Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Labutės, smagu, kad vis naujų mergaičių prisijungia bigsmile.gif
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 19, 16:36)
Šalia tos vytelės, kuri yra apipinama, aš pridėjau po pagaliuką ir rezultate gaunasi kaip tvirta vytelė. Galima ir į vytelės vidų įkišti tuos pagaliukus, bet tada jau nebeis jų nulaužti, kai bus nupintas reikiamas diametras. O iš šonų aš dėjau po dvi atramines vyteles, susuktas iš gliancinių reklamų. Jos nedažytos, bet labai tvirtos. Tik prieš viršų susmeigiau tos pačios rūšies, kaip ir visas pynimas. Nors galima ir pagaliukus dėti. Kartais aš smaigstau, bet jei pynimo raštas tankesnis ir taip gaunasi pakankamai tvirtai. O dar prieš lakuojant pasidengia lipalu, tai nors per tvorą mėtyk!  lotuliukas.gif

Turiu klausimuką...pinu ir galvoju, kai nupinsiu reikiamo diametro dugną, nukirpsiu medinuką, o kaip jo vietoj vytelei atsirasti? g.gif Ir tie pagaliukai matosi labai:
user posted image
ar juos reiks dažyti, kad ne taip kristų į akį?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 30, 16:20)
Turiu klausimuką...pinu ir galvoju, kai nupinsiu reikiamo diametro dugną, nukirpsiu medinuką, o kaip jo vietoj vytelei atsirasti?  g.gif Ir tie pagaliukai matosi labai:
ar juos reiks dažyti, kad ne taip kristų į akį?

Pagaliukai turi būti kartu su vytelėm. Maždaug taip:
user posted image
Šiaip jie nelabai krenta į akis, bet geriau nudažyti kartu su vytelem. Mano visos nudažytos klasikine ruda spalva . Toj nuotraukoj, dar mano pirmi bandymai tvirtinti dugną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 30, 17:48)
Šiaip jie nelabai krenta į akis, bet geriau nudažyti kartu su vytelem.  Mano visos nudažytos klasikine ruda spalva . Toj nuotraukoj, dar mano pirmi bandymai tvirtinti dugną  blush2.gif

Niu, vadinasi mano pirmas blynas bus prisvilęs. Bet yra dar viena bėda - neturiu jokio pagrindo, pagal ką turėčiau pinti, kad nenukreivoti. Gal yra kokių gudrybių, kaip pasidaryti, nes pirkti dėžę, kad nupinti tokią pačią dėžę, būtų daugiau nei nelogiška.

p.s. aš taip pat norėjau nudažyti rudai, o kas gavosi doh.gif lotuliukas.gif Vyšnią tamsinau juodais dažais ir gavau šlykščiai violetinę wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 30 spalio 2012 - 18:38
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 30, 19:37)
Niu, vadinasi mano pirmas blynas bus prisvilęs. Bet yra dar viena bėda - neturiu jokio pagrindo, pagal ką turėčiau pinti, kad nenukreivoti. Gal yra kokių gudrybių, kaip pasidaryti, nes pirkti dėžę, kad nupinti tokią pačią dėžę, būtų daugiau nei nelogiška.

p.s. aš taip pat norėjau nudažyti rudai, o kas gavosi  doh.gif  lotuliukas.gif Vyšnią tamsinau juodais dažais ir gavau šlykščiai violetinę  wacko.gif

dar viską galit ramiai ištaisyti. Šalia pagaliukų su virbalo pagalba sukaišiokit po vytelę ir visa bėda. O spalva visai įdomiai žiūrisi. Kai nutepsit lipalu ir laku ji pagyvės.
O dėl formų, nesiryžtu ką nors patarti, nes gudrybių jokių neturiu, gal todėl ir išeina viskas kreivai. Nemoku aš pinti, naudojant formas, viskas i š akies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 30, 18:50)
dar viską galit ramiai ištaisyti. Šalia pagaliukų su virbalo pagalba sukaišiokit po vytelę ir visa bėda. O spalva visai įdomiai žiūrisi. Kai nutepsit lipalu ir laku ji pagyvės.
O dėl formų, nesiryžtu ką nors patarti, nes gudrybių jokių neturiu, gal todėl ir išeina viskas kreivai. Nemoku aš pinti, naudojant formas, viskas i š akies smile.gif

Wow, iš akies? blink.gif Tiesi akis! O man siaurėja į viršų...
Atsakyti
Saule Danguje, o kibiro neturi namuose? Gal tiks?
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 10 30, 19:36)
Saule Danguje, o kibiro neturi namuose? Gal tiks?

Turiu, per mažas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 30, 20:58)
Turiu, per mažas  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif patiko atsakymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 30, 20:58)
Turiu, per mažas  biggrin.gif

nu tai tada duju baliona ridenkis biggrin.gif
siaip galvociau kad galima butu is kokio standesnio kartono lapo suriesti zieda reikiamo dydzio g.gif ar koki bliuda "prausiama" imti, praskanuok atidziau namus, gal ka apvalaus rasi
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 30, 21:52)
thumbup.gif    lotuliukas.gif  patiko  atsakymas  mirksiukas.gif

Tai, kad kibiriukas juokingas pas mane biggrin.gif
user posted image

QUOTE(Sirvita @ 2012 10 31, 09:44)
nu tai tada duju baliona ridenkis biggrin.gif
siaip galvociau kad galima butu is kokio standesnio kartono lapo suriesti zieda reikiamo dydzio g.gif ar koki bliuda "prausiama" imti, praskanuok atidziau namus, gal ka apvalaus rasi

lotuliukas.gif dujų balionas pats tas būtų, super patarimas lotuliukas.gif
Bandau ranką lavinti ir vis tiesinu tiesinu, patampau - jau susitaikiau, kad niekam tikęs daiktas gausis irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 31, 11:05)
jau susitaikiau, kad niekam tikęs daiktas gausis  irnesakyk.gif

kodėl niekam tikęs? Vyteles sudėsi ir pritaikysi galų gale, vis kam nors tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 31, 11:05)
Tai, kad kibiriukas juokingas pas mane  biggrin.gif
Bandau ranką lavinti ir vis tiesinu tiesinu, patampau - jau susitaikiau, kad niekam tikęs daiktas gausis  irnesakyk.gif

Atramines vyteles reikia stengtis nežymiai lenkti į savo pusę. O man tai labiausiai padėjo išlaikyti tiesumą šašlykiniai pagaliukai. Jei iš pradžių pinant, juos sukaišioti šalia vytelių, tai laikysis tiesiai. Dabar juos naudoju tik kai noriu tvirtumo didesniame daikte. O pabaigus pinti galima išimti, galima ir palikti.
Atsakyti