA tai tikrai ne 1 prie 1 su laku - maziau gerokai. Gal del to ir kietumo negavau g.gif

nu ne stebuklai po nakties, tik kas idomiausia kai kurios vietos kietesne g.gif gal blogai ismaiciau misini rolleyes.gif

Terra2, priminkit ar viena karta tepat tokiu misiniu gaminuka ar 2?

Aukso_gysla, nepagyriau jusu, tikrai sauniai padirbeta mirksiukas.gif
Apskritai esu tos nuomones jei jau zmogus imasi tokios veiklos jau yra sveikintina ir girtina, o gaminukai visi saunus ir mieli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 19 lapkričio 2012 - 09:12
as kai maisau PVA+lakas, tai gerai gaunasi, o kai ipilu vandens, tai is lako burbuliukai pakyla smile.gif ejau pirkti lako, buvo matinis ir gloss lakas, tai paemiau gloss ax.gif nezinau gal matini reikejo???
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 11 19, 13:15)
as kai maisau PVA+lakas, tai gerai gaunasi, o kai ipilu vandens, tai is lako burbuliukai pakyla  smile.gif ejau pirkti lako, buvo matinis ir gloss lakas, tai paemiau gloss  ax.gif  nezinau gal matini reikejo???

man su matiniu tai baigesi prastai - pasidenge tamusu krepciuka skaip plevele matine, baltai dezutej butu gal ir gerai, bet tamsiai tai ne - ismeciau ta matini laka.

o tas "Glos" tai turetu buti blizgus.
Geriausias pasirinkimas pausiau blizgus lakas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sirvita
irgi bandau ta varianta. lipalo dedu daugiau negu lako, vandens tik laseli, tepu ant dezes riebiai smile.gif Gaunasi standziai ...
Aciu. Tos vyteles netaip lengvai pasiduoda "manipuliacijoms":)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 19 lapkričio 2012 - 15:10