Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(Vijora @ 2012 08 12, 12:14)
sveikos.pabandziau ir as pinti..aisku,man cia sleptis po lapais reiktu,bet visgi pasirodysiu savo pirmuosius''menus''

http://public.fotki....isvalaikis.html

http://public.fotki....i/sam-0087.html


Gražios ir linksmos dėžutės, man tai ta su kenpiniuku superinė thumbup.gif Mano vaikas pamatytų, tai spirgėtų kol nenupinčiau ir jam tokios (kempiniuko gerbėjas).
Tikrai viską rodykis ką nupini biggrin.gif

Aš taip pat jau ruošiuosi pasirodyti, tik niekaip nerandu laiko pabaigti - agurkai, kompotai pirmoje eilėje laisvalaikį suryja blush2.gif
Atsakyti
Laukiam rudens, kada vel atsigaus temuke. thumbup.gif
Terra 2, perziurejau naujus tavo darbelius albume. Kaip viskas grazu, lygus pynimas, skoningos spalvos.
Atsakyti
Maza dezute maziems daikteliams smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 29 rugpjūčio 2012 - 12:26
QUOTE(jauna mamytė @ 2012 08 28, 10:56)
Gražios ir linksmos dėžutės, man tai ta su kenpiniuku superinė  thumbup.gif Mano vaikas pamatytų, tai spirgėtų kol nenupinčiau ir jam tokios (kempiniuko gerbėjas).
Tikrai viską rodykis ką nupini  biggrin.gif

Aš taip pat jau ruošiuosi pasirodyti, tik niekaip nerandu laiko pabaigti - agurkai, kompotai pirmoje eilėje laisvalaikį suryja  blush2.gif

va va, pirmiau as jas tik nudazius buvau,o po to uzmaciau spintelej kruva nuo dickes gimtadienio likusiu kempiniuko serveteliu.Liuks pritaikiau ax.gif
gitapita,labai kruopstus darbas,man taip nesigauna g.gif Kampai tokie islaike forma,grazu 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai, užkabino, reikės pabandyt smile.gif. Tik norėjau paklaust, kaip tokios dėžutės "draugauja" su drėgme? Tarkim jei vonioj laikyčiau, kur kartais ir apsitaškytų ir šiaip drėgmės gautų, ar neištiš? mirksiukas.gif Atleiskit, jei klausimas kvailas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gincaryce: 04 rugsėjo 2012 - 13:15
Kad "draugautų" (tiksliau minimaliai toleruotų) drėgmę, jas reikia gerai nulakuoti laku.
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 04, 14:14)
Labai gražūs darbeliai, užkabino, reikės pabandyt  smile.gif. Tik norėjau paklaust, kaip tokios dėžutės "draugauja" su drėgme? Tarkim jei vonioj laikyčiau, kur kartais ir apsitaškytų ir šiaip drėgmės gautų, ar neištiš?  mirksiukas.gif Atleiskit, jei klausimas kvailas  4u.gif

Jeigu dažysit su akriliniais dažais, tai gali ir po dušu maudytis pintinukai biggrin.gif
Išbandyta!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 09 04, 14:45)
Jeigu dažysit su akriliniais dažais, tai gali ir po dušu maudytis pintinukai biggrin.gif
Išbandyta!


O kaip Jūs išplaunate teptukus nuo akrilinių dažų? Nes po mano pasipeckeliojimo šiais dažais, jie stovi kampe. Mat kiekvienai spalvai reikėjo atskiro teptuko, o po viso proceso teptukai iškeliavo į šiukšliną, nes išplaut neįmanoma...
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 04, 14:54)
O kaip Jūs išplaunate teptukus nuo akrilinių dažų? Nes po mano pasipeckeliojimo šiais dažais, jie stovi kampe. Mat kiekvienai spalvai reikėjo atskiro teptuko, o po viso proceso teptukai iškeliavo į šiukšliną, nes išplaut neįmanoma...

labai normaliai g.gif nei vieno neteko ismesti
su siltu muilinu vandeniu plaunu
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 09 04, 15:54)
O kaip Jūs išplaunate teptukus nuo akrilinių dažų? Nes po mano pasipeckeliojimo šiais dažais, jie stovi kampe. Mat kiekvienai spalvai reikėjo atskiro teptuko, o po viso proceso teptukai iškeliavo į šiukšliną, nes išplaut neįmanoma...

akriliniai???????????????????????????? g.gif
arba kažką painioji, arba ... neteisingi dažai.

Kam akrilui kalnas teptukų atskiroms spalvoms, jei yra toks dalykas kaip vanduo?
Padažei kažką, išplovei kokiame sloikutyje (prieš tai į karštoką vandenuką kokio indų ploviklio įpylusi, išbandytas dalykas, pasiteisino dekupažinant super super), ir nusausini su popieriniu rankšluosčiu.

Tada kita spalva, ir vėl tas pats procesas. mirksiukas.gif Aprašyti ilgiau užtruko nei padaroma realybėje.

Jei sausus padedi kažkuriam laikui, akrilas polimerizuojasi, drėgmė išdžiūsta ir jis sukietėja. Tada ir tai dar yra šansas teptukus karštame vandenyje pamirkius, su vaitspiritu išplauti.

Bet dar kartą sakau: dažydama su akriliniais dažais, visada greta turėk stiklainį su vandeniu ir jei ilgiau nei 10 minučių nedažysi, merk teptuką į vandenuką. Kai įprasi - bus pats paprasčiausias normalus veiksmas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 09 04, 20:36)
akriliniai????????????????????????????  g.gif 
arba kažką painioji, arba ... neteisingi dažai.

Kam akrilui kalnas teptukų atskiroms spalvoms, jei yra toks dalykas kaip vanduo?
Padažei kažką, išplovei kokiame sloikutyje (prieš tai į karštoką vandenuką kokio indų ploviklio įpylusi, išbandytas dalykas, pasiteisino dekupažinant super super), ir nusausini su popieriniu rankšluosčiu.

Tada kita spalva, ir vėl tas pats procesas.  mirksiukas.gif  Aprašyti ilgiau užtruko nei padaroma realybėje.

Jei sausus padedi kažkuriam laikui, akrilas polimerizuojasi, drėgmė išdžiūsta ir jis sukietėja. Tada ir tai dar yra šansas teptukus karštame vandenyje pamirkius, su vaitspiritu išplauti.

Bet dar kartą sakau: dažydama su akriliniais dažais, visada greta turėk stiklainį su
vandeniu ir jei ilgiau nei 10 minučių nedažysi, merk teptuką į vandenuką. Kai įprasi - bus pats paprasčiausias normalus veiksmas.  thumbup.gif


Kalnas teptukų tam ir buvo reikalingas, kad nėjo išskalaut ir po tamesnės spalvos šviesi išėjo murzina rolleyes.gif. Bet muilo nei ploviklio nepyliau į vandenį... Gal dažai kokie blogi ar kas, nes man nesisekė blush2.gif. Bet čia ne esmė. Jau pradedu kaupt laikraščius ir savaitgali bandysiu užsiimt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gincaryce: 05 rugsėjo 2012 - 07:20
Gal ne itema...

Bet radau kaip is laikrasciu galima papuosti siena.

Man labai patiko. Ir daug darbo nereikalauja.
user posted image

Procesa ziurime cia: http://www.rankdarbi...enu-papuosimas/

Atsakyti