Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(sivita @ 2012 02 29, 13:55)
Nerandu , kur aprašyta, kaip užbaigti viršutinį kraštą kasele, bet ne priklijuoti, o užbaigti iš tų pačių vytelių. Prašau, jei kuri pynėt, gal galit nurodyti, kur paskaityti ir pažiūrėti. Dėkoju .

"ant greičio" nerandu, bet ieškok čekės puslapiuko praeitoje temoje, ten yra nuoroda kaip tai daryti, ir labai puikiai parodyta viskas žingsnelis po žingsnelio.

Tik reikia nepamiršti, kad laikratiinukai - ne karklai, ir be klijų neišsiversi. Kiek bandžiau, nukirpus nereikalingus galiukus, yra didelė rizika kad ims neužtvirtinti galiukai išsivynioti. Tada apie estetinį daiko vaizdą ... istorija nutyli mirksiukas.gif

Dėl dažymo. Taigi mes ir dažome tokiais pat universaliais dažais, kuriais ir kiaušinius dažo. Medvilnei skirti paprasčiausi dažai milteliais, skiedžiami vandenyje. aprašymai irgi visur "mėtosi" kiekvienoje temoje. Kiek, kaip, su kuo, kaip laikyti ... Viskas yra.

Kuriant kitą naują temelę, reikės pirmoje žinutėje visa tai sukrauti. doh.gif
Atsakyti
Ačiū. Suprantu, kad tai ne karklai, aišku, tvirtinti reiks. Tik norėjau pabandyt pačią užbaigimo techniką. Ačiū, einu ieškot.
Atsakyti
Sveikutes!
QUOTE(doreja @ 2012 02 29, 11:11)
Pinti smagu labai, bet ateina pinimo galas ir nervas ima kai reikia apdaila daryti doh.gif ,kazin ar cia man vienai taip  g.gif

Man lygiai ta pati daina:) Nupyniau keleta dezeliu, bet visos pusiau nebaigtos, galvoju, kad dar keleta nupinsiu, tada jau jungsiu karstus klijus ir viska vienu kartu pabaigsiu. Irgi domina idomesni uzbaigimai, kur paprastas, tai pabaigiu iskart, o kitiems semsiuos ziniu internete. O jau tada kai pulsiu beicuot:) kazkodel taip galvoju dazysiu:)

Sekmes Jums visoms kuriant grozi!
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2012 02 29, 13:52)
Sveikutes!

Man lygiai ta pati daina:) Nupyniau keleta dezeliu, bet visos pusiau nebaigtos, galvoju, kad dar keleta nupinsiu, tada jau jungsiu karstus klijus ir viska vienu kartu pabaigsiu. Irgi domina idomesni uzbaigimai, kur paprastas, tai pabaigiu iskart, o kitiems semsiuos ziniu internete. O jau tada kai pulsiu beicuot:) kazkodel taip galvoju dazysiu:)

Sekmes Jums visoms kuriant grozi!

Negaliu dar patarimu duoti, nes esu naujoke, bet as asmeniskai tai nebesiterliosiu su tais dazais , vistiek neprisidazo tarpeliai idealiai schmoll.gif , zodziu terleckyne doh.gif . Kokia savaite pinu vyteles, po to vienu prisedimu nudazau ir tvarkele thumbup.gif .Zinoma kai norisi dekuoruoti tai reikia dazyti baltai dezutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sivita @ 2012 02 29, 13:55)
Laba diena, darbštuolės. Esu naujokė, bet perskaičiau daug temų, jau esu nupynus ketei guolį, krepšelį. Bet tai buvo labai paprasti darbeliai, pabandymui.
Prisisukau daug vytelių, planuose didesni darbeliai. Nerandu , kur aprašyta, kaip užbaigti viršutinį kraštą kasele, bet ne priklijuoti, o užbaigti iš tų pačių vytelių. Prašau, jei kuri pynėt, gal galit nurodyti, kur paskaityti ir pažiūrėti. Dėkoju .

QUOTE(doreja @ 2012 02 29, 13:58)
Cia daugelio pradedanciuju problema, mano taip pat  verysad.gif  doh.gif , kiek bandziau bet neiseina nors nusisauk schmoll.gif  verysad.gif  verysad.gif

Kai užbaiginėsiu kokį darbelį, nufotkinsiu visą užbaigimą kasele. Tai labai paprasta, tiesiog reikia pakartoti tris žingsnius. Nors man atrodo, kad kažkurioje temoje, kažką panašaus jau aprašiau.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 02 29, 14:25)
Kai užbaiginėsiu kokį darbelį, nufotkinsiu visą užbaigimą kasele. Tai labai paprasta, tiesiog reikia pakartoti tris žingsnius. Nors man atrodo, kad kažkurioje temoje, kažką panašaus jau aprašiau.

KaIP BUTU aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2012 02 29, 16:26)
KaIP BUTU aciu:)

šioje nuorodoje irgi galima pasimokyti http://www.lozahobby.ru/art/36/ .
Nors mano būdas dar paprastesnis.
Atsakyti
Va, radau nuoruodą, pagal kurią ir aš pinu kasele. Labai paprasta.
http://fotki.yandex....e/album/197635/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terra2: 29 vasario 2012 - 15:58
Terra, ačiū, labai labai
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 02 29, 15:58)
Va, radau nuoruodą, pagal kurią ir aš pinu kasele. Labai paprasta.
http://fotki.yandex....e/album/197635/

Terra2, tu tikras draugas ax.gif, didelis didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Na va - kaip pagal užsakymą thumbup.gif

filmukai rusų kalba pirmas ir antras filmukas kaip kraštus pabaigti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 29 vasario 2012 - 23:27
lotuliukas.gif ))) o šitą reikia geriausiai klausyti, nes taip viską supratau ką vyriokas aiškino lotuliukas.gif
rytietiški pyniniai Žiūrim filmą ir mokomės thumbup.gif (ypač mokytojo aiškinimo) mirksiukas.gif lotuliukas.gif )))
Atsakyti