Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Terra2, baltai pavydziu jums talento, kruopstumo, darbstumo ir laiko clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 10 25, 12:52)
Terra2, baltai pavydziu jums talento, kruopstumo, darbstumo ir laiko clap_1.gif

mano amžiuje laiko užtenka viskam, o ypač, kas nesusiję su kambarių tvarkymu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
paskaiciau temele ir as uzsikepiau kazka pasigaminti... [radineje stadijoje ir uzsikirtau doh.gif sukti vyteles pradedu nuo kampuko, o baigiant visas popierius man nebe istrizas gaunasi, o vos ne sukasi atgal... nezinau kaip paaiskinti, gal kas pamokys zodziais kur labiau suspausti, o kur labiau laikyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaprizelee @ 2012 10 25, 23:06)
Sveikos merginos  4u.gif
paskaiciau temele ir as uzsikepiau kazka pasigaminti... [radineje stadijoje ir uzsikirtau  doh.gif  sukti vyteles pradedu nuo kampuko, o baigiant visas popierius man nebe istrizas gaunasi, o vos ne sukasi atgal... nezinau kaip paaiskinti, gal kas pamokys zodziais kur labiau suspausti, o kur labiau laikyti?  ax.gif

Sveika,
va čia yra pamokėlė, kaip sukti vyteles.
http://www.youtube.c...p;v=kFpl1Lgh3Rg
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 25, 13:50)
mano amžiuje laiko užtenka viskam, o ypač, kas nesusiję su kambarių tvarkymu lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif vai vai prajuokinot lotuliukas.gif
nu bet pritariu 100 procentu, yra labiau reiksmingu darbu gyvenime nei tarnauti buiciai mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

mano pirmasis bandymas,

sakykite ar nenudazius pinto krepselio jis bent jau metus nepakeis savo isvaizdos ,nes man koloritas grazus gavosi ir visai nenoriu dazyti....ir idomu kaip su dulkemis ,ar i tarpelius dulkiu neprisirinks ,kad bus sunku valyti .....

viena krepselio per tankiai sudejau vertikalias vyteles ,tai buvo sunku pinti ir nelabai dailus gavosi ,o kokio dydzio tarpus geriausia daryti

visai smagus uzsiemimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 29 spalio 2012 - 09:48
QUOTE(ritka68 @ 2012 10 29, 10:41)
..mano pirmasis  bandymas,

sakykite  ar  nenudazius  pinto krepselio  jis  bent jau  metus  nepakeis  savo isvaizdos ,..

liuks thumbup.gif taip ir toliau mirksiukas.gif

laikrastis turi tendencija geltonuoti laikui begant, todel manau kad gerai butu ji nors nulakuoti g.gif
Gal Terra2, dar ka nors patars 4u.gif
Atsakyti
jei krepselio nenoriu dažyt tada kokiu laku geriausia dengti kad spalvos nepakeistų ir lakuojant koki teptuka naudojate ,manau reiktu kuo minkštesnio ,o gal nesvarbu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2012 10 29, 13:24)
jei  krepselio nenoriu dažyt  tada  kokiu  laku  geriausia  dengti  kad spalvos  nepakeistų ir  lakuojant  koki teptuka  naudojate  ,manau  reiktu kuo  minkštesnio ,o gal  nesvarbu g.gif

Sveika,
Spalva tikrai gera gavosi. Teisingai gitapita pastebėjo, kad popierius, jeigu jo neapdirbsit, per laiką nubluks. Jeigu nenorit dažyti, tai sumaišykit lipalą su bespalviu laku ir viską nutepkit. Gausis ir tvirtesnis ir spalva bus užfiksuota. O teptukas tiek dažymui tiek lakavimui turi būti kuo šiurkštesnis. Tik jo pagalba į visus tarpelius vienodai pateks lakas.
Atsakyti
aciu uz pagalba 4u.gif
o idomu kokiu santykiu maisyti lipala ir laka ir del ko dedamas lipalas g.gif

nenorečiau ,kad krepšeliai labai blizgėtų ,tai laka gal imti matini ,jauciu reikes mėginuką pasidaryti ir padažyti pabamdymui
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2012 10 30, 01:55)
aciu uz  pagalba  4u.gif
o  idomu  kokiu santykiu  maisyti lipala ir  laka  ir  del ko dedamas  lipalas  g.gif

nenorečiau ,kad  krepšeliai labai blizgėtų ,tai laka  gal imti  matini ,jauciu reikes mėginuką pasidaryti ir  padažyti pabamdymui

Lipalas duoda tvirtumą, tarsi sucementuoja gaminį. Aš imu vienodą kiekį lipalo ir lako ir viską praskiedžiu trupučiu vandens. Žinoma, niekada nematuoju ir pilu iš akies taip sakant. Imkit pusiau blizgų laką vandens pagrindu, sumaišius su lipalu, gaminys beveik neblizga. Galit pažiūrėti mano albume, kaip atrodo tokiu būdu nutepti pintinukai. Nuotraukose atrodo, kad yra blizgesys, bet natūroje taip nėra - čia matyt mano nesugebėjimas naudotis fotoaparatu verysad.gif
Atsakyti
aciu terra ,bandysiu ....
o nuotraukose blizga nes blicą naudojate .....
Atsakyti