Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

QUOTE(gitapita @ 2012 06 25, 13:25)
Rutele, as didziausia pasidariau pamersu dezes dydzio. Nulakavau ir ji tikrai tvirta. Galvoju ir zaislams tokia tiktu.

nu tai reik megint, o kaip dugna?
Atsakyti
Galima pinti, galima is kartono. O ant dugno galima priklijuoti paminkstinimus, kokius ant kedziu koju klijuoja, kad nebraizytu grindu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 25 birželio 2012 - 12:57
QUOTE(Rutele_S @ 2012 06 25, 13:09)
Laba diena, kokios jus saunuoles, tiek graziu darbeliu pamaciau  4u.gif
Noriu paklausti ar pakankamai tvirtos gaunasi dezutes? Kazin vaiku zaislams laikyti, patvarumo uzteks? Juk vistiek bus ir ant zemes numesta, ir kaip isivaizduoju zaislai ''pagrusti'' ne tik kad graziai sustatyti... Visai noreciau pameginti kokia sumeistrauti tik vat, reikia nemazos, bent 50 litru kazkur, tai gal ji nebus tvirta...?

Sveika,
jei jau esate ką nors pynusi, tai nesunkiai nupinsite ir didelę dėžę. Bet jei dar ranka nėra gerai įgudusi, tai geriau pinkit apvalią dėžę. Atramines vyteles dėkit po dvi ir tvirčiau bus, jei jos bus iš gliancinio ( reklamų ar žurnalų) popieriaus. Dėl tvirtumo galima šalia atraminių vytelių pridėti po šašlykinį pagaliuką, tada bus su tikra garantija.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 06 25, 17:21)
Sveika,
jei jau esate ką nors pynusi, tai nesunkiai nupinsite ir didelę dėžę. Bet jei dar ranka nėra gerai įgudusi, tai geriau pinkit apvalią dėžę. Atramines vyteles dėkit po dvi ir tvirčiau bus, jei jos bus iš gliancinio ( reklamų ar žurnalų) popieriaus. Dėl tvirtumo galima šalia atraminių vytelių pridėti po šašlykinį pagaliuką, tada bus su tikra garantija.

Aciu uz pagalba 4u.gif neesu bandziusi , ranka tikrai neigudusi. Bet kadangi megstu krapstymusis bei rankdarbius, galvoju o kodel gi nepameginus, tik vat gal nuo kazko mazesnio pradesiu. Jus iesmelius turit mintyje tuos medinius? bet nera jie lb ilgi, gero vyrisko sprindzio. Ar buna ilgesniu ar ne apie tuos eina sneka?
na o pati dugna, kazkokio spec pakietinimo nereiktu?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2012 06 25, 19:01)
Aciu uz pagalba 4u.gif  neesu bandziusi , ranka tikrai neigudusi. Bet kadangi megstu krapstymusis bei rankdarbius, galvoju o kodel gi nepameginus, tik vat gal nuo kazko mazesnio pradesiu. Jus iesmelius turit mintyje tuos medinius? bet nera jie lb ilgi, gero vyrisko sprindzio. Ar buna ilgesniu ar ne apie tuos eina sneka?
na o pati dugna, kazkokio spec pakietinimo nereiktu?

Labai teisingai nusprendėt pradėti nuo mažesnių darbelių. O dar , jei esat kruopšti, tai tikrai jums pavyks. Mediniai iešmeliai Maximoje yra dviejų rūšių : 20 ir 30 cm ilgio. Tvirtinimui jų visai pakanka, juk nebūtina, kad eitų per visą gaminio aukštį. Pinant dugną, aš taip pat tvirtinu su iešmeliais. Tie iešmeliai pigūs, atrodo apie 3-4Lt įpakavimas (100 ar 200vnt)
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 06 26, 08:33)
Labai teisingai nusprendėt pradėti nuo mažesnių darbelių. O dar , jei esat kruopšti, tai tikrai jums pavyks. Mediniai iešmeliai Maximoje yra dviejų rūšių : 20 ir 30 cm ilgio. Tvirtinimui jų visai pakanka, juk nebūtina, kad eitų per visą gaminio aukštį. Pinant dugną, aš taip pat tvirtinu su iešmeliais. Tie iešmeliai pigūs, atrodo apie 3-4Lt įpakavimas (100 ar 200vnt)

Aciu 4u.gif Matau cia draugiskos mamytes, tai jei dar kils klausimu (dar syki ir dar, perziurejus pamokeles kaip ten darosi) 4u.gif drasiai klausiu cia blush2.gif
Atsakyti
Uzmeskit aki, kaip cia pinti. Neradau tikslaus paaiskinimo. Apytiksliai susigaudau, bet gal kas zinot. 225 zinute, pirmas krepsys
http://www.supermama...?...7660&st=216
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitapita: 26 birželio 2012 - 13:19
Mano krepsys. Mazylis i nenudazyta ilipo, tai truputi palamde

user posted image lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 06 26, 14:12)
Mano krepsys. Mazylis i nenudazyta ilipo, tai truputi palamde

man labai labai grazus, bigsmile.gif o kaip rankenas daret ir tvirtinot g.gif
gal galima is arciau foto?
Atsakyti
Mokiausi is cia.
http://www.liveinter.../post217403968/
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2012 06 26, 15:12)
Mano krepsys. Mazylis i nenudazyta ilipo, tai truputi palamde


Džiaugiuosi, kad tobulėjat!
Atsakyti
Mano tapkės buvo dvi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti