Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Terra2 @ 2012 10 19, 17:36)
Šalia tos vytelės, kuri yra apipinama, aš pridėjau po pagaliuką ir rezultate gaunasi kaip tvirta vytelė. Galima ir į vytelės vidų įkišti tuos pagaliukus, bet tada jau nebeis jų nulaužti, kai bus nupintas reikiamas diametras. O iš šonų aš dėjau po dvi atramines vyteles, susuktas iš gliancinių reklamų. Jos nedažytos, bet labai tvirtos. Tik prieš viršų susmeigiau tos pačios rūšies, kaip ir visas pynimas. Nors galima ir pagaliukus dėti. Kartais aš smaigstau, bet jei pynimo raštas tankesnis ir taip gaunasi pakankamai tvirtai. O dar prieš lakuojant pasidengia lipalu, tai nors per tvorą mėtyk!  lotuliukas.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Mergaitės turiu klausimą, o gal tiksliau prašymą, bet visai ne į temą. Kas gali paaiškinti man nelabai draugaujančiai su technologijos naujovėmis. Mano albume( kur po parašu) anksčiau rodydavo peržiūrėtų nuotraukų skaičių, o dabar neberodo verysad.gif . Ką aš ne taip padariau ir kaip vėl įjungti tą funciją? Jeigu kas gali patarti, būčiau labai dėkinga. Labai atsiprašau, ką papiktins šis mano prašymas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 19, 17:54)
..Mano albume( kur po parašu) anksčiau rodydavo peržiūrėtų nuotraukų skaičių, o dabar neberodo  verysad.gif . Ką aš ne taip padariau ir kaip vėl įjungti tą funciją? ..

"periboras" tikriausiai lotuliukas.gif

o istikro nezinau, tuo albumu nesinaudoju tai ir nustatymu nezinau 4u.gif
Atsakyti
Liaba,
antras mano mėginimas....
user posted imageuser posted image
rankena nesigavo gražiai, nes galvoju, kad per stipriai susuku vyteles, labai jos kietos, nenori klausyti g.gif
Kažkur mačiau, kad su kočėlu pravažiuoja jas. Ar jūs kaip nors minkštinat prieš pynimą?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 22, 13:52)
Liaba,
antras mano mėginimas....
rankena nesigavo gražiai, nes galvoju, kad per stipriai susuku vyteles, labai jos kietos, nenori klausyti  g.gif
Kažkur mačiau, kad su kočėlu pravažiuoja jas. Ar jūs kaip nors minkštinat prieš pynimą?

O kokia pažanga! Super! Toks tvirtokas atrodo.
Atsakyti
Saule danguje, tobuleji milzino zingsniais
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 22, 13:56)
O kokia pažanga! Super! Toks tvirtokas atrodo.

Ačiū 4u.gif aha, kietai pinu, kaip sakai, galiu per tvorą mėtyt lotuliukas.gif

QUOTE(gitapita @ 2012 10 22, 13:59)
Saule danguje, tobuleji milzino zingsniais

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 22 spalio 2012 - 13:05
Sveikutes!
Jau groziu groziu cia pripynet, o as visa vasara darze tupejau ir prie stiklainiu:(
Dabar jau norisi vel pinti kazka, bet reikia pabaigt nebaigtus darbelius dar:) Sakykit prasau kokiu laku lakuojat, nes man vyras dave koki tai pusiau matini, bet nepasakyciau, kad graziai atrodytu nulakavus, jusiskiai darbeliai taip blizga graziai, o maniskiai tai kaip cia pasakius... Jei nesunku parasykit pavadinima lako.
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2012 10 22, 19:40)
Sveikutes!
Jau groziu groziu cia pripynet, o as visa vasara darze tupejau ir prie stiklainiu:(
Dabar jau norisi vel pinti kazka, bet reikia pabaigt nebaigtus darbelius dar:) Sakykit prasau kokiu laku lakuojat, nes man vyras dave koki tai pusiau matini, bet nepasakyciau, kad graziai atrodytu nulakavus, jusiskiai darbeliai taip blizga graziai, o maniskiai tai kaip cia pasakius... Jei nesunku parasykit pavadinima lako.

Sveika,
aš lakuoju su EKOAKVA. Tai pusiau blizgus lakas vandens pagrindu. Bet dėl tvirtumo, o gal ir laiko taupymo sumetimais, lakuoju taip sakant trys viename biggrin.gif . o tai reiškia, kad laką maišau su lipalu ir vandeniu. Gal blizgumo ir trūksta, bet užtat greitai ir tvirtai. Anksčiau, tai pirma nutepdavau su lipalu, o paskui lakuodavau. Buvo laiko gaišinimas, o rezultatas tas pats
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 23, 08:13)
Sveika,
aš lakuoju su EKOAKVA. Tai pusiau blizgus lakas vandens pagrindu. Bet dėl tvirtumo, o gal ir  laiko taupymo sumetimais, lakuoju taip sakant trys viename biggrin.gif . o tai reiškia, kad laką maišau su lipalu ir vandeniu. Gal blizgumo ir trūksta, bet užtat greitai ir tvirtai. Anksčiau, tai pirma nutepdavau su lipalu, o paskui lakuodavau. Buvo laiko gaišinimas, o rezultatas tas pats

as irgi sita laka naudoju 4u.gif

ale aciu uz patarima, vat cia tai geras budas laiko ir darbo sutaupymui thumbup.gif
kokiu santykiu maisai?
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 23, 08:13)
Sveika,
aš lakuoju su EKOAKVA. Tai pusiau blizgus lakas vandens pagrindu. Bet dėl tvirtumo, o gal ir  laiko taupymo sumetimais, lakuoju taip sakant trys viename biggrin.gif . o tai reiškia, kad laką maišau su lipalu ir vandeniu. Gal blizgumo ir trūksta, bet užtat greitai ir tvirtai. Anksčiau, tai pirma nutepdavau su lipalu, o paskui lakuodavau. Buvo laiko gaišinimas, o rezultatas tas pats

anksciau bandziau lakuoti EKOAKVA su vandeniu, tai toks lipnus pavirsius likdavo, todel pradejau lakuoti medienai skirtu laku.
Jeigu nepaslaptis, maisant su lipalu sita laka (ir su vandeniu) - pavirsius gaunasi nelipnus? Tarkim galima tokioje dezeje laikyti siulus taip kad viduje deze neapliptu pukais ir kad balti siulai neissiteptu ?
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 10 23, 11:35)
anksciau bandziau lakuoti EKOAKVA su vandeniu, tai toks lipnus pavirsius likdavo, todel pradejau lakuoti medienai skirtu laku.

pala pala... EKOAKVA juk skirtas lakuoti medienai. Mes jį dekupažui naudojome. Juo galima lakuoti ir baldus, ir net grindis.

Jei tau ilgam lieka lipnus paviršius, tada nepilnai išdžiovintas. Jei skiestas su vandeniu, gali ilgai garuoti skystis, kol liks pats lakas.
Arba ... naudojai ne vandens pagrindu, o vaitspiritinį, kuris su vandeniu nesimaišo, ir laaaabai ilgai džiūsta (ir stipriai smirda). Jei netyčia supainiojai, galėjai pasidaryti "dinamitą", bet super "ilgai grojantį" džiūvimo prasme.
Pabandyk arba pastatyti ilgokai prie radiatoriaus, arba su plaukų fenu kokį plotelį padžiovink ir pažiūrėk kaip keisis rezultatas.

EKOAKVA yra dviejų rūšių: blizgus ir matinis. Jei norite blizgaus, tokį ir pirkite, jei matinio - reikia gerai išmaišyti, kad dugne nusėdę dalelytės tolygiai pasiskirstytų visame lake.
Neišmaišius, pradžioje lakuojant iš indelio lakas bus skystokas, vėliau indelio dugne rasite tokią "košės" pavidalo nepanaudojamą kaip pienas drumzliną masę.

Panos,. dideliausias prašymas -

nekartokite ankstesnių žinučių kaip ištisų "paklodžių".

Pratrinkite ir palikite tik tą teksto dalį, į kurią atsakote. Mus moderatorės jau dėl to įspėjo.
Kodėl taip nedaryti? Kieno lėtas internetas, tiesiog negali dalyvauti forume dėl perkrovimo. Neatsidaro puslapiai doh.gif
Dėl tos pačios priežasties neleidžiama dėti forume dideles nuotraukas - jos tiesiog "sustabdo" lėtą internetą.
Kai rašote žinutes-atsakymus, pasitikrinkite ką parašėte pirmiausia paspaudusios ne "Atsakyti", bet "Peržiūrėti žinutę". Pamatysite vaizdą, koks atrodytų ją įkėlus forume, ir pataisykite ką reikia.

Ir aš dariau tas pačias klaidas, irgi nemokėjau, ir mane pamokė kažkas kai pradėjau forume rašyti. Nemokėjimas - ne nusikaltimas, išmokti galima visada.
Pamatysit - pačioms bus geriau ir skaityti, ir rasti informaciją. wub.gif
Atsakyti