Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių -7

[quote=gitapita,2012 04 26, 12:30]
... mano patirtis dazant dar labai maza...


Labas. Mano patirtis irgi nelabai didelė pynime, bet vienos spalvos daiktą paprasčiau nudažyti jau nupintą... ax.gif . O kelių spalvų, tai tikrai, reikia kantrybės ir laiko, kuo negaliu pasigirti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 05 16, 17:32)
nu liuks  bigsmile.gif
ale man tai butu beda, kur laikyti toki kieki, tamsiuko jokio nera

taiu kaip ten su tom pertvarelem? mirksiukas.gif

Turiu nusipynusi tokias dvi "bačkas" - tai pastačiau balkone ir dedu į jas. O mano katinas ten nagus galanda lotuliukas.gif Dar okupavau miegamojo lovos patalynės dėžę.
P.S. nesupratau klausimo apie pertvarėles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 05 17, 07:36)
Turiu nusipynusi tokias dvi "bačkas" - tai pastačiau balkone ir dedu į jas. O mano katinas ten nagus galanda  lotuliukas.gif Dar okupavau miegamojo lovos patalynės dėžę.
P.S. nesupratau klausimo apie pertvarėles g.gif

ta prasme numatoma dezute, kurioje turi buti vidine pertvara.
Cia vaikui i spinta- vienam skyrelyje apatiniai, kitam kojinaites, noriu kad butu atskirtai, bet vienoje dezuteje smile.gif

mastau kad reikia nupinti dezute, o paskui atskirai pertvara, tik kaip ja pritvirtinti graziai g.gif sugalvosiu aisku ka nors
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 05 17, 14:37)
ta prasme numatoma dezute, kurioje turi buti vidine pertvara.
Cia vaikui i spinta- vienam skyrelyje apatiniai, kitam kojinaites, noriu kad butu atskirtai, bet vienoje dezuteje smile.gif

mastau kad reikia nupinti dezute, o paskui atskirai pertvara, tik kaip ja pritvirtinti graziai g.gif sugalvosiu aisku ka nors

va čia yra nuoroda i pamokėlę kaip pinti pertvarėlę :
http://www.liveinter...a/post204247540
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 05 17, 13:43)
va čia yra nuoroda i pamokėlę kaip pinti pertvarėlę :
http://www.liveinter...a/post204247540


aciu aciu aciu thumbup.gif
pasirodo is pradziu pertvarele o paskui aplink reikia pinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 05 17, 14:46)
aciu aciu aciu thumbup.gif
pasirodo is pradziu pertvarele o paskui aplink reikia pinti smile.gif

taip, teisingai. Ir dar toks pastebėjimas. Kraštinėse statmenose vytelėse arba šalia jų, įsmeikite po virbalą arba kokį pagaliuką, kad išlaikyti tiesumą. Paskui ištrauksit. Be jų, bent jau man, pradeda siaurėti pertvara.
Atsakyti
QUOTE(rikardo @ 2012 03 05, 10:19)
Laba diena, gal labai neignoruosite manęs, kadangi ir pats užsiimu pynimu iš laikraščių, tad ir prisijungiau prie jūsų. Noriu pasidalinti ir savo darbeliais: http://pinuirtiek.weebly.com


WAU! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
kur prapuolėt? kažkaip tylu ir liūdna. Aš nupyniau šiokią tokią kedutę. Jei netingit pažiūrėkit ir pakritikuokit biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Ir dar toks padėkliukas su pintu kvadratiniu dugnu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2012 06 12, 15:22)
Sveikos mergaitės,
kur prapuolėt?

Man atrodo kad kėdutė nedidukė? Ar tikrai?

O padėkliukas - labai gražutis thumbup.gif
Atsakyti
Liuks kėdutė thumbup.gif

Kas iš pynėjėlių buvo savaitgalį EKO daigtų festivalyje?
Gaile, nepavyko ištrūkt, bet labai įdomu kas dalyvavo. Kaip sekėsi, kokie įspūdžiai.
Kaip žmonės į tą "amatą" reagavo? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Terra2,2012 06 12, 16:22]
Sveikos mergaitės,
kur prapuolėt? kažkaip tylu ir liūdna. Aš nupyniau šiokią tokią kedutę. Jei netingit pažiūrėkit ir pakritikuokit biggrin.gif

[..]

toks vaizdas kad kedutes pagrindui telefonu knyga ipinta biggrin.gif
sauniai.

vis mastau kad virtuvej ala suoleli su dangciu toki nupinti reiktu, bet galvoju kad ant jo vaikai liptu, sedetu g.gif tai kuo sutvirtinti statinius? virbais tikriausiai g.gif

prisiduodu su savo "lievaku" biggrin.gif
cia ta dezute kur pertvarelei nuorodos ieskojau rolleyes.gif
susiaurejo man ta pertvarele pinant, tai ir krepsiukas su bangom gavosi, be to neturejau dvieju mazu dezeliu i kiekviena kvadratuka doh.gif tai is rankos man nekas gavosi ax.gif
user posted image
o cia pritaikymas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 13 birželio 2012 - 09:21
QUOTE(Sirvita @ 2012 06 13, 10:18)
toks vaizdas kad kedutes pagrindui telefonu knyga ipinta biggrin.gif
sauniai.
vis mastau kad virtuvej ala suoleli su dangciu toki nupinti reiktu, bet galvoju kad ant jo vaikai liptu, sedetu g.gif  tai kuo sutvirtinti statinius? virbais tikriausiai g.gif
prisiduodu su savo "lievaku" biggrin.gif
cia ta dezute kur pertvarelei nuorodos ieskojau rolleyes.gif
susiaurejo man ta pertvarele pinant, tai ir krepsiukas su bangom gavosi, be to neturejau dvieju mazu dezeliu i kiekviena kvadratuka doh.gif tai is rankos man nekas gavosi ax.gif

Kėdutės apačioje yra per visą plotą priklijuotas plastikas, o kojose apipinta tokie tvirti vamzdeliai, ant kurių buvo suvyniota maistinė plėvelė.
Dėžutė puikiai gavosi, visai nematyti kreivumų. Šaunuolė!
Man dabar mintyse knibžda lėlių pynimas. Tik esu sunerimusi su galvos padarymu. Tikriausiai reikės bandyti kažką daryti iš sūrios tešlos . Turiu užsakymų nupinti kelias lėles ir vežimėlius.
Atsakyti