Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 31, 10:05)
Tai, kad kibiriukas juokingas pas mane  biggrin.gif


O didžiausio šeimyninio puodo neina į trasą paleisti?


Tera, ačiū už foto su tais pagaliukais.. Niekaip anksčiau nesuprasdavau kaip juos įstatyt 4u.gif Beje, gal galit pasufleruoti kokio maždaug ilgio tie pagaliukai? Ar tuos įsivaizduoju, ar dar kokių reik ieškoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaki: 31 spalio 2012 - 14:48
QUOTE(Kvaki @ 2012 10 31, 15:47)
O didžiausio šeimyninio puodo neina į trasą paleisti?
Tera, ačiū už foto su tais pagaliukais.. Niekaip anksčiau nesuprasdavau kaip juos įstatyt  4u.gif Beje, gal galit pasufleruoti kokio maždaug ilgio tie pagaliukai? Ar tuos įsivaizduoju, ar dar kokių reik ieškoti...

aš perku pačius pigiausius po 3Lt už 200vnt. Jie yra 20cm ilgio. Jei reikia ilgesnių, kai pasibaigia tas ilgis, dasidedu papildomai.
Atsakyti
Aprengiau laiptinės kaimynų gėles. Gal ir žiemą bus šilčiau biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Kad as tureciau tokia kaimyne thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 31, 18:11)
Aprengiau laiptinės kaimynų gėles. Gal ir žiemą bus šilčiau biggrin.gif


Niu, koks grožis thumbup.gif

Kaip darot perėjimą nuo dugno į viršų? Piniau dėžei dangtį, ir tas susiaurėjo, reziume - dangtis per mažas doh.gif Manau, kad pereinu neteisingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 31, 19:11)
Aprengiau laiptinės kaimynų gėles.  biggrin.gif

Terra, pirma mintis buvo: "žavu" thumbup.gif
Antra - "o kažin ar ilgai tokios gražios vietoje stovės, ar joms "kojos nepriaugs" mirksiukas.gif Gaila būtų...
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 31, 16:32)
aš perku pačius pigiausius po 3Lt už 200vnt. Jie yra 20cm ilgio. Jei reikia ilgesnių, kai pasibaigia tas ilgis, dasidedu papildomai.

Labas 4u.gif Aš irgi tik pradedanti pinti. Kur perkate tokius pigius pagaliukus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(icma @ 2012 11 01, 06:03)
Labas 4u.gif  Aš irgi tik pradedanti pinti. Kur perkate tokius pigius pagaliukus. Ačiū 4u.gif

taigi čia kepimo iešmukai. maximose ir kt prekybcentriuose jų pilna. O bazėse galima užtikti išvis papigaiskai.

Parduotuvėse taip ir ieškoti: "mediniai kepimo iešmukai"
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 31, 19:11)
Aprengiau laiptinės kaimynų gėles. Gal ir žiemą bus šilčiau biggrin.gif
[url=http://www.radikal.ru][img]http://i062.radikal.ru/1210/27/e43d7e356f20.jpg..

labai grazios formos ir rasto wub.gif
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 31, 20:59)
Terra, pirma mintis buvo: "žavu"  thumbup.gif
Antra - "o kažin ar ilgai tokios gražios vietoje stovės, ar joms "kojos nepriaugs"  mirksiukas.gif Gaila būtų...

ir man antra mintis buvo - pavogs g.gif

taip kad linkime tam vazonui ilgu gyvenimo metu jusu laiptineje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 31, 20:59)
"o kažin ar ilgai tokios gražios vietoje stovės, ar joms "kojos nepriaugs"  mirksiukas.gif Gaila būtų...

QUOTE(Sirvita @ 2012 11 01, 13:01)
labai grazios formos ir rasto wub.gif
ir man antra mintis buvo - pavogs g.gif
taip kad linkime tam vazonui ilgu gyvenimo metu jusu laiptineje  mirksiukas.gif

Jau trys aukštai apipinti. Kituose aukštuose tai po 9-10 mažesni vazonėliai. Patikėkit iš pradžių buvo įgavę kojas mano pintinukai, bet dabar jau kokie metai, tai ramu. Gal manė, kad jie iš karklinių vytelių, o pasisavinę nusivylė laikraštiniais vazonėliais ir liovėsi biggrin.gif
Atsakyti
Oho kokie tikroviški bigsmile.gif atrodo kaip iš vytelių susukti.. Įdomu grybavimui/uogavimui tiktų šie krepšeliai? O kaip vandeniui atsparūs kažkiek ar visai ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gromlinas @ 2012 11 01, 19:56)
Oho kokie tikroviški  bigsmile.gif  atrodo kaip iš vytelių susukti.. Įdomu grybavimui/uogavimui tiktų šie krepšeliai? O kaip vandeniui atsparūs kažkiek ar visai ne?  rolleyes.gif

Vandeniui tai jie atsparūs, tik grybavimui reikia lengvesnio daikto, geriau iš kitokios medžiagos neštis nupintas į mišką.
Lakas ir dažai svorio prideda.
Šituose pintinukuose geriau šiaip laikyti kažką.
Atsakyti