Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

Sveikos darbštuolės.Tik antradienį atradau tokį dalyką, kaip pynimas iš laikraščių.Ir likau sužavėta.Labai norėjosi išbandyt.Ir va kas gavosi
user posted image

reikia dar nudažyti.Bet čia dar reikės pasiskaitynėt apie šį procesą,nes niekada nieko bendro su dažais nesu turėjusi.
Atsakyti
QUOTE(zaika-niznaika @ 2012 09 06, 13:32)
...Tik antradienį atradau tokį dalyką, kaip pynimas iš laikraščių....Labai norėjosi išbandyt.Ir va kas gavosi
...

sauniai thumbup.gif

o ta ideja kur prie lovos sukti ritiniai gal ir panaudoti reiks g.gif turiu viena siena "nuoga"
Atsakyti
[quote=zaika-niznaika,2012 09 06, 14:32]
Sveikos darbštuolės.Tik antradienį atradau tokį dalyką, kaip pynimas iš laikraščių.Ir likau sužavėta.Labai norėjosi išbandyt.Ir va kas gavosi

Simpatiškas pintinukas thumbup.gif
Atsakyti
Netikėtas derinukas: seni džinsai ir laikraštinis pynimas thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Kaip įdomiai atrodo, tik niekaip negaliu suprasti kaip ten padaryta g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 12 rugsėjo 2012 - 08:30
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 09 10, 21:51)
Kaip įdomiai atrodo, tik niekaip negaliu suprasti kaip ten padaryta  g.gif

manau, kad nupintas, nudažytas ir tada priklijuota iškarpyta džinsinė dalis.
Pasididinus matosi kad ten tikrai audinys.
Tik man vaizdą prastina tos pintos petnešos. jei jos irgi džinsinės būtų, kaip rankenų funkciją atliktų puikiai, ir suteiktų darbeliui daaaaug daugiau grakštumo.
Beje - superinė idėja buteliams sudėti (gali būti ir dovana piršliui ar kažkam kitam, spalva - dalykas keičiamas).

Įsivaizduoju medžiotojui ar kokiam žvejui mėgėjui ... kamufliažinį variantą smile.gif)


Gitapita, labai gražus krepšiukas thumbup.gif

O aš tik vytelių prisirušusi, ir niekaip per konservavimus neužtenku laiko pinti. Matomai laukiu ilgų rudens ir žiemos vakarų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 12 rugsėjo 2012 - 08:57
QUOTE(gitapita @ 2012 09 12, 09:14)

OOO! kaip gražu! Labai kruopščiai nupinta. Ar dangtis tik iš vytelių ar kartonas apipintas?
Atsakyti
Terra2, tavo ivertinimas man labai svarbus. Aciu.
Dangti, kaip ir dugna, pyniau is vyteliu su iesmeliais. Tik is dangcio nupynusi nuemiau juos. Galvoju, reikia dazant vyteles tokia pat spalva padazyti ir iesmelius, tada jie nesvies tarpeliuose.
Dar turiu daug problemu su padengimu klijais ir lakavimu. Negraziai man gaunasi, matosi likuciai tarpeliuose.
Atsakyti
Gitapita, aukstas pilotazas thumbup.gif
as tai tokiu sudetingesniu darbu nesiimu blush2.gif
Atsakyti
Kokia kruopščiai nupinta dėžutė! ŠAUNUOLĖ! thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Nuotaikinga,2012 09 10, 00:19]
Netikėtas derinukas: seni džinsai ir laikraštinis pynimas thumbup.gif

Labai išradinga ir gražu. Jaučiasi, kad žmogus su fantazija geruose santykiuose. clap.gif thumbup.gif
Atsakyti