Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Terra2 @ 2012 11 07, 13:01)
mano nupintas buvo labai panašus, tik uždaras iš abiejų pusių. Dėl tvirtumo, tai atrodo, kad gavosi tvirtas.

oi supper .
Atsakyti
Sveikos,

Nesenai ir aš atradau šią techniką ir man ji labai patiko smile.gif Jau pradėjau pirmąjį krepšelį. Tik atsirado keletas klausimukų. Kaip susukti tas triubeles, kad jos gautųsi kuo plonesnės? Man į pabaigą jos sustorėja, ir nelabai gražiai nusipina, o suku ant plono virbalo. Ir kažin ar poto terliotųsi į rankas paėmus jei nudažyčiau su guašu maišytu su lipalu? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Elludrill @ 2012 11 12, 19:21)
Kaip susukti tas triubeles, kad jos gautųsi kuo plonesnės? Man į pabaigą jos sustorėja, ir nelabai gražiai nusipina, o suku ant plono virbalo.

kaip man pradžioje atsakė viena pynėja:
tik pirmas tūkstantis vytelių kreivas, vėliau ranka įpranta wink.gif

Praktika, ir tik praktika...

Dėl guašo.
Lipalas jį gali "apsaugoti", nors aš jo rankdarbiuose vengiu.
Esu dekupažindama darbelius sugadinusi beviltiškai, tai tiesiog dabar bet kur guašo kratausi iš inercijos . doh.gif
O laikraštinukams gal ir visai jis tiks? Pabandyk ir pasidalinsi patirtimi
Atsakyti
Elludrill, paziurekite cia yra pamoka, kaip sukti. Bet, tiesa sakant, kiekvienas randa savaji. Sis budas , man atrodo, padetu bent pradziai gauti lygesnes vyteles.
http://blog.kp.ua/us.../post216941251/
Atsakyti
[quote=gitapita,2012 11 09, 16:34]
Tanios Pavlovnos ( http://stranamasterov.ru/node/403351 ) darbai yra nuostabūs, o pina ji dažniausiai iš kasos aparato juostelių, bet taip pat naudoja rašomąjį popierių paketuose A4 formato. Tokio popieriaus yra ir pas mus, Lietuvoje, pats jo nusiperku, jis yra labai baltas ir daug plonesnis už kopijavimo popierių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikardo: 13 lapkričio 2012 - 10:25
QUOTE(rikardo @ 2012 11 13, 11:24)
Tokio popieriaus yra ir pas mus, Lietuvoje, pats jo nusiperku, jis yra labai baltas ir daug plonesnis už kopijavimo popierių smile.gif

o kur jo randi pirkti?
Pakas kopijavimo popieriaus kainuoja apie 13-16 lt, o šitas kiek?
Atsakyti
Perverciau interneta, radau pigiausia rasomaji popieriu Officeguru A4, 50l. 1,15 be PVM. Pristatymas perkant iki 200Lt yra +20Lt Sveria jis 65g/m2
Gal Ricardas pasidalins patirtimi, kur verta pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 13 lapkričio 2012 - 13:39
Taigi, užbaigiau savo pirmąjį "blyną". Jis gavosi truputį "prisvilęs" blush2.gif , bet pati kalta dėl to esu, mažai kantrybės ir pastangų įdėjau biggrin.gif Nudažiau guašu maišytu su lipalu. Po paros džiūvimo rezultatas bent kol kas mane džiugina, nei rankas teplioja, nei ką. Visiškai kietas. Tiesa, nupurškiau dar plaukų laku, esu kažkur girdėjusi, kad tada neteplioja dažai. Prisegu nuotrauką, tik, kad man nelabai nufotografuoti išėjo, realiai jis daug simpatiškesnis biggrin.gif

P.S. tikra tiesa, kad po tūkstančių triubelių susukimo jos gausis gražesnės, pradėjau sukti naujas, rezultatas mane džiugina labiau biggrin.gif

Pirmasis blynukas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=gitapita,2012 11 13, 13:38]
Aš pirkau 60g/m2 taip ir vadinasi-Rašomasis popierius,
tiekėjas UAB "Papyrus", Kaunas, taikos pr. 106
250 vnt. kaina 5,20 Lt
o pirkau kanceliarinių prekių parduotuvėje, pats gyvenu Rietave
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikardo: 15 lapkričio 2012 - 08:18
QUOTE(Elludrill @ 2012 11 14, 18:53)
Taigi, užbaigiau savo pirmąjį "blyną". Jis gavosi truputį "prisvilęs"  blush2.gif  , bet pati kalta dėl to esu, mažai kantrybės ir pastangų įdėjau  biggrin.gif  Nudažiau guašu maišytu su lipalu. Po paros džiūvimo rezultatas bent kol kas mane džiugina, nei rankas teplioja, nei ką. Visiškai kietas. Tiesa, nupurškiau dar plaukų laku, esu kažkur girdėjusi, kad tada neteplioja dažai. Prisegu nuotrauką, tik, kad man nelabai nufotografuoti išėjo, realiai jis daug simpatiškesnis biggrin.gif
P.S. tikra tiesa, kad po tūkstančių triubelių susukimo jos gausis gražesnės, pradėjau sukti naujas, rezultatas mane džiugina labiau  biggrin.gif


Sveikinu su pirmu "blynu" ! Ir visai nesvarbu jis prisvilęs ar ne, svarbu, kad pirmas ir labai tikiuosi, kad ne paskutinis. Spalva gavosi labai sodri. Tik man būtų gaila guašo blush2.gif Juk galima ir pigesniu būdu nudažyti. O plaukų laką ir aš naudoju, bet tik tokiose vietose, kur sunku prieiti su teptuku. Sėkmės vytelių sukime, lauksim sekančių darbelių!.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 11 15, 09:18)
Tik man būtų gaila guašo blush2.gif Juk galima ir pigesniu būdu nudažyti.

doh.gif o kai guašu šiukšlių konteinerį "pašeri"...
Oi kiek guašo aš išmečiau lauk, kai vaikui jis tapo nebreikalingas (tiksliau jis pats ištrenkė į šiukšlinę...) Kai man dekupažui netiko, tai ir nelaikėm namuose apsikrovę daiktais. O va tai tau - pasirodo jis tinkamas ne vien dailei, bet ir pyninukams iš laikraščių. Na anksčiau, kai metėm, aš laikraštinukais nesidomėjau.
Atsakyti
[quote=rikardo,2012 11 15, 09:17]
[quote=gitapita,2012 11 13, 13:38]
Aš pirkau 60g/m2 taip ir vadinasi-Rašomasis popierius,
tiekėjas UAB "Papyrus", Kaunas, taikos pr. 106
250 vnt. kaina 5,20 Lt
o pirkau kanceliarinių prekių parduotuvėje, pats gyvenu Rietave
[/quote]
sakyciau kaina visai viliojanti g.gif
o kiek iseina gaminuku is vienos pakuotes? g.gif cia sunku aisku ivardinti, bet gal kai turit patirties jau zinot, kad pvz vienos pakuotes uztenka - 2 vid.dydzio dezutems ar krepsiukams ar pan.
Atsakyti