Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 11 01, 20:21)
Vandeniui tai jie atsparūs, tik grybavimui reikia lengvesnio daikto, geriau iš kitokios medžiagos neštis nupintas į mišką.
Lakas ir dažai svorio prideda.
Šituose pintinukuose geriau šiaip laikyti kažką.

Netiesa!
Ir grybauju miške ir obuoliauju sode! Ir netgi turiu turginį krepšį nupintą iš laikraščių. Tik tokios paskirties pintinukai turėtų būti tvirčiau nupinti , o naudoti tinka bet kur!
Atsakyti
Sveikutės,

taip niekas ir neatsakė, kaip pereiti pinti nuo dugno prie šonų unsure.gif
user posted imageuser posted image
Foto gerai matosi, kaip lenkimo vieta atsikišusi ir niekaip kitaip man nesigauna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 11 03, 12:39)
Sveikutės,
taip niekas ir neatsakė, kaip pereiti pinti nuo dugno prie šonų  unsure.gif
Foto gerai matosi, kaip lenkimo vieta atsikišusi ir niekaip kitaip man nesigauna  unsure.gif

Viskas gausis! Nenorėkit visko išmokti iš karto. Va čia yra pamokėlė kaip tai padaryti. :
http://www.youtube.c...aY&feature=plcp
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 11 04, 12:18)
Viskas gausis! Nenorėkit visko išmokti iš karto. Va čia yra pamokėlė kaip tai padaryti. :
http://www.youtube.c...aY&feature=plcp

Ačiū už nuorodėlę, nors jau ir buvau mačiusi, bet dabar kitomis akimis pamačiau smile.gif Supratau, kad tikrai reikia įgūdžių ir nėr ko norėt taip greit wink.gif
Atsakyti
Nupyniau dugna dezei. Kada prideti po antra vytele sienu stiprumui- pries perejima ar po jo? Stai klausimas...
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 11 05, 19:15)
Nupyniau dugna dezei. Kada prideti po antra vytele sienu stiprumui- pries perejima ar po jo? Stai klausimas...

aš pridedu maždaug po 3-4 eilių prapynimo į viršų. Esu bandžiusi ir prieš perėjimą, bet geriau mokykitės iš mano klaidų, o ne iš savu biggrin.gif
Atsakyti
Padariau "misraine": ten, kur buvo dugno vyteles, padariuau perejima is 1 vyteles ir po perejimo iskart pridejau po antra. O sonuose iskart dejau dviguba vytele ir perejimas dvigubas.
Naktinis pynimas, kaip ir naktiai istatymai, ne visada patys geriausi. Ir kodel negalejau palaukti patarimo???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 06 lapkričio 2012 - 08:29
sveikutes visos 4u.gif
ziuriu prasideda ziemos sezonas, ir mes vel grystam prie pynimo thumbup.gif

Terra2, noriu paklausti , ar galiu su akriliniais dazais nusidazyti pries pinant? Ar nesukietes per daug ? Aciu is karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 11 06, 12:48)
sveikutes visos  4u.gif 
ziuriu prasideda ziemos sezonas, ir mes vel grystam prie pynimo  thumbup.gif

Terra2, noriu paklausti , ar galiu su akriliniais dazais nusidazyti  pries pinant? Ar nesukietes per daug ? Aciu is karto  4u.gif

Sveika,
oi, nepatarčiau. Privargsit pindama. Aš niekad nebandžiau, bet manau, kad bus neįmanoma pinti. O ir kiek darbo, kol nutepsit vyteles. Man atrodo, kad geriau nupinkit, o paskui dažykit.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 11 06, 15:58)
Aš niekad nebandžiau, bet manau, kad bus neįmanoma pinti.

rusės dažo prieš pindamos.
Tik kai pina, kad suminkštėtų vytelės, jas keliolika sekundžių iki pinant apipurškia vandeniu. Kiek žiūrėjau video, visai gerai gaunasi.

Ir dar man viena mintis kilo: nudažius vyteles prieš pynimą, turėtų būti mažesnė akrilinių dažų išeiga.
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif keleta vyteliu nusidazysiu, pabandymui mirksiukas.gif parasysiu poto kaip sekesi
Atsakyti
Nebesugalvoju ką čia benupinti. Mergaitės duokit idėjų smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti