Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Terra 2, jus aukstumoj, kaip visada. Man seile istyso pamacius pintinele. thumbup.gif Jau seniai noriu tokia isbandyti. Buvau pradejusi pinti, bet formos neislaikiau. Nulakuosiu, pasirodysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 10 11, 09:51)
nu jau, nu jau.

aciu. Tos rankenos pirmas pabandymas. Tikiuosi, toliau dailiau gausis.

QUOTE(gitapita @ 2012 10 11, 13:03)
Jau seniai noriu tokia isbandyti. Buvau pradejusi pinti, bet formos neislaikiau. Nulakuosiu, pasirodysiu lotuliukas.gif

lauksim!
Atsakyti
Sveikutės!
man užėjo krepšių pynimo bumas! biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 16, 14:08)
Sveikutės!
man užėjo krepšių pynimo bumas!  biggrin.gif
..

biggrin.gif grybai tai jau baigesi

ir as emiausi vieno darbelio - laikrastines drauge nori smile.gif
Atsakyti
Terra2,nu Jus tai saunuole uztenka pamatyti akies krasteliu darbelio foto ir jau zinau,kad cia Jusu darbelis. 4u.gif
Manes laukia,kelios dezes,bet kazkaip nera ikvepimo blush2.gif aisku pradeciau uzsikabinciau,bet va ta pradzia mane sustabdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2012 10 16, 20:49)
Manes laukia,kelios dezes,bet kazkaip nera ikvepimo blush2.gif aisku pradeciau uzsikabinciau,bet va ta pradzia mane sustabdo doh.gif

doh.gif ir man tas pats... Be to namuose klaikiai šalta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2012 10 16, 20:49)
Terra2,nu Jus tai saunuole uztenka pamatyti akies krasteliu darbelio foto ir jau zinau,kad cia Jusu darbelis. 4u.gif
Manes laukia,kelios dezes,bet kazkaip nera ikvepimo blush2.gif aisku pradeciau uzsikabinciau,bet va ta pradzia mane sustabdo doh.gif

Matau, kad psichologiškai veikia pynimo pradžia. O aš kai pradedu pinti, tai dar nežinau, ką noriu nupinti ir kas geriausiai išeitų. Tai va, kai pradedu pinti, tai ir pradedu galvoti, ką čia nupynus. O be pynimo, aš jau ligonis biggrin.gif
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 16, 23:24)
doh.gif  ir man tas pats... Be to namuose klaikiai šalta verysad.gif

Kad šalta, tai tiesa!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 16, 14:08)
Sveikutės!
man užėjo krepšių pynimo bumas!  biggrin.gif

Labai grazu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, darbštuolės. Esu naujokė ir iki begalybės susižavėjusi Jūsų darbeliais, seilė tįsta kaip noriu pati išbandyti bigsmile.gif
Klausimėlis...norėčiau nupinti skalbiniams dėžę, tik galvoju ar ne per drąsiai čia užsimojau kaip pirmam blynui? g.gif Be to, ko gero reikia tokio daikto panašaus į norimą rezultatą, kad apipinti, nes pačiai formos išlaikyti nepavyks...
Patarkit, prašau, nuo ko pradėti, kad nenusivilti ir nenukabinti nosies.
Atsiprašau, jei kartojuosi, bet viliuosi, kad atsiras kantrių ir padės pradedančiajai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 16, 23:24)
doh.gif  ir man tas pats... Be to namuose klaikiai šalta verysad.gif

Pas mus jau silta tai tikrai malonu,pinti noreciau,bet kartais nera nei ikvepimo ir sveikatos,nes esu nestuke.gif ,o dar turiu nulinuke,kuriai reikia pagalbos su visokiais mokyklos prejektukais kur reikia fantazijos lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2012 10 17, 17:34)
Sveikutės, darbštuolės. Esu naujokė ir iki begalybės susižavėjusi Jūsų darbeliais, ......
Patarkit, prašau, nuo ko pradėti, kad nenusivilti ir nenukabinti nosies.

drinks_cheers.gif sveika atvykusi į palatą doh.gif lotuliukas.gif

Jei mano patarimas duos naudos, pirmiausia save išbandyk su mažesniais daikteliais, nes pynime reikia "ranką atgroti", nes bandydama pirmu pinti didelį kažin ar suvaldysi. Nusipink kokias namines dėželes susidėjimui, pajausk kaip kampai pinasi (juos vien teoriškai neįvaldysi, praktika būtina) pabandyk kelis tų kampukų variantus , skirtingus pynimo raštus ir būdus.

Skalbinių dėžė - "monstriukas" naujokei. Reikės sugalvoti ką kaip pagrindą apipinti, kad formą išlaikytum pindama.

Taip kad nekantriai laukiam tavo pirmų nedidukių dėželių foto wub.gif
Papildyta:
QUOTE(just me @ 2012 10 17, 18:56)
esu nestuke.gif


Mamačka, sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif labai smagi žinia bigsmile.gif

QUOTE
  turiu nulinuke,kuriai reikia pagalbos su visokiais mokyklos prejektukais

o mano namuose kėblinėja ... įsimylėjęs dešimtokas doh.gif , patikėk - kiekvienas santykių su panele niuansas atsispindi moksluose (trejetukai ir žemiau) ir naminiame bosiniame maurojime (mutantinis balsas) ,dabar matau kad pykstasi... doh.gif g.gif
Atsakyti

Papildyta:
Mamačka, sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif labai smagi žinia bigsmile.gif
o mano namuose kėblinėja ... įsimylėjęs dešimtokas doh.gif , patikėk - kiekvienas santykių su panele niuansas atsispindi moksluose (trejetukai ir žemiau) ir naminiame bosiniame maurojime (mutantinis balsas) ,dabar matau kad pykstasi... doh.gif g.gif
[/quote]
Ačius,o dėl dešimtoko meilės tai užjaučiu,nes tų meilių manau bus dar ne viena biggrin.gif kantrybės jums 4u.gif
Atsakyti