Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(gitapita @ 2012 09 13, 09:32)
Terra2, tavo ivertinimas man labai svarbus. Aciu.
Dangti, kaip ir dugna, pyniau is vyteliu su iesmeliais. Tik is dangcio nupynusi nuemiau juos. Galvoju, reikia dazant vyteles tokia pat spalva padazyti ir iesmelius, tada jie nesvies tarpeliuose.
Dar turiu daug problemu su padengimu klijais ir lakavimu. Negraziai man gaunasi, matosi likuciai tarpeliuose.

Taip, iešmelius reikia nusidažyti iš anksto, bent aš taip darau. Kai dažau vyteles, dažau ir iešmelius. Paskutiniu metu turėjau problemų su laku. Nors visada perku tą patį laką, bet paskutinė partija kažkokia nevykusi pasitaikė, nulakavus, kažkokie lipnūs pintinukai gaudavosi, netgi praėjus daug laiko po lakavimo. Tai dabar išbandžiau laką maišyti su PVA klijais (50x50). Ir greičiau ir kokybiškiau gaunasi. Problema išnyko.
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 17 rugsėjo 2012 - 11:26
Užsikrėčiau pynimu iš laikraščių biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaika-niznaika @ 2012 09 20, 10:04)
Užsikrėčiau pynimu iš laikraščių  biggrin.gif

Oi, kaip man patinka tokie "ligoniai" ! 4u.gif
Papildyta:
nupyniau tokį mažą namelį mažam katinėliui, bet ir mano dičkis katinas tilpo ir išbandė
user posted image
O čia guolis katinui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 09 17, 12:24)
user posted image

fotkini su telefonu? Labai prarandi vaizdo kokybę sad.gif

O kas tai? Kokia daikto paskirtis? Nuotraukos jos neatskleidžia (ir vaizdas "nuplaukęs" fotografijos "dėka"). Gal gali pakomentuoti?

Terra, katinėliams rojų vėl kuri? Smagūs tie taviškės kūrybos gultukai / krepšiukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 09 27, 17:28)
O kas tai? Kokia daikto paskirtis? Nuotraukos jos neatskleidžia (ir vaizdas "nuplaukęs" fotografijos "dėka"). Gal gali pakomentuoti?

Aciu uz kritika, bandysiu pasitempti:)
Jau rado savo paskirti:) sudejau siulus ir kitas rankdarbiu medziagas:)
user posted image
dezute pinta is reklamu, poto nudazyta emulsiniais dazais, todel pries lakuojant nutepiau skiestu lipalu - kad maziau lako sunaudotu .. ir nulakuota:)


O si pinta anksciau, ji is sieniniu tapetu, dabar joje glaudziasi reklamos:)
user posted image
user posted image


Terra2
Grazu! Jusu katinelis-grazuolelis turbut labai mylimas ir laimingas:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 28 rugsėjo 2012 - 12:04
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 09 28, 13:00)
Aciu uz kritika, bandysiu pasitempti:)
Jau rado savo paskirti:) sudejau siulus ir kitas rankdarbiu medziagas:)
..O si pinta anksciau, ji is sieniniu tapetu, dabar joje glaudziasi reklamos:)
..


man tai keista tas isplatejimas atrodo g.gif

O vat tapetine dezute super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2012 09 28, 13:00)

kaip man gražu tos dantytos pynutės. Bet kiek bandziau, na nesigauna ir viskas.
O, katinėlis turi erdvesnį namą, tą tik išbandė ir nuėjo į savo apartamentus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 09 28, 14:22)
kaip man gražu tos dantytos pynutės. Bet kiek bandziau, na nesigauna ir viskas.
O, katinėlis turi erdvesnį namą, tą tik išbandė ir nuėjo į savo apartamentus biggrin.gif

Na man irgi dantukai dar "neikandami". Gal bandom kartu juos iveikti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes,
Gal kas Vilniuje galetu pagaminti tokia deze, tik didele ir su dangciu. Pamusalo viduje gali ir nebuti. Lauksiu i AZ. Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enigm@: 29 rugsėjo 2012 - 14:57
Sveikutės,
nenorėjau nieko rodyti, nes jau tur būt nusibodo mano monotoniški darbai, bet reikia judinti temą.
Taigi, va mano laikraštinukai
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 10 10, 17:27)
Sveikutės,
nenorėjau nieko rodyti, nes jau tur būt nusibodo mano  monotoniški darbai, bet reikia judinti temą.
..

nu jau, nu jau.
Butinai rodykites, pvz rudajam krepsyje atkreipiau demesi i nuostabiai dailiai nupinta rankena, tokios dar nebuvau maciusi. Reiskia ji etikrai nera monotoniski.

toliau kaip tas rastas gaunasi, man velgi nezinoma. todel tikrai smalsu ziureti i jusu darbelius mirksiukas.gif
Atsakyti