Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 17, 17:34)
Sveikutės, darbštuolės. Esu naujokė ir iki begalybės susižavėjusi Jūsų darbeliais, seilė tįsta kaip noriu pati išbandyti  bigsmile.gif
Klausimėlis...norėčiau nupinti skalbiniams dėžę, tik galvoju ar ne per drąsiai čia užsimojau kaip pirmam blynui?  g.gif Be to, ko gero reikia tokio daikto panašaus į norimą rezultatą, kad apipinti, nes pačiai formos išlaikyti nepavyks...
Patarkit, prašau, nuo ko pradėti, kad nenusivilti ir nenukabinti nosies.
Atsiprašau, jei kartojuosi, bet viliuosi, kad atsiras kantrių ir padės pradedančiajai  ax.gif

Sveika,
labai teisingai pastebėjo nuotaikinga, kad reiktų pradėti nuo mažesnių darbelių. Nuo savęs norėčiau patarti, jei iš vis dar nieko nesate pynusi, tai iš vis geriausia mokykla yra apvalūs pintinukai. Nors ką gali žinoti, gal jums iškarto pavyks ir didesnis darbelis. Juk ne visi tokie , kaip , kad aš buvau visiška žioplė. Nors tiesą sakant, kvadratiniai, stačiakampiai pintinukai man iki šiol sunkiausiai gaunasi. Bandykit, tikiuosi, kad jums viskas pavyks, juk svarbu norėti.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 18, 07:49)
Sveika,
labai teisingai pastebėjo nuotaikinga, kad reiktų pradėti nuo mažesnių darbelių. Nuo savęs norėčiau patarti, jei iš vis dar nieko nesate pynusi, tai iš vis geriausia mokykla yra apvalūs pintinukai. Nors ką gali žinoti, gal jums iškarto pavyks ir didesnis darbelis. Juk ne visi tokie , kaip , kad aš buvau visiška žioplė. Nors tiesą sakant, kvadratiniai, stačiakampiai pintinukai man iki šiol sunkiausiai gaunasi. Bandykit, tikiuosi, kad jums viskas pavyks, juk svarbu norėti.


pritarciau, kad reiktu nuo mazesnio pradeti.
Mano argumentas kodel - pirmieji darbeliai buna skysti, nesugula taip arti viena kitos vyteles, gal kad baisu jas niurkyti zynant kad tai popierius ir gali plysti, nezn, bet ka mokinau tai pirmieji darbeliai tikrai reti buna, g.gif o gal as cia nekokia mokytoja istikro biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, mielosios už patarimus 4u.gif Prisivijau vakar šiek tiek laikraštukų, pradėsiu nuo mažos apvalios dėžutės. Gal išdrįsiu pasirodyt, kaip gaunasi, ar nesigauna rolleyes.gif
Atsakyti
Terra, kaip įdomu smile.gif))
Kai aš pirmus pradėjau pinti kvadratinius, jie man gaunasi geriausiai g.gif
Matomai čia nuo kokio visgi pynėjos asmeninio psichologinio niuanso priklauso. blink.gif


O va apvalūs man - na sudėtingesnis "miškas" ir gana. Ir nemėgstu juos pinti, ir jie man namuose "nerandantys vietos" daiktai gaunasi.
Atsakyti
Terra 2, tokiais groziais suviliosite ir mane griebtis krepsio.
Saule danguje, pinkit pinkit ir "nepasveikit nuo sios ligos" rolleyes.gif
Maniskiai
user posted image
user posted image
user posted image
Tas pirmasis tai krepsys turejo gautis. Deja deja... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 18 spalio 2012 - 09:17
QUOTE(gitapita @ 2012 10 18, 10:16)
Maniskiai
Tas pirmasis tai krepsys turejo gautis. Deja deja... lotuliukas.gif

Oooo, kaip spalvinga! O kodėl nesigavo krepšys? Reikėjo aukštesnį padaryti ir rankenas iš šonų. Ir forma visai gera išlaikyta. Tai kodėl nebenorėjot krepšio?
Papildyta:
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 16, 14:24)
biggrin.gif  grybai tai jau baigesi

netiesa, kad grybai baigėsi lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Man forma suskersavo. Be to vyteles geltonos baigesi. Todel ir gavosi, kas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 18, 13:48)
..netiesa, kad grybai baigėsi  lotuliukas.gif
[.


vajeee thumbup.gif kaip grazu
darzeliai ir mokyklos uz tokius darbelius oj kaip dekotu,
ale tai ideja bigsmile.gif skolinsiuos 4u.gif zaliu dazu turiu
o grybo kotas kaip kiausinis, ar kaip vamzdelis - uzdaras ar ne? g.gif

sraigyte kokia fainuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 18, 18:30)
vajeee thumbup.gif kaip grazu
darzeliai ir mokyklos uz tokius darbelius oj kaip dekotu,
ale tai ideja  bigsmile.gif  skolinsiuos 4u.gif zaliu dazu turiu
o grybo kotas kaip kiausinis, ar kaip vamzdelis - uzdaras ar ne? g.gif

sraigyte kokia fainuole wub.gif

jei pas mus būtų darželių, kurie norėtų pintinukų, tai mielai pridovanočiau, nes jau visas balkonas užverstas pintinukais lotuliukas.gif
O grybo kotai tuščiaviduriai - specialiai dariau, kad būtų galima kokį siupriza viduje paslėpti.
Atsakyti
Rodausi ir aš su pirmu darbeliu ax.gif Kiek kreivokas gavosi, nenaudojau jokio pagrindo, bet rezultatu esu patenkinta biggrin.gif user posted image
...tiesa, tik bebaigiant pinti, pastebėjau, kad ne taip pinu doh.gif Pradėjau paduką, pagal šią nuorodą ir šonus piniau taip pat dvigubu pynimu, neturiu žalio supratimo, ar taip daroma blush2.gif Tik vėliau pamačiau, kad jūsų darbeliai pinami perkišant vieną vytelę...
Atsakyti
Labutės,
ačiū už padrąsinimą 4u.gif Pinti nerealiai patiko thumbup.gif
QUOTE(Terra2 @ 2011 04 13, 14:21)
Sveikutės,
nupyniau didžiulį daiktą skalbiniams. Tik dar reiktų pasiūti medžiaginį įvalką.
user posted image
Į dėžės dugną ir į dangtį dėjau bambukinius šašlykinius pagaliukus. Jų visai nesimato, nes dėjosi prie atraminių vytelių ir buvo apipinti, o stiprumo labai priduoda.

Gal galite plačiau paaiškinti kaip tie bambukiniai pagaliukai dedasi, nelabai supratau blush2.gif O pačios dėžės tvirtumui nereikia pagaliukų šonuose?
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 19, 17:19)
Labutės,
ačiū už padrąsinimą  4u.gif Pinti nerealiai patiko  thumbup.gif

Gal galite plačiau paaiškinti kaip tie bambukiniai pagaliukai dedasi, nelabai supratau  blush2.gif O pačios dėžės tvirtumui nereikia pagaliukų šonuose?

Šalia tos vytelės, kuri yra apipinama, aš pridėjau po pagaliuką ir rezultate gaunasi kaip tvirta vytelė. Galima ir į vytelės vidų įkišti tuos pagaliukus, bet tada jau nebeis jų nulaužti, kai bus nupintas reikiamas diametras. O iš šonų aš dėjau po dvi atramines vyteles, susuktas iš gliancinių reklamų. Jos nedažytos, bet labai tvirtos. Tik prieš viršų susmeigiau tos pačios rūšies, kaip ir visas pynimas. Nors galima ir pagaliukus dėti. Kartais aš smaigstau, bet jei pynimo raštas tankesnis ir taip gaunasi pakankamai tvirtai. O dar prieš lakuojant pasidengia lipalu, tai nors per tvorą mėtyk! lotuliukas.gif
Atsakyti